"Екологія в закладах освіти"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Шановні колеги!

Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 04.01.2019 № 7 «Про науково-методичний супровід професійного розвитку педагогічних та керівних кадрів освіти Запорізької області у міжкурсовий період у 2019 році співробітниками комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради» (додаток 1 «Графік проведення семінарів для педагогічних та керівних кадрів освіти Запорізької області у міжкурсовий період на 2019 рік») 15 травня 2019 року на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР відбудеться обласний семінар «Екологія в закладах освіти».

До участі у роботі семінару запрошуються керівники міських та районних методичних об’єднань вчителів, які викладають екологію та курс за вибором «Екологія рідного краю».

Питання, які будуть розглядатись на семінарі:

1. Використання цифрових лабораторій при викладанні екології.

2. Аналіз роботи МО вчителів, які викладають курс «Екологія» та курс за вибором «Екологія рідного краю» за 2018-2019 н.р.

3. Планування роботи вчителів, які викладають курси екологічної спрямованості та курс за вибором «Екологія рідного краю» на 2019-2020 н.р.

Додаткові матеріали

Місце проведення

Місце проведення: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 145, КЗ «ЗОІППО» ЗОР, II корпус, ауд. 207.

Початок роботи: 11-00.

Керівники та організатори семінару:

Фролов Дмитро Олександрович, старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР, кандидат сільськогосподарських наук;

Савіч Ірина Олександрівна, старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Контакти:

кафедра дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін: (061) 236 – 30 – 96; навчальний відділ: (061) 233 – 40 – 91; e-mail: irina7775@gmail.com