Безпечний Інтернет - можливо?

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Висловіть, будь ласка, Вашу думку з приводу "Безпечний Інтернет - можливо?"

(обов'язково підписати)
На сьогодні Інтернет відіграє важливу роль в житті сучасної людини. Глобальна мережа Інтернет – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей.NaymenkoArtem (обсуждение) 14:28, 7 декабря 2016 (EET)

На мою думку безпечний Інтернет можливий, якщо дотримуватися правил поведінки в Інтернеті та не залишати про себе забагато особистої інформації, не розповідати о кожному соєму кроці в соціальних мережах - це може привернути увагу злочинців. Будьте обережні. Alex Ender (обсуждение) 14:08, 2 марта 2017 (EET)

На мою думку усім людям, а особливо підліткам потрібно слідкувати за своїми сторінками в соціальних мережах. Інтернет приносить нам як користь, так і шкоду. Багато моїх друзів не звертають уваги на своє спілкування, важливі данні, що бачуть не тільки знаомі, фотографії які можуть бути компроматом, або сподобатись людині яка знає про вас майже все(де ви живете, хто ващі батьки,сестри, брати і друзі). Aльона Баранчик (обсуждение) 14:28, 2 марта 2017 (EET)

Ні! На сьогодні, це особлива проблема, яка потребуе рішень! На зараз усі користуються ціею мережою, и нам потрібно слідкувати за тим щоб не показувати своі данні. Бо це може бути дуже небезпечно! Бережить себе і своіх близьких. KadGar (обсуждение) 14:14, 9 марта 2017 (ЕЕТ)

Я вважаю, інтернет може бути безпечним . Потрібно дотримуватися правил, не переходити по попосиланням які здаються підозрілими. Так же не требо залишати про себе забагато особистої інформації в соц.мережах. Так само, якщо щось трапилося з вами в інтернеті, то потрібно повідомити це батькам і вони допоможуть.Настя Сапожникова (обсуждение) 14:21, 15 марта 2017 (EET)

Інтернет для дітей стає частиною їхнього життя. Вони знайомляться з новими людьми і проводять чимало часу в онлайні, шукають необхідну інформацію, яка має відношення до їхньої шкільної роботи або відповідає їхнім інтересам. Завдяки більш високому рівню грамотності це відкриває багато можливостей використання Інтернету. Іноді батькам важко дізнатися про те, що роблять їхні діти в онлайні. У цьому віці діти також йдуть на ризик і випробовують свої можливості — технічні обмеження і заборони можуть не бути ефективним шляхом підвищення безпеки в онлайні.Крикливец (обсуждение) 14:29, 15 марта 2017 (EET)

Я думаю, що безпечний інтернет- це реальність, бо якщо дотримуватися деяких правил, то він буде реальним Zavoryeva official (обсуждение) 12:39, 22 ноября 2017 (EET)


Інтернет може бути прекрасним місцем як для навчання, так і для відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і весь реальний світ, Мережа теж може бути небезпечна.Але для того щоб мережа приносила тільки корить і не приносила шкоди потрібно дотримуватися визначених правил безпеки.Не залишати свою конфеденіальну інформацію на загальний огляд, і не давати ії нікому, не переходити по підозрілим посиланням та не заходити на підозрілі сайти,завжди повідомляти батьків про можлив небезпеку та підозрілих інтернет-особистостей , які намагаються якимось чином вплинути на вашу волю, або примусити до якихось дій Анна Шиманович (обсуждение) 09:45, 16 марта 2017 (EET)

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, а в розвинутих країнах її колапс може призвести до колапсу цивілізації.Пономарчук Богдан (обсуждение) 15:36, 17 января 2018 (EET)

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, а в розвинутих країнах її колапс може призвести до колапсу цивілізації. Сьогодні електронною павутиною користується кожен п'ятий українець. Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків. Дорослі, не завжди маючи досвід спілкування в мережі, щонайменше, стривожені доступом своїх чад до цієї «темної та страшної мережі». Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет.Сьогодні Інтернетом користується понад чверть населення земної кулі – 1,9 млрд. людей. Середній рівень Інтернет-проникнення у світі наближається до 30%, а в розвинених європейських країнах цей показник досягає 70%. В Україні ця цифра становить 10-12 млн. осіб – близько чверті населення країни. При цьому діти потрапили в Мережу значно раніше за дорослих. На тлі стабільно високого рівня користування Інтернетом серед дітей віку 11-14 і 15-17 років, також зростає число дітей молодшого віку (6-10 років). У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей. А хто їм може в цьому допомогти, якщо не батьки? Публікації про шкідливий вплив на здо­ров'я дітей комп'ютерної техніки ще можна зустріти в засобах масової інформації, але мало хто порушує питання негативного впливу на не сформовану дитячу психіку відео - та фотоматеріалів сумнівного харак­теру, якими переповнений Інтернет. Ні для кого не секрет, що там безкоштовно можна знайти інформацію будь-якого змісту, на­віть інструкцію з виготовлення вибухівки.Участник:Иван Похвальский (обсуждение) 15:00, 17 января 1914 (EET)

Інтернет може бути безпечним. Ми самі повинні хвилюватись за нашу безпеку. Поставити пароль, користуватись антивірусом, бути обережними з незнайомими нам сайтами. Пам'ятайте, ми самі відповідаємо за себе!Бровенко Светлана (обсуждение) 12:47, 25 апреля 2018 (EEST)

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім'ї. Сьогодні все більше дітей користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, скачування мультимедійного контенту. З розширенням можливостей в онлайні зростають і ризикиЕлена Устинова (обсуждение) 15:20, 2 мая 2018 (EEST)


Я вважаю,що інтернет мережа зараз є цілком беспечною,якшо дотримуватися певних правил.Перше-Ніколи не викладувати свої особисті данні.Друге-Не переходити на підозрілі сайти та нічого не завантаживати з неперевіренних джерел.Трете-не знаєшь,що це-не чіпай!Загалом,зараз міжнародні інтернет-служби та антівірусні программи цілком забеспечують нас від усіх інших ризиків.Запись (обсуждение) 14:14, 5 декабря 2018 (EET)

Про жодну річ у нашому не можливо сказати, що вона повністю безпечна або небезпечна. Й інтернет не є вийнятком. Так, у ньому багато корисної и потрібної інформації, й не тільки. Тому ця річ на данний момент настільки популярна. Тому для неї є багато можливостей використання. Й не усі люди використовуют їх на благо один одному. Зарина Ковальчук (обсуждение) 14:11, 10 апреля 2019 (EEST)

Я вважаю, що інтернет на наш час, самий актуальний і він дуже не безпечний. Але якщо дотримуватися певних правил. А ще з кожним роком, з кожним новим поколінням підвищуеться рівень проникнення Інтернету в родини. На сьогодніший час більшість дітей та дорослих користуються Інтернетом для спілкування (а я вважаю що краще живе спілкування), пошуку інформаціЇ, іграмі, скачування мультемедійного контенту. Суслікова Юляшка (обсуждение) 14:30, 23 января 2019 (EET)

Так , інтернет може бути безпечним. Усе , що для цього потрібно - це власне бажання уникнення зайвого матеріалу. Ася я (обсуждение) 14:15, 8 апреля 2019 (EEST)

Так,я вважаю що інтернет може бути безпечним,але потрібно знати правила користування.В інтернеті дуже багато інформації,потрібно вміти її аналізувати та фільтрувати.