Досягнення вчителів та учнів в області ІТ-технологій, 2012 рік

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Результаты совместного проекта "Pt-перспективні технології навчання"

12 октября 2012 года были определены победители всеукраинского конкурса для общеобразовательных учебных учреждений - «Обучение высшей пробы», инициатором которого уже второй год подряд выступает Platinum Bank. Победителями стали 12 школ из Волынской, Запорожской, Одесской, Сумской, Тернопольской и Черновицкой областей, а также АК Крым.

Победители конкурса разработали лучшие игровые уроки-проекты по предмету «Основы экономики» среди 37 школ со всех регионов Украины, принявших участие в конкурсе. Предложенные проекты помогут школьникам понять основы финансовой грамотности, облегчить и ускорить освоение предмета. Призом для победителей стали компьютерные классы, на оснащение которых Platinum Bank выделил 120 ноутбуков и 12 многофункциональных устройств (сканнер-принтер-копирующее устройство).

Школы-победители конкурса «Обучение высшей пробы» в 2012 году:

 • Запорожский многопрофильный лицей № 99 (г. Запорожье).
 • УВК "Всесвит". (с. Матвеевка, Запорожская область).
 • Мелитопольский УВК № 16 «Детский садик-школа-ВУЗ». (г. Мелитополь, Запорожская область).
 • КУ «Запорожский Сечевой коллегиум-интернат». (г. Запорожье, Запорожская область)
 • Хортицкий национальный учебно-реабилитационный многопрофильный центр. (г. Запорожье, Запорожье, Запорожская область).

Про результаты

Вітаємо переможців, призерів і лауреатів конкурсу авторських електронних розробок з предмета «Трудове навчання»!

Повідомляємо результати конкурсу авторських електронних розробок з предмета «Трудове навчання» і радо вітаємо його переможців, призерів та лауреатів.

Лауреати конкурсу:

 • Людмила Миколаївна БОЙКО, учитель трудового навчання ЗОШ № 75, учитель-методист, м. Запоріжжя.
 • Валентина Степанівна ТКАЛІЧ, учитель трудового навчання НВК № 67, старший учитель, м. Запоріжжя.
 • Тетяна Олексіївна ПЕЛЕХ, учитель трудового навчання СШ № 72, м. Запоріжжя.
 • Світлана Семенівна УХІНА, учитель трудового навчання СШ № 72, м. Запоріжжя.

Детальніше

Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу

З метою підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної освіти Міністерством освіти і науки, молоді та спорту проведено Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу.

Участь у фінальному етапі взяли понад 80 дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та центрів розвитку дитини з усіх регіонів України.

Переможці:

Детальніше

Конкурс «Реальні історії дітей та дорослих, які потерпіли від ризиків в Мережі» для вчителі, учнів та батьків

На виконання листа МОНмолодьспорт №1/9-55 від 26.01.2012 "Про проведення Дня Безпечного Інтернету" та листа ЗОІППО № 11 від 17.01.2012 "Про проведення Дня Безпечного Інтернету" в Запорізькій області проводився конкурс «Реальні історії дітей та дорослих, які потерпіли від ризиків в Мережі» для вчителі, учнів та батьків.

За результатами конкурсу:

 • 1 місце - Яцун Дарина, учениця 10-А класу ЗЗБНВК № 106
 • 2 місце - Котляревська Ганна, учениця 10-А класу ЗЗБНВК № 106
 • 3 місце - Биков Захар, учень 11-Б класу Веселівської районної різнопрофільної гімназії
 • 3 місце - Кулік Дмитро, учень 8-А класу Веселівської районної різнопрофільної гімназії

Всі переможці будуть нагороджені грамотами та подарунками, інші учасники отримають дипломи учасників та сувенірні подарунки.

Наказ ЗОІППО № 68-Д від 12.03.2012

Вітаємо переможців

21 березня в ЗОІППО відбулося офіційне вручення нагород за результатами Третьої Міжнародної виставки «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012».

Nagrowdenie Intel.JPG
Nagrowdenie zapo wiki 2012.jpg

Дипломи переможців та цінні подарунки від компанії Intel отримали переможці Всеукраїнського конкурсу Intel "Успішний проект- 2011":

Переможці у номінації "Кращий виховний проект"

Переможці у номінації "Кращий навчальний проект"

 • 2 місце: Лук'яненко Юлія Володимирівна, вчитель російської мови та літератури, Щур Алла Федорівна, вчитель російської мови та літератури, Іванова Юлія Ігорівна, вчитель фізики Запорізької гімназії №47 Запорізької міської ради Запорізької області (Навчальний проект "Симфонія розрахунку і мрії")

Детальніше про конкурс


Центр інформатики та інформаційних технологій отримав диплом за створення освітнього он-лайн ресурсу "ЗапоВікі", переможець конкурсу в номінації "Інновації в навчальних закладах, які сприяють формуванню інформаційного суспільства в Україні", в рамках проведення Ювілейної виставки "Сучасна освіта в Україні-2012".

Також Управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації отримало лист-подяку від фірми Microsoft за активну роботу в напрямку "Безпечний Інтернет". Начальник Управління освіти і науки Вєрозубов О.Г. наголосив, що Центр інформатики та інформаційних технологій є лідером в даному напрямку.

Фотоальбом вручення нагород

Подяка від фірми Microsoft за роботу Запорізької області в напрямку Безпечного Інтернету

480px-Podaka Microsoft1.jpg

Другий Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт "Веб-сайт - обличчя успіху"!!!!

Pobeda we-sati.jpg

17 лютого 2012 року в рамках проведення ХV ювілейної Міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2012" підбито підсумки Другого Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт "Веб-сайт - обличчя успіху".

Переможцями Другого Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт "Веб-сайт - обличчя успіху" визнано:

 • 1 місце у номінації "Шкільні веб-сайти" Ліцей економіки та інформаційних технологій, м. Запоріжжя (супровід сайту Петрова Олена Миколаївна);
 • 3 місце у номінації "Веб-сайти позашкільних навчальних закладів" Дошкільний навчальний наклад (ясла-садок) №7 "Теремок", м. Енергодар;

Додаткові подарунки:

 • Дошкільний навчальний заклад № 13 «Золота Рибка» Управління освіти Енергодарської міської ради - Сертифікат №5 на Хостинг, 2Гб, на 1 рік (Адамант).
 • Державний навчальний заклад «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти - Сертифікат №10 на Хостинг, 2Гб, на 1 рік (Адамант).
 • Енергодарський навчально – виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад» №9 - Сертифікат №1 на Хостинг, 1Гб, на 1 рік (Адамант).
 • Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти - Сертифікат №12 на Хостинг, 2Гб, на 1 рік (Адамант).
 • Запорізьке вище професійне училище моди і стилю - Сертифікат №14 на Хостинг, 2Гб, на 1 рік (Адамант).
 • Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області - Сертифікат №4 на Хостинг, 1Гб, на 1 рік (Адамант).
 • Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 - Сертифікат №8 на Хостинг, 1Гб, на 1 рік (Адамант).
 • Запорізький навчально – виховний комплекс № 23 Запорізької міської ради Запорізької області - Сертифікат №10 на Хостинг, 1Гб, на 1 рік (Адамант).

Нагородження переможців Другого Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт

Другий всеукраїнський конкурс на кращий інформаційний сайт навчального закладу – «Веб-сайт – обличчя успіху»