Безпечний Інтернет - можливо?!

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

На сьогодні Інтернет відіграє важливу роль в житті сучасної людини. Глобальна мережа Інтернет – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей.--Vem (обсуждение) 13:27, 17 октября 2017 (EEST)
Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.--Pakost (обсуждение) 14:03, 17 октября 2017 (EEST)
Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків. Дорослі, не завжди маючи досвід спілкування в мережі, щонайменше, стривожені доступом своїх чад до цієї «темної та страшної мережі». Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей.--Xavi (обсуждение) 14:08, 17 октября 2017 (EEST)

Інтернет може бути прекрасним місцем як для навчання, так і для відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і весь реальний світ, Мережа теж може бути небезпечна.--Vishnya (обсуждение) 14:12, 17 октября 2017 (EEST)
поврповрпо--Vem (обсуждение) 13:50, 18 октября 2017 (EEST)
Добре поводьтеся в Інтернеті та не робіть нічого, щоб могло образити або роздратувати інших людей, не робіть того, що є незаконним. Не заходьте на аморальні сайти і не порушуйте без згоди батьків ці правила і тоді ви зможете почувати себе у Всесвітній павутині впевнено та безпечно.--Olis (обсуждение) 13:58, 18 октября 2017 (EEST)

Інформація про сім'ю, про місце вашого проживання, будь-які контакти, а також все, що пов'язано з вашим фінансовим становищем - це закрита інформація, яку не слід поширювати.--Saha (обсуждение) 14:00, 18 октября 2017 (EEST)

Интернет трудно назвать спокойным безопасным местом. С одной стороны там орудуют всевозможные мошенники и хакеры, в которых не веришь ровно до первого взлома какого-нибудь важного аккаунта.--Doremon (обсуждение) 14:01, 18 октября 2017 (EEST)

В повсякденній мові слово Інтернет найчастіше вживається в значенні Всесвітнього павутиння і доступної в ньому інформації, а не у значенні самої фізичної мережі. Також вживаються терміни «Всесвітня мережа», «Глобальна мережа» чи навіть одне слово «Мережа», «Іне́т», «Тенета», «Міжмережжя», «Інтерне́трі» або «Не́трі». Все частіше Інтернет вживається і з малої літери, що можна пояснити паралелями з термінами «радіо», «телебачення», які пишуть з малої.--BANANA BRAIN (обсуждение) 14:04, 18 октября 2017 (EEST)
Ми живем в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Интернет допомагає у виконанні шкільних завдань, можливість спілкування, розширює кругозір. Тому я вважаю що интернет невід'ємна частинка нас и нашого майбутнього.--V.N (обсуждение) 14:09, 18 октября 2017 (EEST)
Життя в інтернеті” На сьогоднішній день 90% підлітків і молодих людей користуються інтернетом (у школі і вдома). При цьому 60% дітей та підлітків спілкуються в чатах щодня. Половина дітей проводить в інтернеті 1-3 години щодня. Кожна десята дитина проводить в Мережі 5-10 годин щодня. Кожна восьма дитина «живе» в інтернеті.--MMM (обсуждение) 14:11, 18 октября 2017 (EEST)

Завжди негайно повідомляйте своїх батьків, якщо я бачу або отримую повідомлення, які примушують вас почувати себе некомфортно або занепокоєно. Ніколи не погоджуйтеся зустрітися особисто з кимось, з ким ви познайомилися в онлайні, без дозволу своїх батьків. --Milana Pankova (обсуждение) 14:16, 18 октября 2017 (EEST)--SealFlake (обсуждение) 13:11, 5 мая 2018 (EEST)
1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи, свої паролі. 2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.--SealFlake (обсуждение) 13:11, 5 мая 2018 (EEST)
Від 13 до 15 років Для дітей у цьому віці Інтернет стає частиною їхнього життя. Вони знайомляться з новими людьми і проводять чимало часу в онлайні, шукають необхідну інформацію, яка має відношення до їхньої шкільної роботи або відповідає їхнім інтересам. Завдяки більш високому рівню грамотності це відкриває багато можливостей використання Інтернету. Іноді батькам важко дізнатися про те, що роблять їхні діти в онлайні. У цьому віці діти також йдуть на ризик і випробовують свої можливості — технічні обмеження і заборони можуть не бути ефективним шляхом підвищення безпеки в онлайні.--Ikra (обсуждение) 13:15, 5 мая 2018 (EEST) 3. День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначається другого дня (у вівторок), другого тижня, другого місяця (лютого) з 2004 року з метою популяризації більш безпечнішого і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, особливо серед дітей і молодих людей в усьому світі. --Irusya
Я думаю, що безпечний інтернет- це реальність, бо якщо дотримуватися деяких правил, то він буде реальним!На мою думку, можно безпечно користуватися інтернетом, якщо соблюдати правила безречного користування інтернетом--R.Z (обсуждение) 14:01, 7 мая 2018 (EEST) 4.Найкращим захистом від вірусів є не антивірусний захист, а своєчасне оновлення програмного забезпечення. Адже його розробники слідкують за можливими загрозами і намагаються захистити свої продукти нововведеннями. Тому, коли ваш пристрій пропонує вам оновлення – не ігноруйте це.Persik (обсуждение) 14:01, 7 мая 2018 (EEST)
Усі ми знаємо, що Інтернет – безмежний.--Natalia
А це означає, що якийсь вміст підходить для всієї сім’ї, а інший – лише для дорослих. Такі інструменти, як Безпечний пошук і Безпечний режим YouTube дають змогу швидко відфільтрувати вміст для дорослих, а інструменти повідомлення про порушення дозволяють позначати образливі матеріали для видалення.--Asd (обсуждение) 14:08, 14 мая 2018 (EEST) 1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи, свої логіни та паролі. 2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.Vishnya (обсуждение) 14:01, 7 мая 2018 (EEST)
Оцінюйте інтернет -контент критично. Те, що міститься в Інтернеті, не завжди правда. Діти повинні навчитися відрізняти надійні джерела інформації від ненадійних і перевіряти інформацію, яку вони знаходять в Інтернеті. Також поясніть дітям, що копіювання і вставка змісту з чужих веб- сайтів можуть бути визнані плагіатом.--Nast7 (обсуждение) 14:04, 16 мая 2018 (EEST) Свій пароль як таємницю Зберігай у власній скарбниці!Natalia 05