Віртуальне методичне об'єднання вчителів географії Мелітопольського району

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Melrmogeo.png

Содержание

Проблемна тема МО

«Самореалізація та розвиток особистості учня та вчителя у соціокультурному просторі сільської школи"

Керівник МО

Бєлоножко Олексій Володимирович Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ступенів

Посилання на основний блог РМО

Блог РМО вчителів географії Мелітопольського району

Віртуальне МО на старій платформі

Мелітопольське РМО вчителів географії та економіки на старій платформі Заповікі

Склад МО

ПІБ Школа Пед. стаж Категорія Звання Рік

останніх курсів

Рік

останньої атестації

Вчителі географії, економіки
1 Кригін Володимир Анатолійович Вознесенська гімназія "Орієнтир" 22 Вища Старший вчитель 2017 2017
2 Саржан Сергій Дмитрович Костянтинівська НВО №1 "Таврія" 36 Вища 2017 2018
3 Ручка Тетяна Миколаївна Костянтинівський ліцей "Ерудит" 15 Друга 2015 2016
4 Бєлік Олена Вікторівна Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. "Прометей" 9 Друга 2017 2017
5 Сляднєв Андрій Валентинович Терпіннівський колегіум "Джерело" 14 Вища Старший вчитель 2017 2017
6 Григор′єва Ірина Володимирівна Астраханська ЗШ І-ІІІ ст. 40 Перша 2014 2018
7 Хмелевський Едуард Едуардович Високівська ЗШ І-ІІІ ст. 21 Перша 2017 2015
8 Биковська Дар'я Миколаївна Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. 3 Друга 2017 2017
9 Биковський Микола Миколайович Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. 28 Вища Вчитель методист 2015 2018
10 Прядко Олена Іванівна Данило-Іванівська ЗШ І-ІІІ ст. 20 Вища 2016 2014
11 Куртов Олег Станіславович Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. 24 Перша 2014 2015
12 Апєніна Ольга Миколаївна Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. 16 Вища 2014 2017
13 Ігнатьєва Наталія Володимирівна Новгородківська ЗШ І-ІІІ ст. 27 Вища 2014 2014
14 Скороход Сергій Вікторович Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ст. 19 Перша 2017 2018
15 Філімонова Катерина Іванівна Новомиколаївська ЗШ І-ІІІ ст. 22 Вища 2014 2018
16 Іващенко Олена Пимонівна Новопилипівська ЗШ І-ІІІ ст. 27 Перша 2015 2016
17 Дзюба Олександр Володимирович Орлівська ЗШ І-ІІІ ст. 11 Перша 2016 2018
18 Колєва Любов Іванівна Полянівська ЗШ І-ІІІ ст. 38 Перша 2015 2017
19 Сидоров Олександр Григорович Полянівська ЗШ І-ІІІ ст. 3 Спеціаліст
20 Бєлоножко Олексій Володимирович Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ст. 31 Вища Старший вчитель 2015 2017
21 Смоліна Ольга Іванівна Семенівська ЗШ І-ІІІ ст. 40 Перша 2017 2014
22 Ткаченко Владислав Вікторович Семенівська ЗШ І-ІІІ ст. 19 Вища Старший вчитель 2016 2017
23 Безвіконна Катерина Дмитрівна Спаська ЗШ І-ІІІ ст. 11 Перша 2015 2016
24 Свириденко Наталія Олександрівна Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст. 25 Вища 2017 2015
25 Воробйов Андрій Володимирович Трудівська ЗШ І-ІІІ ст. 18 Перша 2017 2014
26 Ненько Олена Олегівна Фруктовська ЗШ І-ІІІ ст. 0 Спеціаліст
27 Дранік Семен Володимирович Яснівська ЗШ І-ІІІ ст. 4 Друга 2016 2017
28 Кухар Олександра Данилівна Відродженська ЗШ І-ІІ ст. 44 Перша 2017 2016
29 Артьоменко Ірина Сергіївна Долинська ЗШ І-ІІ ст. 7 Друга 2017 2017
30 Гордецька Юлія Іванівна Проміневська та Травнева ЗШ І-ІІ ст. 29 Перша 2016 2016
31 Лінник Андрій Анатолійович Тихонівська ЗШ І-ІІ ст. 23 Перша 2017 2015
Вчителі економіки
32 Груба Крістіна Олександрівна Костянтинівський ліцей "Ерудит" 5 Спеціаліст
33 Цеомашко Василь Васильович Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст. 15 Вища 2015 2017
34 Шкарупа Тетяна Олександрівна Орлівська ЗШ І-ІІІ ст. 27 Вища 2010 2011
35 Любенко Олена Іванівна Полянівська ЗШ І-ІІІ ст. 9 Спеціаліст 2017 2018

Аналіз роботи МО

Аналіз роботи РМО вчителів географії за 2016-2017 н.р.

Аналіз роботи РМО вчителів географії за 2015-2016 н.р.

Аналіз роботи РМО вчителів географії за 2014-2015 н.р.

Позакласна діяльність

VІІ районний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи» (с. Терпіння, 16.10.2018)

Семінар-екскурсія вчителів географії Мелітопольського району на Ботієвську ВЕС (D.TEK) (12.10.2018)

ХІ обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи» (10-12.05.2018, т/б "Дніпрянка", м.Запоріжжя)

VІ районний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді (с.Тамбовка, 19.10.2017)

Х Обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді "Знай, люби, бережи" (ТБ "Лиса гора", м.Ваилівка, 31.05-02.06 2017 р.)

V районний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді (с.Тамбовка, 18.10.2016)

ІV районний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді (с.Тамбовка, 16.10.2015)

Районний конкурс навчальних проектів з географії за програмою «Інтел: Навчання для майбутнього»)

Фото/відео альбоми

Фото: VІІ районний природничо-краєзнавчий зліт "Знай, люби, бережи" (16.10.2018 с. Терпіння)

Фото: Екскурсія на Ботієвську ВЕС (D.TEK) (12.10.2018)

Фото: ХІ обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді "Знай, люби, бережи" (10-12.05.2018, т/б "Дніпрянка", м.Запоріжжя)

Фото: Засідання РМО в Новомиколаївській школі (26.04.2018)

Фото: VІ районний природничо-краєзнавчий зліт "Знай, люби, бережи" (c.Тамбовка, 19.10.2017)

Фото: Х Обласний природничо-краєзнавчий зліт "Знай, люби, бережи" (ТБ "Лиса гора", м.Василівка, 31.05-02.06 2017 р.)

Фото: V районний природничо-краєзнавчий зліт "Знай, люби, бережи" (c.Тамбовка, 18.10.2016)

Фото: Семінар-екскурсія на метеорологічну станцію м. Мелітополь (14.04.2016)

Фото: Засідання РМО (майстер-клас з картографії, 30.10.2015)

Фото: ІV районний природничо-краєзнавчий зліт "Знай, люби, бережи" (c.Тамбовка, 16.10.2015)

Фото: Семінар-практикум (с.Терпіння, 15.04.2014)