Блог/сайт бібліотеки/бібліотекаря.Банк веб-ресурсів Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Блог/сайт бібліотеки/бібліотекаря

Тип веб-ресурсу Регіон Адміністратор Назва, посилання Анотація
Блог бібліотекаря Ленінський Дубовик Тетяна Вікторівна ББ: ум в переплёте http://bibl62.blogspot.com/ Блог розрахований на те, щоб зацікавити молодших (сторінки з мозаїкою веб-сайтів; з книжками, проілюстрованими саундтреками тощо) та старших школярів (нові повідомлення знайомлять з новою книгою) взяти книгу до рук. Хоча міститься й інформація і для вчителів, і для батьків, і для бібліотекарів.
Блог бібліотекаря м. Енергодар Єрмак Марія Михайлівна БІБЛІОСВІТ http://envk5biblioteka.blogspot.com/ Блог "Бібліосвіт" - Інтернет-візитка, джерело інформації про події, ресурси та послуги бібліотеки ЕНВК №5.

Блог призначений для задоволення інформаційних потреб учнів, вчителів, батьків, бібліотекарів. "Гортаючи" сторінки блогу, користувачі знайдуть багато корисної інформації, завдяки залученню пошукових систем Інтернету.

Блог бібліотекаря м. Енергодар Солодовник Галина Олексіївна БиблиоDrive http://solga123.blogspot.com/ Блог бібліотекаря
Блог бібліотекаря м. Токмак Симоненко Галина Вікторівна Бібліотечний етюд http://tormak-biblioteka5.blogspot.com/ Блог "Бібліотечний етюд" - це Інтернет-візитка бібліотекаря та бібліотеки Токмацької ЗОШ № 5. Блог призначений для учнів, вчителів, батьків, бібліотекарів та для тих, хто не байдужий до книги та читання. На сторінках блогу розміщується інформація про діяльність бібліотеки, про кращі Інтернет-ресурси для дітей, просвітницькі матеріали про актуальні події. Основна мета створення блогу - популяризація книги та бібліотеки, залучення дітей до читання, розширення інформаційного простору бібліотеки.
Блог бібліотекаря Коммунарский Андреева Наталія http://bibznvk.blogspot.com/ Всё сомое-самое из жизни библиотеки, читателей, страны
Блог бібліотеки м. Енергодар Тихоненко Зоя Миколаївна "Сім чудес бібліотеки ЕЗОШ №7" http://zoyatihonenko.blogspot.com/ В блозі "7 чудес бібліотеки ЕЗОШ №7" є можливість ознайомитися з фото та відеоматеріалами про важливі і цікаві події шкільної бібліотеки. Розрахований на учнів початкових класів, батьків, вчителів та бібліотекарів. Щастя і радість дітей в наших руках.
Блог бібліотеки м. Енергодар Заболотна Наталія Іванівна БібліоГармонія http://znzbibl.blogspot.com/ Блог "БібліоГармонія" - це Інтернет-візитка бібліотеки гімназії. Його призначення: інформаційне забезпечення потреб користувачів; інструмент заохочення до читання, духовного збагачення, відпочинку; демонстрація досвіду роботи бібліотеки.
Блог бібліотеки м. Мелітополь Підлісняк Ольга Іванівна БиблиоИнфоЦентр http://libraryuvk16.blogspot.com/ Блог "БібліоІнфоЦентр" - переглянувши матеріали представлені на блозі, можна здійснити віртуальну подорож бібліотекою, познайомитися з її книжковим фондом, тематичними виставками, новинками літератури та інше. Блог призначений для задоволення інформаційних потреб учнів, вчителів, батьків.
Блог бібліотеки м. Енергодар Немашкало Людмила Миколаївна Мудрість світу - книга http://mydrist.blogspot.com/ Блог шкільної бібліотеки призначений для популяризації книги, читання, бібліотеки серед користувачів-учасників навчально-виховного процесу. Історія бібліотеки, її характеристика, правила користування, цікаві події, заходи бібліотеки, корисні ресурси - цю та іншу інформацію пропонує блог "Мудрість світу - книга".
Блог бібліотеки Вільнянський Пєстрікова Олена Миколаївна Бібліокозубець http://svitochbiblio.blogspot.com/ Даний блог дає можливість поринути у цікаве життя шкільної бібліотеки Вільнянської гімназії «Світоч», ознайомитися із плідною працею досвідченого бібліотекаря.
Блог бібліотеки Вільнянський Редька Ольга Миколаївна Бібліосвіт http://bibliolc.blogspot.com/ Блог розповідає про творче життя, що вирує у шкільному та бібліотечному світі Люцернянського НВК. Переглянувши даний веб-ресурс, можна знайти цікаву інформацію про історію бібліотек світу, останні шкільні новини, поради для користувачів бібліотеки.
Блог бібліотеки Вільнянський Скуйбіда Лариса Михайлівна Книжкова планета http://vlnbibliotekazosh3.blogspot.com/ Блог "Книжкова планета" - це електронна скарбничка шкільного життя бібліотеки нашого закладу. Завітавши на нього учні, батьки та вчителі поринуть у світ корисної та цікавої інформації, почерпнуть нові знання, вдало організують свій відпочинок.
Блог бібліотеки Якимівський Волобуєва Лариса Володимирівна Аптека для душі http://aptekaduchi.blogspot.com Блог "Аптека для душі" - це Інтернет-скарбничка бібліотеки Великотернівської ЗОШ. Блог призначений для задоволення інформаційних потреб учнів, їх батьків, вчителів, бібліотекарів, та всіх, хто любить книгу і читання.
Блог бібліотеки Чернігівський Єремейчук Ірина Олександрівна БібліоТЕКА http://rmkbib14.blogspot.com/ Блог "БібліоТЕКА" - це можливість більш оперативного обміну інформацією. На його сторінках містяться рекомендовані списки літератури, корисні посилання, безліч мудрих думок та інша цікава інформація. Для керівників, вчителів, бібліотекарів, методистів та тих, хто так чи інакше пов’язаний з навчанням і вихованням.
Блог бібліотеки Бердянський Жигула Олена Володимирівна Бібліогр@ні http://zgygula.blogspot.com/ Блог "Бібліогр@ні" - це ефективний спосіб обміну інформацією. У блозі висвітлені бібліотечні новини, різні події й програми, корисні поради у вигляді короткого опису. На його сторінках містяться багато мудрих порад та іншої цікавої інформації.