Блог/сайт класного керівника. Банк веб-ресурсів Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Тип веб-ресурсу Адміністратор Посилання Анотація
Блог Євтух Тетяна Анатоліївна http://tatyina.blogspot.com/ Блог створено для оперативного інформування учнів та батьків
Блог Кабакова Олена Василівна http://vmireznany.blogspot.com/ Блог класного керівника 6-Б кл. ЕНВК №5
Блог Остапенко Тетяна Миколаївна http://95zp1.blogspot.com/ Блог "Наш клас" створено у 2012 році, коли взяла учнів до 5 класу. З того часу блог є постійно діючим інтерактивним місточком між класним керівником, учнями та батьками. Це цікавий для учнів та їх батьків ресурс - коли класний керівник завжди поруч. Постійно (кожного дня) оновлюються сторінки електронного журналу з домашніми завданнями на основі сайту "Класна оцінка" та "Електронного журналу", що допомогає батькам та учням контролювати навчальний проце, навіть коли дитина хворіє. Сторінки блогу "Розклад уроків", "Самоврядування", "Наші досягнення", "Класні години", "ВІдпочинь" , "Цікавий кінозал" відображають шкільне житття класу та допомагають організувати дозвілля учнів.

Є сторінки з "Безпека в навколишньому світі" , "Здоров'я", "Мудрость родительской любви" які дають цікаву інформацію для батьків та учнів. За три роки сайт має більше 18300 переглядів учнями та їх батьками. Батьки є постійними відвідувачами сайту, вони задоволені та вдячні за його роботу.

Блог Сапальова Людмила Іванівна http://sapalovaluda.blogspot.com/ Блог "Шкільна родина"створено для висвітлення інформації про життя учнів 6 класу. Є сторінки для дітей, батьків, переглянувши які можна отримати цікаву, пізнавальну інформацію. Користувачами можуть бути вчителі, батьки, учні інших класів.
Блог Струць Оксана Володимирівна http://melschool23.blogspot.com/ ...
Блог Кравець Тетяна Іванівна http://12vzvod.blogspot.com/ Блог 12 взводу Запорізького військового ліцею "Захисник" створено для плідної співпраці вчителів, офіцерів, ліцеїстів та батьків.