Історія Дружелюбівського НВК

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Заснування

У 1986 році в селі Дружелюбівка Вільнянського району Запорізької області була збудована і відкрита нова сучасна восьмирічна школа. Вона відчинила двері для 153 дітей Дружелюбівської сільської ради. Першим директором став випускник фізико-математичного факультету Запорізького державного університету Здравчев Іван Іванович, заступником директора з навчально-виховної роботи - Спицін Юрій Павлович. У 1989 році директором Дружелюбівської школи стає Шибаєв Олександр Михайлович, заступником директора з навчальної роботи - Гамагін Євген Павлович , заступником директора з виховної роботи - Харченко Ніна Михайлівна. У 1990 році Дружелюбівська ВШ реорганізована в середню школу. З 1993 по 1997 рр. директором школи працював Могилат Юрій Юрійович, заступником директора з навчально-виховної роботи - Харченко Ніна Михайлівна.

Зміна керівництва

Зі зміною у 1997 році адміністрації, школа стає на новий ступінь розвитку. Під керівництвом Спиці Світлани В’ячеславівни та заступника директора навчально-виховної роботи Пелех Людмили Володимирівни, а потім Кручак Лариси Анатоліївни покращується зовнішній та внутрішній вигляд школи, кабінетів, підвищується рівень навчально-виховного процесу. За свою працю Спиця Світлана В’ячеславівна неодноразово нагороджувалась преміями Вільнянського РВО. У 2000 р. та 2003 р. такою пошаною відзначено увесь колектив Дружелюбівської загальноосвітньої школи І -III ступенів. За роки існування Дружелюбівської ЗОШ (1986 - 2013 рр.) було випущено учнів. Серед них є лікарі, юристи, економісти, викладачі вузів, вчителі шкіл, інженери, агрономи, військовослужбовці. Золотою медаллю нагороджено 4 учні, срібною - 3 учні. У 2003 році в школі з’явився персональний комп’ютер, який був подарований школі на перше вересня і поклав початок інформатизації в нашому учбовому закладі. А в 2005 році з’явився другий комп’ютер, який став вірним помічником директора нашої школи.У цьому ж році школу вперше під`єднано до мережі Інтернет. У 2007 році завдяки зусиллям нашої районної ради та відділу освіти в школі було встановлено сучасний навчальний комп’ютерний комплекс, що включав в себе 8 учнівських і 1 вчительський комп’ютер, що вивели наш учбовий заклад на новий рівень використання інформаційно - комунікаційних технологій. У 2008 навчальному році вчителі школи починають широко використовувати у навчально-виховному процесі інноваційні технології. А електроні підручники та енциклопедії стають в одному ряді з класичними підручниками. У 2009 році в школі знов запрацювала система гарячого харчування.

ДНЗ

1 вересня 2012 року в школі відкрили дошкільну групу для п’ятирічок, і заклад було реорганізовано в навчально-виховний комплекс. Золотий фонд школи – це наші вчителі. Педагогічний колектив нараховує 19 чоловік. Із них 5 учителів мають кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії”, один учитель має звання «Старший вчитель» . Колектив енергійний, працьовитий, дбає про індивідуальний розвиток кожного учня школи. Зараз у нашому комплексі 12 навчальних кабінетів, просторий спортивний зал, їдальня, комп'ютерний клас, бібліотека, методичний кабінет.

Сьогодення

Сьогодні Дружелюбівський НВК - це стартовий майданчик для добрих починань і злетів кожного її вихованця. У школи славне минуле, прекрасне сьогодення і, безумовно, світле й дивовижне майбутнє. Попереду нові злети, відкриття, перемоги, досягнення.

Література

по матеріалам сайту http://druzhzosh-nvk.ucoz.ua/publ/istorija_zakladu/1-1-0-2 Сайт Дружелюбівський НВК

Дружелюбівський НВК