Блог/сайт районного МО. Банк веб-ресурсів Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Тип веб-ресурсу Адміністратор Посилання Анотація
Блог Топчій Ірина Вікторівна http://trud-hobby.blogspot.com/ "Вдохновение" - блог методичного об'єднання вчителів трудового навчання Жовтневого району м.Запоріжжя. Блог, що тільки починає свою роботу. Запрошуємо до співпраці!
Блог Коршикова Валентина Степанівна http://voolblogfizik.blogspot.com/ Завітавши на даний блог Ви поринете у життя РМО учителів фізики Вільнянського району, знайдете багато цікавої та корисної інформації.
Блог Фастовець Наталія Іванівна http://slovesnykvilnyansk.blogspot.com Блог РМО учителів української мови та літератури Вільнянського району.
Блог Остапенко Тетяна Миколаївна http://95zpr.blogspot.com/ Блог "Методичне об'єднання вчителів фізики Шевченківського району" працює більше 3 років, створений для вчителів з метою своєчасного подання інформації. Має сторінки корисні для роботи вчителя фізики:
  • Склад РМЦ, План роботи РМЦ, Інструктивно-методична база з викладання предмету, Кабінет фізики (Інструктивно-методичні листи щодо кабінету, вимоги з БЖ, інструкції до лабораторних робіт, паспорт кабінету фізики). Сторінка "Фахові конкурси для вчителя" містить інформацію про різноманітні конкурси для педагогів. Сторінки "Все до уроку фізики" та "Астрономія" містять підбір посилань на мультимедійні джерела матеріалів до уроку.

На сторінках блогу відображається інформація щодо роботи динамічних творчих груп вчителів фізики району:

  • "Обмін досвідом" містить "Електронний банк даних перспективного педагогічного досвіду вчителів фізики Шевченківського району" який щорічно попвнюється матеріалами творчих робіт вчителів фізики, які атестуються;
  • "Динамічні творчі групи" містить інформацію про організацію роботи вчителів фізики в групах "Створення фільмотека електронних ресурсів вчителів фізики" та "Електронний НМК ФІЗИКА 7" за новим Держстандартом.

Сторінки на конкурси, які проводяться для учнів: всеукраїнські "Олімпіади", "Левеня", МАН, "Едісони ХХІ сторіччя" та сторінка ЗНО можуть бути корисні як вчителям так і учням.

Блог Барканова Світлана Володимирівна http://cherrmkosvita.blogspot.com/ В блозі висвітлюється робота районного методичного кабінету відділу освіти.
Блог Лазарєва Тетяна Петрівна http://speeshka1971.blogspot.com/ На блозі міського методичного обєднання вчителів хімії Енергодара будь-який вчитель може знайти необхідну та цікаву для нього інформацію. Але перш за все, блог призначений для організації роботи та взаємодії саме вчителів хімії: методична допомога, творчі конкурси, засоби самоосвіти, нормативні документи та багато іншого.
Блог Биваліна Л.Є. http://ozshevchenkivskyi.blogspot.com/ Информация для учителей "Основ здоровья" и всех, кому интересна тема здоровья)))
Блог Заболотна Наталія Іванівна http://biblznz.blogspot.com/ Методичне об'єднання бібліотекарів ЗНЗ м.Енергодара ділиться досвідом, знаннями, доробками
Сайт Бажул Олена Євгенівна http://rmpk-leninsport.ucoz.ua/ Документи вчителя фізичної культури, теоретичні та методичні наробки, відео матеріал, спортивна історія шкіл м.Запоріжжя, кращі вихованці вчителів, які прославляють Україну.
Сайт Балабанова Світлана Анатоліївна http://fizkult-ura.ucoz.ru/ Сайт методичного об'єднання вчителів фізичної культури Вільнянського району, існує протягом 5 років. Створений для інформування та надання методичної допомоги учителям.
Блог Волкова Світлана Володимирівна http://melitopolbiblio.blogspot.com/ Блог методичного об’єднання бібліотекарів шкіл міста Мелітополь ділиться досвідом, інформацією, творчими доробками.
Блог Самохліб Інна Вячеславівна http://bibliogp.blogspot.com/ Блог РМО шкільних бібліотекарів "Бібліотечний формат" містить сторінки, що розкривають різні аспекти роботи районного методичного об'єднання. Головна сторінка дозволяє познайомитися з подіями у житті та роботі бібліотекарів, рекламує спільні заходи, анонсує новинки у нормативній базі, висвітлює хід різноманітних заходів. На блозі розміщено методичний консультпункт "АСПЕКТ", сторінку з посиланнями на цікаві електоронні ресурси, методичні доробки бібліотекарів тощо
Блог Симоненко Галина Вікторівна http://bibliotokmak.blogspot.com/ Блог "Берегині духовності" інформує про діяльність шкільних бібліотек м. Токмака.
Блог Волобуєва Лариса Володимирівна http://bibliobraz.blogspot.com/ Блог "БібліОбраз" розповідає про роботу шкільних бібліотек Якимівського району, анонсує новинки нормативної бази для шкільних бібліотекарів, ділиться творчими доробками та досвідом роботи.