Блог/сайт шкільного МО. Банк веб-ресурсів Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Тип веб-ресурсу Адміністратор Посилання Анотація
Блог Євтух Тетяна Анатоліївна http://tatyina2011.blogspot.com/ Створено для обміну інформацією
Блог Пелипенко Світлана Іванівна http://sveta-letty.blogspot.com/ Блог шкільного МО вчителів української мови та літератури "Філолог" створено у 2011р., загальна кількість переглядів - 51 510; блог внесено до Інтернет-реєстру нікнеймів і має платиновий сертифікат Іd 913723, виданий 21.10.2013. На блозі розміщено плани МО, нормативні документи, інформація до ЗНО, позакласна робота, література рідного краю, Шевченкіана, веб-квест
Блог Ніколаєнко Алла Василівна http://gpdezosh7.blogspot.com/ Блог "Дивосвіт дитинства" створено у 2013р., загальна кількість переглядів - 4850. Ресурс розраховано на супровід вихователів ГПД, які працюють у початковій школі.
Блог Бондар Юлія Вікторівна http://smomatvolnzosh3.blogspot.com/ Даний блог висвітлює роботу шкільного методичного об'єднання вчителів фізики, математики, інформатики Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
Блог Малиш Тетяна Миколаївна http://voldeti1234.blogspot.com/ Про роботу досвідчених і творчих учителів, які навчають наймолодших школярів, розповідає блог учителів початкових класів Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Матеріали, розміщені у розділі "Методична скарбничка", стануть у нагоді для роботи кожного вчителя. Необхідну інформацію про підготовку дитини для вступу до школи батьки можуть знайти на сторінці "Майбутній першокласник".
Блог Кузьменко Ірина Олександрівна http://muzhudtrud.blogspot.com/ Навчально-методична кафедра Вільнянської гімназії "СВІТОЧ" вчителів образотворчого мистецтва, музики,трудового навчання.
Блог Савченко Віталіна Олександрівна http://ournadiia.blogspot.com/ Даний блог висвітлює основну інформацію про роботу шкільного методичного об'єднання вчителів іноземної мови Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів "Надія".
Блог Клюєва Ольга Миколаївна http://simfoniaslova.blogspot.com/ Блог вчителів шкільного методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу створений з метою надання методичної допомоги вчителям-гуманітаріям, керівникам МО даного циклу та популяризації творчих надбань вчителів названого навчального закладу
Блог Ковалевський Юрій Володимирович http://reabilsport.blogspot.com/ У блозі висвітлена модель соціальної інтеграції сиріт та дітей з особливими освітніми потребами засобами спорту, фізичної культури та творчості. Використовуючи можливості фізкультурної робот в спеціальній школі-інтернаті, права «Обласного осередку Спеціальної Олімпіади України в Запорізькій області» та співпрацю з благодійними фондами і громадськими організаціями ми розробили систему залучення дітей із особливими освітніми потребами до фізкультурних проектів і спортивних змагань різних рівнів, надавши їм можливість якісніше спілкуватися з однолітками і дорослими та загартовувати свій характер у спортивній боротьбі, що призвело до набуття ними уяви про соціальні правила життя та моральні норми тієї громади, в яку вони потраплять після закінчення інтернату.
Блог Кравець Тетяна Іванівна http://mozahisnik.blogspot.com/ Блог вчителів МО природничих наук Запорізького військового ліцею "Захисник" стане у нагоді вчителям фізики та астрономії, хімії та біології, математики.
Блог Богдан Тетяна Йосипівна http://mihzosh1.blogspot.com/ Щоб уміти навчати, педагогові необхідно постійно самовдосконалюватися. Першим його помічником є шкільне методичне об'єднання. Методичне об’єднання – той освітній простір, в якому спільно розвиваються і вчителі, і діти.