Авторський блог/сайт. Банк веб-ресурсів Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Тип веб-ресурсу Адміністратор Посилання Анотація
Авторський сайт Косован Тамара Василівна http://kosovan.ucoz.ru/ Сайт "Сходинками шкільного житття" створений для вчителів, батьків та учнів початкових класів. Тут можна знайти корисні матеріали для навчально - виховного процесу в школі: нормативні документи,календарне планування, тренажери до уроків, поради, презентації, відеоматеріали.
Авторський сайт Шиліна Галина Анатоліївна http://maisterniadista.ucoz.ru/ За сприяння ЗОІППО відкрито Авторську педагогічна майстерню дистанційного навчання для учителів української мови Запорізької області. На сайті розміщено інформаційні матеріали, презентації, статті щодо упровадження дистанційного навчання в загальноосвітні навчальні заклади. Надано авторські дистанційні курси з української мови для учнів 8, 9 класів, створені на платформі Moodle і розміщені на сайті "Школи сучасних знань".
Авторський сайт Хляпова Ілона Олексіївна http://31news.at.ua/ На сайті "ПРЯМОЙ РЕПОРТАЖ" є можливість ознайомитися з фото- и відеоматеріалами про важливі та цікаві події Запорізької гімназії №31.
Авторський сайт Сирота Оксана Валентинівна http://infourok.ru/user/sirota-oksana-valentinivna Сайт вчителя математики КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст» . Містить цікаві матеріали з математики і не тільки, розробки уроків, позакласних заходів, презентації, виступи, які стануть у пригоді вчителям математики або класним керівникам.
Авторський сайт Мандзій Надія Федорівна http://spes2014.jimdo.com/ Сайт створено, в першу чергу, як платформа для роботи з дітьми, які пропустили урок або не встигли засвоїти матеріал – на сайті зібрані матеріали з російської мови та літератури, які можуть бути використані для самостійної підготовки. Батьки знайдуть на сайті корисні посилання та рекомендації вчителя . Посилання на сайт класу допоможе батькам бути в центрі подій разом з дітьми.Колеги, сподіваюся, знайдуть на сайті щось корисне і нове для себе.Робота з сайтом не потребує додаткової реєстрації, усі матеріали розміщено у вільному доступі.
Авторський сайт Ковтун Світлана Анатоліївна http://pagesofhistory.at.ua/ Персональний сайт вміщає навчальні розробки, дозволяє розширити сферу взаємодії учителя й учнів, колег. Сайт складається із взаємопов’язаних розділів з чітко розмежованими функціями. Сайт містить матеріали уроків, вмонтовані відео, презентації, гіперпосилання. Учні можуть попрацювати з картами, таблицями, знайти необхідну інформацію при підготовці до уроку, переглянути відео, підготуватися до контрольної роботи; а ті діти, що пропустили урок, одержують можливість його заочного відвідання. Крім того, учні отримують стимул творчо працювати, оскільки створені ними матеріали знаходять своє місце на учительському сайті і представляються широкому загалу відвідувачів.
Авторський блог Топчій Ірина Вікторівна http://topchiy.com.ua/ "Калейдоскоп идей" - блог вчителя трудового навчання Запорізької гімназії № 11. Блог зацікавить колег, учнів і їх батьків, всіх тих, хто займається або навчається різними видами рукоділля. Тут завжди ради хорошим гостям!
Авторський блог Топчій Ірина Вікторівна http://topchiyirina.blogspot.com/ "Калейдоскоп здоровья" - блог вчителя основ здоров'я Запорізької гімназії № 11. Блог зацікавить колег, учнів і їх батьків, всіх тих, хто займається здоровим способом життя. Тут завжди ради хорошим гостям!
Авторський блог Волошина Ірина Олександрівна http://irinavoloshina.ru/ Даний блог створено для плідної співпраці з освітянами, зокрема з вчителями хімії та біології. Тут можна знайти необхідну інформацію для вчителів, учнів та їх батьків, що стосується навчально - виховного процесу: новини освітянського простору, методичні розробки уроків та позакласних заходів.
Авторський блог Сапальова Людмила Іванівна http://svitnavkolonassapalova.blogspot.com/ Блог вчителя географії "Світ навколо нас" є корисним для вчителів, учнів, батьків.Може використовуватися для дистанційного навчання.
Авторський блог Кікоть Оксана Іванівна http://abcoxana.blogspot.com/ Даний блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти дуже багато корисної та цікавої інформації!!!! Сподіваюся,що Вам сподобається!!!!
Авторський блог Ясинська Ірина Василівна http://jasinskayairina.blogspot.com/ Авторський блог "Меридіани знань" створено з метою розвитку комунікативних навиків учнів, розширення і поглиблення знань з географії, історії та правознавства. На сторінках блогу відвідувачі мають змогу ознайомитися з позакласною та виховною роботою вчителя, класного керівника та вихованців. Використовуючи інтернет-ресурси, вчитель сприяє розширенню інтелекту як дітей, так і дорослих.
Авторський блог Деркач Тетяна Миколаївна http://derkachtm.blogspot.com/ Блог призначений для вчителів початкових класів, учнів молодшої вікової групи та батьків. На сторінках представлені різні напрямки роботи вчителя: календарне планування, робота з батьками, новини освіти, корисні посилання, правова освіта, ДПА тощо, які весь час поповнюються, тому користуються популярністю серед відвідувачів. Також автор регулярно представляє власні напрацювання: презентації до уроків, цікаві матеріали, вправи, власне портфоліо.
Авторський блог Тарасенко Галина Григорівна http://poratarasenko.blogspot.com/ Авторський блог "Дитинство-щаслива пора"- це блог для вчителів початкових класів та людей. які вміють малювати, творити чудові вироби своїми руками- для творчих людей. Він є корисним, пізнавальним не тільки для учнів, батьків. блог зацікавить тих, хто йде поряд з дитячими задумками. ідеями. фантазіями. Тут завжди раді гостям!
Авторський блог Бєлан Оксана Олександрівна http://veselka-oosh6.blogspot.com/ Ми всі прагнемо бути щасливими, здоровими і благополучними. І частіше за все, це у нас виходить. Але іноді трапляються речі, які переживаються вкрай болісно. Страх, тривога, паніка, вина, сором, образа, безвихідність, безпорадність ... Всі ці почуття, вкрай руйнівні, як для розуму, так і для тіла. І на щастя, ми практично завжди здатні впоратися з усім ці самостійно. Питання лише в тому, скільки сил і часу нам знадобиться, і наскільки важко буде в цей час.

Так навіщо ж потрібен психолог? Психолог може допомогти по-іншому поглянути на те, що відбувається, і знайти вихід, із здавалося б безвихідної ситуації. Може допомогти швидше і ефективніше впоратися з важкими і болючими відчуттями. Може послужити тією опорою, що допоможе змінити життя на краще. А ще, може допомогти розібратися в своїх бажаннях, прагненнях, і знайти найоптимальніші, і зручні шляхи їх досягнення. Я сподіваюсь, що інформація, яка буде розміщена в цьому блозі стане вам корисною.

Авторський блог Шама Дарина Володимирівна http://shamadarina.blogspot.com/ Блог вчителя історії та правознавства. Містить цікаві матеріали з історії, права і не тільки, які стануть у пригоді учням, батькам та вчителям.
Авторський блог Величко Людмила Олександрівна http://velychkoliudmyla.blogspot.com/ Блог вчителя початкових класів, в якому розміщено інформацію про шкільне життя, даються рекомендації для батьків. В блозі розміщені авторські тести, які можуть стати в нагоді учням при підготовці до контрольних робіт, тренажери. Містить багато інформації, яка допоможе школярам підготуватися до творчих конкурсів. Даний блог буде цікавим і колегам - посилання на методичні матеріали, авторські уроки та позакласні заходи.
Авторський блог Коваль Ольга Леонідівна http://kovalolga.blogspot.com/ Авторський блог соціального педагога ЕЗОШ№2
Авторський блог Фастовець Наталія Іванівна http://filologynja.blogspot.com/ Блог вчителя української мови та літератури. Містить цікаві матеріали із української мови і літератури, які стануть у пригоді учням, батькам та вчителям.
Авторський блог Лемешко Альона Леонідівна http://informatuknvk.blogspot.com/ Блог практичного психолога, вчителя інформатики Михайлівського НВК, Вільнянського району
Авторський блог Савченко Віталіна Олександрівна http://psycho-list.blogspot.com/ Назва блогу "За філіжанкою кави (або Психологія на кожен день") говорить сама за себе: зробіть перерву - відпочиньте, і направте своє життя у потрібне русло. Я вірю - Ви зможете все!
Авторський блог Куксова Тетяна Володимирівна http://12720t.blogspot.com/ Авторський блог вчителя української мови та літератури Новодніпровської ЗОШ, в якому розміщено інформацію про шкільне життя,на сторінках представлені різні напрямки роботи як вчителя, так і класного керівника.
Авторський блог Шама Лариса Василівна http://shamalarisa.blogspot.com Блог вчителя біології. Містить ігри, кросворди, вікторини, ребуси, тести та багато інших цікавих матеріаліз з біології. Стане в нагоді всім, хто цікавиться світом флори та фауни.
Авторський блог Лазарєва Тетяна Петрівна http://speeshkat.blogspot.com/ Блог є своєрідною формою електронного портфоліо вчителя, та стане в нагоді вчителям та учням. Популяризація й поширення педагогічного досвіду, методична підтримка освітнього процесу та демонстрація різноманітних форм роботи вчителя - основні задачі мого блогу. Запрошую творчих вчителів до співпраці!
Авторський блог Йолкіна Валентина Іванівна http://jolkinavi.blogspot.com/ Блог школьной библиотеки для учащихся, учителей, родителей и просто любителей книг.
Авторський блог Мазіна Інна Анатоліївна http://portfoliomazinainna.blogspot.com/ Блог вчителя інформатики
Авторський блог Єременко Любов Дмитрівна http://yeremenkol.blogspot.ru/ Блог "Мовний олімп" створений для вчителів-словесників та вчителів, які працюють з обдарованими та здібними учнями, а також для всіх, хто не байдужий до проблем навчання та виховання підростаючого покоління.