ДЛЯ КУРСАНТІВ З ОХК

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

КУРСИ

КПК-2019 за ОСНОВНИМ предметом:

  1. ВОМС Веселівської СР КЗ "Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради" Калабіна Марина Григорівна Учителі курсу "Етика" та "Християнська етика"
  2. ВОМСКТ ВК Приазовської СР Опорний навчальний заклад Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Азимут" Приазовської селищної ради Запорізької області Авчиннікова Лілія Володимирівна Учителі курсу "Етика" та "Християнська етика"
  3. ВО Василівської РДА КЗ Дніпрорудненська спеціалізована школа "Світоч" Василівської районної ради Шинкаренко Людміла Явівна Учителі курсу "Етика" та "Християнська етика"
  4. ВОМС Гуляйпільської РДА Комунальний заклад "Верхньотерсянська ЗОШ І-ІІІ ступенів " Воздвижівської сільської ради Білан Світлана Іванівна Учителі курсу "Етика" та "Християнська етика"
  5. ВО Мелітопольської РДА Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Мелітопольської районної ради Запорізької області Шушляпіна Оксана Вікторівна Учителі курсу "Етика" та "Християнська етика"
  6. ТВО Вознесенівського району Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю Запорізької міської ради Запорізької області Грійова Наталя Григорівна Учителі курсу "Етика" та "Християнська етика"
  • 18.06.2019 22.06.2019 ЗОІППО Учителі курсу "Етика" та "Християнська етика"*** (фаховий модуль) 21+6:
  1. ВОМС Водянської СР Комунальний заклад "Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 " Водянської сільської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Воробйова Віра Василівна Учителі біології
  2. ВОМС Водянської СР Комунальний заклад "Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області Батичко Таміла Володимирівна Учителі навчального курсу "Мистецтво" (основна та старша школа)
  3. ВГП Гірсівської СР Дунаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубровська Олена Петрівна Учителі української мови та літератури
  4. ВОМС Гуляйпільської МР КЗ "Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Гуляйпільської міської ради Коростильов Владислав Васильович Учителі курсу "Громадянська освіта"
  5. ВО Приморської МР КЗ "Спеціалізована школа-загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів" Приморської міської ради Приморського району Запорізької області Панішева Тетяна Григорівна Учителі історії та правознавства
  6. ВО Приморської МР Комунальний заклад "Преславська багатопрофільна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Приморської міської ради Приморського району Запорізької області Гавриленко Галина Прокопівна Асистенти учителя, асистенти вихователя класів (груп) з інклюзивною формою навчання
  7. ВОМС Чернігівської СР філія Стульневський навчально - виховний комплекс опорного навчально - виховного закладу Чернігівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області Ковальчук Інна Йосипівна Учителі української мови та літератури
  8. ВО Василівської РДА КЗ "Днiпрорудненська спецiалiзована I-III ступенiв школа "Свiточ" Шинкаренко Людмила Яківна Учителі української мови та літератури
  9. ВО Василівської РДА комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" Василівської районної ради Запорізької області Мінкіна Тетяна Іванівна Учителі хімії
  10. ВОМС Веселівської РДА Комунальний заклад "Менчикурівська загальноосвітня школа I-III ступенів Веселівської районної ради Запорізької області" Соболь Галина Василівна Учителі предмета "Захист Вітчизни" (Основи медичних знань)
  11. ВОМС Гуляйпільської РДА Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Гуляйпільської районної ради Шиш Валентина Іванівна Учителі української мови та літератури
  12. ВО Мелітопольської РДА Данило-Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області Прядко Олена Іванівна Учителі образотворчого мистецтва
  13. ВОМС Пологівської РДА Комунальна установа "Пологівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 6" Пологівської районної ради Запорізької області Липський Костянтин Валентинович Директори закладів освіти
  14. ВОМС Приазовської РДА Ганно-Опанлинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад" Приазовської районної ради Брова Ірина Анатоліївна Учителі курсу "Громадянська освіта"
  15. ВО Приморської РДА Комунальний заклад "Навчально - виховний комплекс "Коларівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Клюшник Ганна Михайлівна Учителі російської мови, літератури та зарубіжної літератури
  16. ВО Приморської РДА Комунальний заклад "Партизанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Приморської районної ради Запорізької області Гадючко Олександр Олександрович Учителі історії та правознавства
  17. ВО Токмацької міської ради Токмацька загальноосвітня школа I -III ступенів №5 Токмацької міської ради Запорізької області Безбабна Оксана Борисівна Учителі природознавства (5 клас)
  18. ТВО Заводського району Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Запорізької міської ради Запорізької області Маслюк Олена Миколаївна Учителі історії та правознавства
  19. ТВО Дніпровського району Запорізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 81 Запорізької міської ради Запорізької області Ісаєва Ірина Миколаївна Учителі основ здоров’я (5-9 класи)
  20. ТВО Хортицького району Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Запорізької міської ради Запорізької області Блажевська Наталія Степанівна Учителі музичного мистецтва
  21. ТВО Шевченківського району Запорізький ліцей №34 Запорізької міської ради Запорізької області Чернова Олена Василівна Заступники директорів закладів освіти