Віртуальне методичне об'єднання шкільних бібліотекарів Василівського району

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Склад методичного об’єднання

Методист, що опікується бібліотекарями: (П.І.Б. повністю, контакти: тел., e-mail; портфоліо за наявності) Лактіонова Катерина Іванівна

Керівник методичного об’єднання: Долдіна Вікторія Валентинівна

Бібліотекар-консультант з ІКТ: (П.І.Б. повністю, портфоліо)

Члени методичного об’єднання:

  1. Долдіна Вікторія Валентинівна (Василівська ___)
  2. Чабала Тетяна Степанівна (Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)
  3. Тоцька Галина Геннадіївна (Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)
  4. Мігаєш Раїса Вікторівна, КЗ Дніпрорудненська гімназія "Софія"
  5. Торчицька Юлія Ігорівна , КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Світоч"
  6. Мєдвєдєва Ніна Вікторівна, КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Світоч"
  7. Череватенко Лариса Іванівна, КЗ "Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. "Талант"
  8. Коломоєць Ліля Анатоліївна, КЗ "Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст."
  9. Петрик Тетяна Миколаївна Балківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  10. Гордієнко Наталія Олександрівна Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст.
  11. Башкова Людмила Олександрівна Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
  12. Падун Альона Миколаївна (Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ст. № 2)
  13. Каплюк Алла Іванівна, КЗ "Орлянська ЗОШ І-ІІІ ст."
  14. Руденко Любов Василівна (Скельківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  15. Цихонь Олена Семенівна Приморська ЗОШ І-ІІІ ст.
  16. Школова Жанна Олександрівна, КЗ "Тополинська ЗОШ І-ІІІ ст."
  17. Просандєєва Світлана Вікторівна (Балківська ЗОШ І-ІІ ст.)
  18. Мироненко Марина Володимирівна (Верхньокриничанська ЗОШ І-ІІ ст.)
  19. Мірошниченко Роман Олексійович, КЗ "Підгірненська ЗОШ І-ІІ ст."
  20. Трошкіна Віталія Василівна (П'ятихатська ЗОШ І-ІІ ст.)
  21. Сідорова Світлана Миколаївна (Приморська ЗОШ І-ІІ ст. № 1)
  22. Мовчан Любов Олексіївна (Дщлинська ЗОШ І-ІІ ст.)
  23. Янковська Юлія Володимирівна (Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступеів)
  24. Гриценко Олена Вікторівна (Широківська ЗОШ І-ІІ ст.)
  25. Прихода Ірина Олександрівна (Василівська вечірня (змінна) школа)
  26. Бодян Яніна Ігорівна (Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ст.)
  27. Нетреба Наталія Володимирівна (Дніпрорудненська гімназія "Софія"-ЗОШ I-III ст.)

Планування роботи МО

Наш блог

Засідання ММО

Тематика засідань

Матеріали

(виступи, презентації, сценарії, творчі роботи, бібліотечні проекти, методичні посібники, методичні рекомендації, тощо)


Робота з молодими бібліотекарями

(включаєте, якщо є бібліотекарі зі стажем роботи до 3 років)


Планування консультпункту або школи молодого бібліотекаря

Матеріали на допомогу бібліотекареві

(пам’ятки, документи, консультації, тощо)


Впровадження інноваційних технологій та кращого бібліотечного досвіду

Масові форми

Конкурси, свята, тижні, Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, віртуальні виставки, конференції

Самоосвіта бібліотекарів або Бібліотекарю на замітку

Нормативні документи

Новинки літератури, періодичних видань

Цікаві посилання

Фотоальбоми