ІІ Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету»

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
1024px-Skraubing ZapoWiki.jpg

Скрайбінг

Скрайбінг - новітня техніка презентації (від англійського "scribe" - накидати ескізи або малюнки); мова виступаючого ілюструється "на льоту" малюнками фломастером на білій дошці (або аркуші паперу); виходить ніби "ефект паралельного проходження", коли ми й чуємо і бачимо приблизно одне і те ж, при цьому графічний ряд фіксується на ключових моментах аудіо ряду (Джерело).

Детальніше про скрайбінг - Скрайбинг

Переможці ІІ Всеукраїнського фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету»

Протягом травня-листопада відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». Організатором фестивалю є Приватне акціонерне товариство «Київстар»,співорганізатором є Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА.

В цьому році було надіслано 139 скрайбінг-роликів: 22 в номінації "Мальований скрайбінг", 97 в номінації "Онлайн скрайбінг" та 20 в номінації "Аплікаційний скрайбінг". Географія учасників дуже широка - 23 області. Найбільша кількість роликів надійшла з Дніпропетровської (32 ролики), Запорізької (27 роликів), Черкаської (20 роликів) областей.

Всі ролики перевірялись 4 членами журі з Запорізької та Дніпропетровської областей та оцінювались за 13 критеріями. Додатково всі ролики оцінювались представниками "Київстар".

Отже, наші переможці:

  • Номінація "Аплікаційний скрайбінг"
    • Козлова Катерина, Новобогданівська загальноосвітня школа, скрайбінг-ролик: Моя 3-G сім’я
    • Андрюшина Анна, Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, скрайбінг-ролик: Моя сучасна 3G-сім’я
    • Троцька Яна, Кіровська середня загальноосвітня школа, скрайбінг-ролик: Казка Ріпка і 3G
  • Додаткові призи отримають:
    • Корнієць Олександра, Мелітопольська гімназія №5, скрайбінг-ролик: Моя 3-G сім’я
    • Гуцул Яна, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 28, скрайбінг-ролик: Ріпка і 3G
  • Номінація "Онлайн скрайбінг"
    • Пономаренко Лоліта, Новобогданівська загальноосвітня школа, скрайбінг-ролик: «А что у вас?»
    • Манько Анна, Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, скрайбінг-ролик: Всі дороги ведуть до 3G
    • Сафронюк Олексій, Запорізька спеціалізована школа-інтернат “Січовий колегіум”, скрайбінг-ролик: Моя 3G сім’я

Увага! Найближчим часом розпочнеться (не пізніше 28.11) онлайн голосування серед переможців, наразі готується відповідна платформа. Слідкуйте за новинами на цьому порталі та на порталі "Освіта". Залучайте до голосування друзів, знайомих, однокласників, адже ваша школа, завдяки вам, може отримати подарунок.

Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського фестивалю скрайбінгу з теми: «Покоління мобільного Інтернету»

Содержание

Мета фестивалю

  • подальшого розвитку єдиного інформаційного освітнього простору України;
  • залучення педагогічних працівників та учнів загальноосвітніх навчальних дисциплін до ефективного використання інформаційний технологій та технологій Веб 2.0 в навчально-виховному процесі;
  • впровадження нової технології скрайбінг в освітній процес;
  • створення позитивного Інтернет-контенту (презентацій та відеороликів) за актуальною темою «Покоління мобільного інтернету»;
  • підвищення інтересу вчителів до активного використання інформаційно-комунікаційних технологій з метою вирішення завдань модернізації освіти

Завдання фестивалю:

  • привернути увагу широкої педагогічної громадськості до нового покоління мобільних технологій, що наразі приходить в Україну;
  • сприяти підвищенню рівня кваліфікації педагогічних працівників та учнів у галузі інноваційних педагогічних та інформаційних технологій;
  • підвищувати обізнаність учнів та педагогічних працівників з новими Інтернет-технологіями.

Учасники:

  • У фестивалі можуть брати участь учні 5-11 класів всіх типів навчальних закладів України.
  • У фестивалі можуть брати участь учасники І фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету» при умові надання нових робіт.

Термін проведення:

  • Фестиваль проводиться з травня по листопад 2016 р.:
    • Оголошення фестивалю: травень 2016 р.
    • Прийом заяв та робіт: з 20 травня по 20 вересня 2016 року
    • Оцінювання робіт членами журі, вибір 9 робіт-фіналістів: розпочинається 21 вересня 2016 року та завершується не пізніше 15 листопада 2016 року включно.
    • Онлайн-голосування: терміни онлайн-голосування за участю дев’яти фіналістів будуть оприлюднені на сайті zw.ciit.zp.ua не пізніше 20 листопада 2016 року.
    • Визначення трьох Переможців та оприлюднення результатів фестивалю : до 31 грудня 2016 року включно.

Попередні фестивалі

Сторінка конкурсу на порталі "Освіта.ua"

 ІІ Всеукраїнський скрайбінг-фест

Умови проведення фестивалю

  • фестиваль проводиться за номінаціями:
    • Мальований скрайбінг
    • Онлайн скрайбінг
    • Аплікаційний скрайбінг
  • на фестиваль подаються презентації (або відеоролики), створені за допомогою новітньої технології – скрайбінг.

Увага! Звичайні відеоролики та презентації не будуть прийматись до участі у фестивалі.

  • Оформлення роботи:
    • тривалість:до 3-4 хвилин;
    • завдання: створити позитивний пізнавальний ролик на тему «Моя 3G-сім’я», в якому відобразити можливості та переваги мобільного інтернету для тих людей, який досі не користуються цією послугою.
    • Для дітей завдання фестивалю може бути озвучене наступним чином:
Чи знає ваша бабуся, що можна, не виходячи з магазину, порівняти ціни на борошно в сусідніх супермаркетах? Татові було б зручно дізнаватися всі новини світу навіть на рибалці, а дідусеві – не стояти в чергах на сплату комуналки, а все необхідне робити, сидячи в улюбленому кріслі. А ще суперово ділитися фотографіями зі своїми близькими та бути на зв’язку з друзями під час подорожі.
Багато людей ніколи не відчували ці переваги, адже не знають про них. Розкажи тим, хто ще не знайомий із мобільним інтернетом, для чого потрібен3G! Створи пізнавальний скрайбінг-ролик, який розкриє можливості 3G для всієї родини. Адже застосування сучасних мобільних технологій робить наше життя зручним та класним
    • для розміщення роликів необхідно використовувати лише відеосервіс YouTube.

Увага! Обов’язково перевірити доступ на перегляд ролику.

  • Для участі у фестивалі необхідно надати заявку в електронному вигляді (див.Додаток 1) на адресу: fest.scribing2016@gmail.com з темою «Фестиваль скрайбінг».

Увага! Одна робота може мати лише одного керівника і одного автора.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ІІ Фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету»

Керівництво фестивалем

  • Компанія «Київстар»;
  • Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради
  • Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА

Визначення і нагородження переможців фестивалю:

  • перевірка фестивальних робіт здійснюється у визначені даними рекомендаціями терміни;
  • в результаті оцінки всіх наданих на фестиваль робіт журі обирають 9 фіналістів:
    • Онлайн скрайбінг – 3 фіналіста
    • Мальований скрайбінг – 3 фіналіста
    • Аплікаційний скрайбінг – 3 фіналіста
  • фіналістами фестивалю є роботи, що мають найвищий рейтинг за оцінками членів журі. У разі рівності рейтингів журі ухвалює рішення щодо переможця прямим голосуванням. Рішення членів журі оформлюється відповідним протоколом та затверджується з представниками компанії«Київстар».
  • 9 робіт-фіналістів (по 3 роботи в кожній з номінацій) будуть опубліковані для відкритого онлайн-голосування.
  • призовий фонд фестивалю:
    • подарунком нагороджуються 3 школи, які будуть представлені абсолютними переможцями фестивалю в кожній номінації. Переможці визначаються шляхом підсумовування балів, отриманих від журі, та балів, отриманих в результаті онлайн-голосування.
    • подарунками нагороджуються всі учні-учасники,чиї роботи потрапили до фіналу, та вчителі – керівники авторів (9 учнів та 9вчителів).
  • організатори фестивалю залишають за собою право засновувати додаткові номінації.

Журі фестивалю

Фіналістів визначає Журі Фестивалю, до складу якого входять чотири особи: з числа педагогічних працівників, представників Організатора, Співорганізатора та партнерів заходу. Журі Фестивалю визначають Організатор та Співорганізатор Фестивалю.

  • члени журі фестивалю не мають права брати участь у фестивалі як керівники учнівських робіт;
  • члени журі мають такі обов’язки:
    • беруть участь у розробці детальних критеріїв для оцінювання робіт;
    • проводять оцінювання наданих на фестиваль матеріалів відповідно до встановлених критеріїв;
    • обирає по три Фіналісти в кожній з трьох номінацій (всього – дев’ять Фіналістів) та складає протокол, який підписується усіма членами Журі.
  • рішення журі фестивалю є остаточним та не підлягає перегляду.

Критерії оцінювання

  • Зміст: відповідність темі, повнота розкриття теми, логічність викладання матеріалу, відсутність помилок.
  • Звук: наявність звукового супроводу (не музика), чіткій звук.
  • Технічність: цікава подача матеріалу, відповідність техніці скрайбінгу, тривалість до 3-4 хв.
  • Дизайн: вдало підібраний фон, колір тексту, якість зображень.
  • Інше:додаткові бали за цікаві ідеї, неординарні рішення та ін..

Інформаційний супровід

  • вся інформація про фестиваль, а також роботи учасників будуть розміщені на методичному порталі ЗапоВікі (http://zw.ciit.zp.ua)
  • інформаційний супровід фестивалю:
    • методичний портал ЗапоВікі: http://zw.ciit.zp.ua;
    • сайт ЗОІППО: http://zoippo.zp.ua/;
    • сайт Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті: http://www.ciit.zp.ua/;
    • сайт Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА : http://www.zoda.gov.ua/;
    • офіційний сайт «Київстар»: www.kyivstar.ua;

Консультування учасників

  • За консультуванням звертатись до старшого викладача Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті КЗ «ЗОІППО» ЗОР: Сокол Ірини Миколаївни
    • Контакти: 0979181874, 236-30-99
    • E-mail: dominic28@yandex.ru
    • Адреса: м.Запоріжжя, вул.40-років Незалежної України 57-а, кабінет 9.

Конкурсні роботи фестивалю

номінація «Мальований скрайбінг»

Область Автор Клас Навчальний заклад Керівник Назва роботи Посилання
Полтавська Клименко Валерія Андріївна 8 Комунальний заклад Полтавська гімназія Здоровя № 14 Пасько Світлана Єгорівна Київстар Єднає Всіх https://www.youtube.com/watch?v=NEO3kli8fNA
Полтавська Хівренко Анна Олегівна 9 Мар’янівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Князєва Ганна Олегівна Моя 3-G cім’я https://www.youtube.com/watch?v=M4Y78_xg7wQ
Дніпропетровська Переможець Маркова Ельвіра Олександрівна 10 Криворізька загальноосвітня школа I-III ст.№51 Футько Інна Вікторівна Супер 3G сімейка https://www.youtube.com/watch?v=lkipvjXXw7M
Миколаївська Лупашко Алла Андріївна 10 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Павлова Анна Іванівна 3G інтернет в моїй сім’ї https://youtu.be/xIS2jFin3vQ
Одеська Барабаш Аліса Олексіївна 8 Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія № 7» Барабаш Юлія Георгіївна Мій інтернет світ https://youtu.be/jTRDhI6n3QI
Волинська Попик Максим Русланович 9 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Новосад Ніна Петрівна Моя 3G сім’я https://youtu.be/AwmTAqmMXNY
Волинська Дильдіна Анна Андріївна 7 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Новосад Ніна Петрівна Моя 3G сім’я https://youtu.be/Mvr4vfJVlSw
Харківська Кукса Дмитро Олексійович 6 Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Омельковець Світлана Миколаївна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=q8vrPM3yRC4
Харківська Федів Анастасія Василівна 9 Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Омельковець Світлана Миколаївна 3G сім’я кульок https://youtu.be/MUOZ8RspUP4
Харківська Шиляєв Марко Максимович 8 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №124 Літвінова Ольга Василівна 3G для Бабусі https://www.youtube.com/watch?v=90SCYFSPTOc
Запорізька Онищенко Ангеліна Олександрівна 10 Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №86 Лавренко Світлана Вікторівна Казка про 3G https://www.youtube.com/watch?v=Jq1LAMqcqt0
Запорізька Котлов Олег Олександрович 10 Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №86 Лавренко Світлана Вікторівна Интернет. Везде и всегда https://www.youtube.com/watch?v=ZSugPSYO-kI&feature=youtu.be
Івано-Франківська Переможець Максим’юк Ксенія Орестівна 10 Джурівська загальноосвітня школа I-III ступенів Максим’юк Сергій Орестович Розповідка про мобільний інтернет https://www.youtube.com/watch?v=EC63e6nXUgs
Запорізька Переможець Філатова Аліса Віталіївна 7 КДЮТ «Зоряний» Розін Єгор Васильович З життя сім’ї нового покоління https://youtu.be/KnHrc9HkrYQ
Луганська Морозова Дар"я Миколаївна 11 ЛОЗНО-ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ Антонова Аліна Вікторівна "Моя 3 G сім"я" https://youtu.be/xb3n2U6dsU8
Дніпропетровська Шипілова Нелля Олегівна 7 Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 144 «спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту,історії єврейського народу, єврейських традицій – дошкільний навчальний заклад(дитячий садок)» Гошкадор Наталія Олександрівна Надійний помічник https://www.youtube.com/watch?v=pDEO9fKmgiM&feature=youtu.be
Черкаська Олійник Назарій Русланович 9 Христинівський районний будинок дитячої та юнацької творчості Кулеша Олена Миколаївна Моя 3-G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=lJqDNIPJi7A
Дніпропетровська Пишньова Анастасія Віталіївна 11 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9" Виноходов Андрій Анатолійович Мій 3G https://www.youtube.com/watch?v=C9TtA7BpJR4
Черкаська Запара Дарина Сергіївна 10 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Фоміна Віра Олексіївна 3G у моїй родині https://youtu.be/ZKIsqSAZJXk
Дніпропетровська Ігнашкіна Маріанна Валеріївна 10 Ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Олеся Гончара Шастітко Наталья Олегівна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=6aIyatnUiQE&feature=youtu.be
Одеська Кірова Софія Сергіївна 7 Одеська СШ*69 Собянін Володимир Миколаевич Моя 3G сім’я https://youtu.be/X20RX_Le_hM
Черкаська Шмиголь Юлія Олександрівна 10 Черкаська гімназія №9 ім .О.М. Луценка Коваль Ірина Андріївна 3G змінив моє життя https://www.youtube.com/watch?v=5PVIIa1pGTs

номінація «Онлайн скрайбінг»

Область Автор Клас Навчальний заклад Керівник Назва роботи Посилання
Миколаївська Лучка Дмитро Віталійович 11 Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Непомяща Галина Анатоліївна Моя 3G сімя https://www.youtube.com/watch?v=ZkO6JWcermY
Чернігівська Бутурлим Андрій Олександрович 7 Ніжинська загальноосвітня ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Бутурлим Тетяна Іванівна «Подорож Україною родини Унєнєж» https://youtu.be/EEp8LPxURaE
Запорізька Тарасенко Анатолій Володимирович 11 Запорізька загальноосвітня школа №3 Карпова Лариса Борисівна Мобільний Інтернет майбутнього https://youtu.be/cZZsByLXgnM
Дніпропетровська Куждін Максим Олександрович 10 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Куждіна Ольга Володимирівна Моя 3G родина https://www.youtube.com/watch?v=AFR1JVP4jgc
Черкаська Бабич Єлизавета Олександрівна 6 Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 Бабич Вікторія Олександрівна «Моя 3G-сім’я» https://www.youtube.com/watch?v=qkhAD5OpLTE
Черкаська Шиян Діана Юріївна 11 Хацьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заєць Мирослава Юріївна Mobile internet https://www.youtube.com/watch?v=ltzifl27_tI&feature=youtu.be
Кіровоградська Кармазин Олег Андрійович 8 НВК “Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 - ліцей” Недяк Наталія Володимирівна “Моя 3G сім’я” https://youtu.be/3zvlQYhvjDA
Донецька Богонос Вячеслав Олегович 7 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 19 Богонос Світлана Миколаївна Суперпереважний 3G для всієї сімї https://www.youtube.com/watch?v=mxMkYC2jo9M
Запорізька Третяк Вікторія Олександрівна 5 Комунальний заклад "Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Пузиревич Артем Валентинович Аліса у країні 3G https://www.youtube.com/watch?v=-jp8Sy3nKDM
Львівська Богун Христина Михайлівна 11 Острівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Жолобович Ірина Михайлівна Сім’я обирає 3G https://www.youtube.com/watch?v=J3X5Ih8ISYk
Запорізька Юсов Віталій Ігорович 6 Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 89 Рижков Ігор Олександрович Cім'я 3 - G бджілок https://www.youtube.com/watch?v=SJBV8ON0ivo&feature=youtu.be
Дніпропетровська Єрьомін Микола Вікторович 11 Павлоградський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад №2» Рижкова Ольга Олександрівна 3G – мій Інтернет помічник. https://www.youtube.com/watch?v=2kmVsUuVGNw
Запорізька Вітер Поліна Віталіївна 5 Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Стоячко Валентина Олександрівна Дівчинка Полінка та її 3G історія https://www.youtube.com/watch?v=MHY0mvaEZ38&feature=youtu.be
Миколаївська Щербина Дарія Сергіївна 7 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Павлова Анна Іванівна Моя 3G-сім’я https://youtu.be/I_UN2S-_SpY
Запорізька Севериненко Катерина Русланівна 9 Пологівська гімназія " Основа " Матвієнко Юлія Анатоліївна 3G від Київстар https://www.youtube.com/watch?v=jC0-UpQgJ1o
Миколаївська Лупашко Алла Андріївна 10 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Павлова Анна Іванівна Мобільний інтернет в моїй сім’ї https://youtu.be/aBJePunWHX0
Дніпропетровська Якімов Костянтин Юрійович 11 Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №8» Дніпропетровської міської ради Люкшина Наталія Іванівна Моя 3G-сім’я https://www.youtube.com/watch?v=fyB4OtVEA-4&feature=youtu.be
Запорізька Набокова Інна Дмитрівна 10 Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лахтіонова Катерина Олегівна Сучасна 3G родина https://www.youtube.com/watch?v=1H3ZHmmijSk
Запорізька Панасенко Діана Едуардівна 9 Костянтинівський ліцей «Ерудит» Александрова Анастасія Олександрівна Моя сучасна 3G-сім'я https://youtu.be/szlSNjxoAGk
Львівська Процовський Олександр Петрович 8 АКАДЕМІЯ«СТАРТ ІТ» Дикун Христина Геннадіївна Моя 3G-сім’я

https://www.youtube.com/watch?v=Mv8p_UZG0bk

Київська Семенко Каріна Миколаївна 11 Політехнічний ліцей НТУУ”КПІ” м. Києва Булигіна Людмила Вікторівна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=Y4gJAtYHViQ
Сумська Білан Дарина Сергіївна 7 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Сорока Тамара Вікторівна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=LDCyPATSqi8
Київська Гой Марія Олександрівна 6 Cпеціалізована школа № 3 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій Леник Олена Олександрівна Різдвяна 3G історія https://youtu.be/YUljbwSlHKY
Запорізька Переможець Пономаренко Лоліта Давидівна 10 Новобогданівська загальноосвітня школа Старченко Людмила Іванівна «А что увас ?» https://youtu.be/oxesTXl6XOo
Запорізька Дятлова Альона Євгенівна 6 Терпінннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Волконітіна Юлія Вікторівна «Казка 3G» https://youtu.be/FOWrFuxjp4w
Черкаська Колесніченко Артем Олексійович 11 Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора" Танцюра Микола Володимирович 3G family https://youtu.be/OqGj9TAY-9U
Дніпропетровська Коваленко Марія Олександрівна 8 Криворізький Центрально-Міський ліцей Шапоріна Ольга Олександрівна «Моя 3-G сім’я» https://youtu.be/N8fEAyq6TW8
Запорізька Коломоєць Микола Миколайович 10 Навчально-виховний комплекс "Дитячий садок - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Рукіна Олена Миколаївна «Моя 3-G сім’я»

https://www.youtube.com/watch?v=QCESoxPzFXM

Херсонська Журавель Антон Ігорович 9 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст.№ 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Татаринцева Олена Миколаївна Моя 3G сім’я

https://www.youtube.com/watch?v=zZGc72-6dow

Черкаська Чернуха Володимир Васильович 8 Городищенський економічний ліцей Жуган Надія Григорівна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=nZHxOHdq0Z0
Харківська Іванченко Дмитро Олександрович 10 Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Гутник Олена Володимирівна Моя 3G сім’я https://youtu.be/WCpFc01YwZs
Черкаська Лисогор Денис Віталійович 5 ЧЕРКАСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТ. №8 Лисогор Віталій Сергійович Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=WTtghfMdWKk
Запорізька Рогожкін Максим Сергійович 9 Мелітопольський Навчально-виховний комплекс №16 Тонких Юлія Ігорівна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=Cxxoy5M_zKI
Дніпропетровська Третьяк Ігор Дмитрович 11 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Шароварова Вікторія Олександрівна Моя 3G сім’я https://youtu.be/lNDNgz4oIZE
Дніпропетровська Харькова Полєт Олександрівна 11 Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №32 Шароварова Вікторія Олександрівна Моя 3G сім’я https://youtu.be/zbUHur_wG2E
Львівська Трохановський Олег Ростиславович 10 АКАДЕМІЯ «СТАРТ ІТ» Дикун Христина Геннадіївна Моя 3G сім’я

https://www.youtube.com/watch?v=pQ4iHz3ywG4

Дніпропетровська Лаутеншлагер Олег 10 КЗО «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Трушевський Данило Вікторович Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=x_tSYpnCb2I
Донецька Воротинцев Артем Андрійович 11 Красноармійський навчально-виховний комплекс м.Покровська Пономаренко Олена Олександрівна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=HyrzV2n13mM
Черкаська Харевська Аліна Олександрівна 10 Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Ярош Олександр Миронович Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=NGWZ4hd1c1Q&feature=youtu.be
Волинська Лебідь Віктор 8 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Липини Новосад Ніна Петрівна Моя 3G сім’я https://youtu.be/7kkjoxx3gAw
Львівська Переможець Манько Анна Іванівна 11 Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Манько Надія Миколаївна «Всі дороги ведуть до 3G» або «Моя 3G-сім’я» https://www.youtube.com/watch?v=yilaGMMZp5M
Харківська Саленко Дарина Дмитрівна 9 Добренський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Озолиньш Катерина Михайлівна Моя 3G-сім’я https://youtu.be/Ut1xBSecsCI
Черкаська Куліченко Микита Владиславович 11 Черкаська гімназія №31 Демешко Юрій Юрійович USE KYIVSTAR 3G

https://youtu.be/mLVm5FJO-pI

Черкаська Довгань Тетяна Олександрівна 10 Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 13 Безпоясний Богдан Степанович 3G-помічник https://youtu.be/vZL3vsNyqfM
Черкаська Брюзгін Руслан Володимирович 7 Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора" Танцюра Микола Володимирович 3G family https://www.youtube.com/watch?v=TtILjEyDVFM&rel=0
Запорізька Переможець Сафронюк Олексій Сергійович 8 Запорізька спеціалізована школа-інтернат “Січовий колегіум” Сафронюк Сергій Михайлович Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=wJp-BurRWjc
Запорізька Шепель Виктор Викторович ... Запорізька гімназія №11 Бессонова Марія Ігорівна Поколение мобильного интернета https://youtu.be/4bxH3pgrWcM
Київська Кметь Максим Владиславович 10 Політехнічний ліцей НТУУ”КПІ” м. Києва ім.І.Сікорського Булигіна Людмила Вікторівна 3G Family https://www.youtube.com/watch?v=41aNVRu3Apg
Черкаська Ревнюк Людмила Юріївна 8 Христинівський районний будинок дитячої та юнацької творчості Кулеша Олена Миколаївна 3-G Інтернет https://youtu.be/TeBEI12Kyoc
Дніпропетровська Веденєєв Єгор 10 КЗО «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Трушевський Данило Вікторович «Моя 3G сім’я» https://youtu.be/V2HEZQUUE4o
Запорізька Галантюк Вікторія Ігорівна 8 Степненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крюкова Людмила Владиславівна Моя 3G родина https://youtu.be/YHOl1jtu2jI
Київська Чалий Олексій Віталійович 10 Політехнічний ліцей НТУУ”КПІ” м. Києва ім.І.Сікорського Булигіна Людмила Вікторівна Особливості 3G https://www.youtube.com/watch?v=qtrUoeNNB7k
Дніпропетровська Ігольник Михайло 9 КЗО «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Трушевський Данило Вікторович «3G сім’я» https://www.youtube.com/watch?v=B_DlgEy7R24
Херсонська Додатковий приз Дудченко Михайло Юрійович 11 Гаврилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Крупа Ольга Анатоліївна "Моя 3G-сім’я, або Пригоди Маленького 3G Принца" https://youtu.be/miK21lq99NY
Дніпропетровська Свірідов Антон 10 КЗО «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Трушевський Данило Вікторович «3G сім’я» https://www.youtube.com/watch?v=w9KNdK-CA0Q
Львівська Якубова Тетяна Павлівна 10 Сілецька ЗШ І-ІІІ ст. імені Івана Климіва-Легенди Шеремета Анна Іванівна Моя 3 сім’я https://www.youtube.com/watch?v=GVX_lgly3Fo
Запорізька Мартинова Маргарита Владиславівна 11 Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 Кабакова Олена Василівна 3G диво https://youtu.be/KkptdTAXh-w
Запорізька Горельчик Павло Володимирович 8 Запорізька спеціалізована школа-інтернат “січовий колегіум” Пляшкова Тетяна Валеріївна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=m6zjRq3InVc
Харківська Великородній Андрій 9 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Солуянова Ганна Анатоліївна Мобільний інтернет 3G https://youtu.be/PuNXglZ5nsk
Тернопільська Комарницький Святослав Ярославович 7 Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька Комарницька Оксана Михайлівна Моя 3G сім’я https://youtu.be/zoKyftH4jOQ
Рівненська Коцюк Олександра Юріївна 6 Острозька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Коцюк Юрій Анатолійович 3G Сім’я https://youtu.be/o_q2HdzBcNU
Дніпропетровська Приструга Уляна Володимирівна 5 Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4 Шпилякова Світлана Олександрівна Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 https://www.youtube.com/watch?v=usem5REsJS4
Дніпропетровська Пусть Богдан Володимирович 10 Ліцей Інформаційних Технологій Шастітко Наталія Олегівна Скрайбинг "Экстраординарный" https://youtu.be/eNeNcl4vpBQ
Вінницька Щуренко Олександра Володимирівна 8 Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Вихристюк Юлія Анатоліївна моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=rxHx7Eey3XM
Дніпропетровська Міланіч Кіра 4 Середня загальноосвітня щкола № 31 Зирянова Ірина Олегівна Моя 3G Сім’я https://youtu.be/jw7kE4_KNoc
Черкаська Бондаренко Катерина Русланівна 8 Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Яровенко Андрій Васильович My family in 3G https://youtu.be/4kjxT2GF1fI
Полтавська Китриш Андрій Олександрович 6 Полтавська гімназія Здоровя № 14 Пасько Світлана Єгорівна Моя 3G Сім’я https://www.youtube.com/watch?v=9croTY7emSE&feature=youtu.be
Львіська Онисько Анна-Андріана Ігорівна 9 ЛСШ№57, І-ІІІ ст, ім. Короля Данила Галицького Корнелюк Наталія Федорівна Моя 3G Сім’я https://www.youtube.com/watch?v=iUOlzlXivz4
Запорізька Додатковий приз Іщенко Аліна Олегівна 7 Запорізька спеціалізована школа-інтернат “Січовий колегіум” Іщенко Вікторія Іванівна Моя 3-G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=2cYtoKDFjJ4
Вінницька Левчук Ярослава Костянтинівна 10 Н.В.К:ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія №23 Статкевич Олена Анатоліївна Моя 3-G сім’я https://youtu.be/SnHJcuyJGjM
Миколаївська Прозорова Анна Сергіївна 9 Миколаївський економічний ліцей № 2 Прозорова Катерина Михаїлівна Літня подорож https://www.youtube.com/watch?v=6YIZgOWrUYA
Дніпропетровська Колесников Гліб Максимович 7 Комунальний заклад Освіти Навчально-Виховне Об’єднання Жежеруха Ольга Григорівна З Любов’ю до вас https://youtu.be/G56jmUTz1xQ
Дніпропетровська Жежеруха Євгеній Сергійович 8 Комунальний заклад Освіти Навчально-Виховне Об’єднання Жежеруха Ольга Григорівна Київстар у нашій Родині https://youtu.be/e6exlJ_ywbc
Дніпропетровська Лаєвська Катерина Сергіївна 7 Комунальний заклад Освіти Навчально-Виховне Об’єднання Жежеруха Ольга Григорівна Пригоди кота в мережі Киівстар https://youtu.be/2Itr1D9GiKw
Дніпропетровська Кукла Надія 8 Дніпропетровська середня загальноосвітня школа № 31 Зирянова Ірина Олегівна Моя 3-G сім’я https://youtu.be/Z1t6itIBISo
Львівська Мацкула Олег Іванович 10 Роздільська ЗОШ І-ІІІст. Свідрик Василь Євгенійович Моя 3-G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=Dq_hvoPUbuk
Запорізька Максименко Дар’я Юріївна 11 Малокатеринівський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Мрія»» Чорнобут Ольга Сергіївна МОБІЛИК https://www.youtube.com/watch?v=xtD5KChKc-E
Черкаська Мельник Анна Василівна 11 Орловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Федоряка Тетяна Володимирівна Подорож із 3G інтернетом https://www.youtube.com/watch?v=Xn8BL2EsszI
Дніпропетровська Чабанюк Богдан Сергійович 11 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9" Виноходов Андрій Анатолійович Мобільний інтернет https://www.youtube.com/watch?v=Pzxa1VAGx9M
Дніпропетровська Виноградова Аліса Сергіївна 10 Ліцей інформаційних технологій при ДНУ Шастітко Наталія Олегівна Моя 3G-сім’я https://www.youtube.com/watch?v=QrIUo0cien0
Дніпропетровська Гуравський Руслан Олександрович 11 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Фролов Олексій Анатолійович Переваги Київстар не вірне посилання --Сокол Ирина (администратор ЗапоВики) (обсуждение) 22:45, 17 октября 2016 (EEST)
Черкаська Демідовський Артем Вікторович 10 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 Кірієнко Інна Вікторівна Моя 3G-сім’я https://www.youtube.com/watch?v=C7ntwzm0jIg
Черкаська Драгоєв Денис Михайлович 11 Смілянський природничо-математичний ліцей Битяк Іван Сергійович Моя 3G-сім’я https://www.youtube.com/watch?v=VvFuBR5CZRY
Дніпропетровська Дьячек Даніїл Олексійович 11 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Фролов Олексій Анатолійович Моя 3G семья https://www.youtube.com/watch?v=bglW1UPF9RE
Черкаська Завгородня Дарія Сергіївна 11 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Бондаренко Андрій Володимирович Моя 3G-сім’я https://youtu.be/mIpE4dK9JCk
Запорізька Іванов Павло Андріиович 6 спеціалізована школа №25 Іванова Марина Юріївна My 3-G family! https://www.youtube.com/watch?v=JMm2IDzyMMY
Дніпропетровська Коваленко Вадим Денисович 11 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Фролов Олексій Анатолійович 3G в жизни https://www.youtube.com/watch?v=HlPr-_sqeLw
Дніпропетровська Ковнацький Валентин Олександрович 11 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Фролов Олексій Анатолійович доступность 3G не вірне посилання --Сокол Ирина (администратор ЗапоВики) (обсуждение) 22:45, 17 октября 2016 (EEST)
Полтавська Конюшенко Ростислав Вікторович 11 КЗ "Полтавський НВК №36" Конюшенко Любов Миколаївна Переваги 3G інтернету https://www.youtube.com/watch?v=EjTnCY1BixA
Дніпропетровська Костюченко Анастасія Олександрівна 11 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9" Виноходов Андрій Анатолійович Загадкова історія https://www.youtube.com/watch?v=AqgQksoVxlA
Дніпропетровська Лутфулін Дмитро Сергійович 11 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Фролов Олексій Анатолійович My family trusts не вірне посилання --Сокол Ирина (администратор ЗапоВики) (обсуждение) 22:45, 17 октября 2016 (EEST)
Київська Маслянко Інна Павлівна 11 Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Букач Антоніна Василівна Моя 3g сім’я https://www.youtube.com/watch?v=hdySozQAv4I
Житомирська Міснік Антон Юрійович 5 Коростенська міська гімназія Бубенко Ірина Михайлівна Моя неймовірна 3G-родина https://www.youtube.com/watch?v=LUo2F5I-TA4
Дніпропетровська Нарманія Владислав Володимирович 11 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Фролов Олексій Анатолійович 3G-наше образование https://www.youtube.com/watch?v=hFqDYd6dfOg
Дніпропетровська Овсієнко Олександр Вікторович 11 Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Фролов Олексій Анатолійович Жизнь 3G https://www.youtube.com/watch?v=ooKLTn6fUHk
Миколаївська Паплаускайте Анастасія Олександрівна 10 Перша українська гімназія імені миколи Аркаса Яценко Наталя Анатоліївна Моя 3G сім’я https://youtu.be/eCnKPTZXtpw
Одеська Рибіцька Христина Анатоліївна 9 НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 - гімназія" Загродська Олена Борисівна Моя 3D сім’я https://www.youtube.com/watch?v=2b_sOYiBSbo
Черкаська Сторчовий Артем Володимирович 8 Орловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гергель Ольга Василівна Моя 3g сім’я https://www.youtube.com/watch?v=b5BE06DUT4I
Тернопільська Цимбалюк Олександр Сергійович 7 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Пелішко Світлана Іванівна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=15mnJZ9ILr4
Волинська Чухілевич Василь Вікторович 10 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Піддубці Смалюк Інна Василівна Моя 3G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=Nr2Mc7fS-dU&feature=youtu.be

номінація «Аплікаційний/магнітний скрайбінг»

Область Автор Клас Навчальний заклад Керівник Назва роботи Посилання
Дніпропетровська Переможець Троцька Яна Олександрівна 7 КЗ Кіровська середня загальноосвітня школа Троцька Ольга Миколаївна Казка Ріпка і 3G https://www.youtube.com/watch?v=cf9KqjoYSCI&feature=youtu.be
Запорізька Переможець Андрюшина Анна Олександрівна 7 Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Андрюшина Марина Борисівна Моя сучасна 3G-сім’я https://www.youtube.com/watch?v=5oG8ux6ThRg
Дніпропетровська Прохоренко Альона Владиславівна 11 Васильківський навчально-виховний комплекс №3 Побережна Олена Миколаївна Моя 3G-сім’я https://youtu.be/3WMiy45Ptig
Дніпропетровська Погребна Юлія Петрівна 6 Криворізька гімназія №127 Шпітко Вікторія Володимирівна Дива мобільного Інтернету https://www.youtube.com/watch?v=Yg8IU3Or57U&feature=youtu.be
Харківська Савченко Інна Анатоліїївна 5 Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Омельковець Світлана Миколаївна Моя 3G сім’я https://youtu.be/2Uu-GLWiJ5E
Закарпатська Желізняк Олександр Іванович 6 Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Желізняк Людмила Дезидерівна Моя 3G сім’я https://youtu.be/7mjYe0x-qGk
Львівська Кавас Вікторія Володимирівна 8 Івано – Франківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів імені Івана Франка Окулова Оксана Володимирівна «Казка про чарівну квітку або 5 можливостей швидкісних мобільних технологій» https://youtu.be/m8eTIcDTXu0
Запорізька Доценко Всеволод Андрійович 8 Комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» ЗОР Жук Олександр Анатолійович Моя 3-G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=QF4SRIOLHG8&feature=youtu.be
Запорізька Переможець Козлова Катерина Юріївна 10 Новобогданівська загальноосвітня школа Старченко Людмила Іванівна Моя 3-G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=LWaxIKywPTU
Миколаївська Лупашко Алла Андріївна 10 Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім. Т.Г.Шевченка Павлова Анна Іванівна Мобільний інтернет в моїй сім’ї https://youtu.be/uoPt43mhb88
Черкаська Гилюк Ілля Артурович 6 Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Соколюк Тетяна Юріївна Моя 3-G сім’я https://www.youtube.com/watch?v=WW_H592Ej9U&feature=youtu.be
Волинська Попик Тимофій Русланович 3 Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. села Липини Новосад Ніна Петрівна Моя велика 3G сім’я https://youtu.be/iDHxHk2ExuY
Миколаївська Пліс Дар’я Сергіївна 5 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Миткевич Ганна Михайлівна Моя 3-G сім’я https://youtu.be/06o63upMFBs
Запорізька Булах Оксана Олександрівна 10 Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №86 Лавренко Світлана Вікторівна Якісний 3G для всієї родини https://www.youtube.com/watch?v=apMiZxjmoLs&feature=youtu.bes
Запорізька Додатковий приз Корнієць Олександра Василівна 8 Мелітопольська гімназія №5 Андрюшина Марина Борисівна Моя 3G-сім’я https://www.youtube.com/watch?v=YOF5uR3N7GQ&feature=youtu.be
Київська Поболов Тімур Олександрович 8 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" Коваленко Олена Станіславівна Практичне застосування можливостей 3G https://youtu.be/w6TriuoV4fc
Тернопільська Додатковий приз Гуцул Яна Ігорівна 8 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІст.28 Гуцул Ірина Ярославівна "Ріпка і 3 G" http://youtu.be/nA_TwJHn1ZU
Чернігівська Ігнатенко Оксана Вікторівна, Стародуб Сергій Вікторович 5 Анисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.І.Я.Франка Кубрак Михайло Васильович Просто.Інноваційно.Краще https://youtu.be/etKRsKRRsOc
Харківська Олексенко Юлія Володимирівна 11 Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка Зінченко Лілія Миколаївна Рукавичка https://www.youtube.com/watch?v=a9GMp0hTPE4&feature=youtu.be
Дніпропетровськ Правдін Володимир Ігоревич 10 Ліцей інформаційних технологій Шастітко Наталія Олегiвна Моя 3G Семья https://www.youtube.com/watch?v=RypQHttaVpo