ДЛЯ КУРСАНТІВ З ОХК

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

КУРСИ

  • 4.06.-15.06.2018 р. Вчителі курсу "Етика" + Вчителі "Основ християнської культури"
ШАНОВНІ КУРСАНТИ!
161.gif161.gif161.gif

Вам необхідно:

1) зареєструватися на ЗапоВікі

Создать свою вики-страничку, на которую сделать ссылки с контрольной и курсовой работ.

ОЧЕНЬ ВАЖНО! Скопируйте верх своей страницы Участник: Ваша фамилия имя отчество (это адрес Вашей вики-страницы), перейдите на главную страницу (слева), перейдите на виртуальное МО своего района, вставьте ссылку, затем выделите ссылку и нажмите на символ "цепь" (он четвертый слева, вверху, под редактированием). В нижней строке "Показываемый текст" укажите свою фамилию, имя, отчество и Вашу школу и нажмите "Вставить ссылку". Потом запишите страницу.

Розташування документів на ЗапоВікі Шановні слухачі КПК! Для цього готові документи потрібно розмістити на робочому столі, потім вийти в Інтернет, відкрити Вашу gmail-скриньку, натиснути на "решітку" - сервіси, натиснути на позначку "диск". На диску натиснути "створити" (синя кнопка зліва), натиснути "нова папка", підпишить папку "З досвіду роботи" (або так, як Вам потрібно), правою кнопкою миші клацніть по папці, випаде меню, в ньому виберіть "доступ", потім в правому верхньому куті "отримати посилання для спільного доступу" та в нижньому лівому куті "готово" (на папці має з'явитися голова людини схематично). Потім відкрийте папку, натисніть на "свернуть в окно" (правий верхній кут), перетягніть документи в папку, коли вона загрузиться, клацніть по ній правою кнопкою миші, виберіть "доступ", клацніть лівою кнопкою миші по "копіювати посилання", перейдіть на ЗапоВікі на Вашу сторінку та вставте, потім потрібно виділити вставлену адресу документа і натиснути на позначку "ланцюг" - посилання, з'явиться табличка "Вставка ссылки", в нижньому рядку "Показываемый текст" якої потрібно видалити адресу і вписати назву документа (наприклад: Курсова робота "Інтерактивні методи..."), потім натисність "Вставить ссылку", запишіть сторінку.

Якщо Ви хочете розмістити багато матеріалів з однієї теми (наприклад, проект "Дорогою відважних"), тоді Ви можете перетягнути в папку "З досвіду роботи" всю папку (в якій декілька документів: плани проекту, презентації, дидактичні завдання тощо; УВАГА! Документи в Publisher /буклети, запрошення, грамоти/ потрібно спочатку зберегти як малюнок або в PDF), потім копіюєте адресу цієї папки і вставляєте на свою сторінку

2) підготувати курсову роботу (для курсантів очної та заочної форми навчання):

3) підготувати контрольну роботу (для курсантів-заочників):

Або відеоролик, або проект.

а) відеоролик на тему, яка буде цікава Вашим учням та іншим педагогам (відеоролик 3-10 хвилин);

б) розробити проект (тема, назва проекту, ключовий, тематичні, змістовні питання; творчі завдання для 4-5 груп; дидактичні завдання: для обдарованих учнів і рівень стандарту; Інтернет-ресурси по темі: не менше 10). Проект не обов'язково робити на ЗапоВікі. Можна в Word-документі. Дидактичні завдання можна в Word, Power Point. Можна українською або російською мовою.

в)готову контрольну роботу необхідно зберегти таким чином: Контрольна_робота_1_Петренко Т.І. або Відеоролик_Петренко Т.І.Надіслати контрольну роботу на E-mail: gura2011@gmail.com та розмістити її на власній сторінці ЗапоВікі.

4) підготуватися до заліку (для курсантів-заочників):

Теми до заліку: інтерактивні методи навчання, гіперактивна дитина, асимметрія мозку та її урахування в НВП, програма Інтел "Шлях до успіху":

Додаткові матеріали:

5) підготуватися до тестування

7269 gsp.gif