Досягнення вчителів та учнів в області ІТ-технологій, 2014 рік

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Міністр освіти і науки Сергій Квіт привітав переможців освітнього проекту «Samsung назустріч знанням»

Sumsung нагородження мон 2014.jpg

23 грудня 2014 року у Міністерстві освіти і науки України за участю Міністра освіти і науки Сергія Квіта відбулася прес-конференція, присвячена нагородженню переможців освітнього проекту «Samsung назустріч знанням». У заході взяли участь президент компанії Samsung Electronics Україна пан Джей Сул Ю, керівник відділу бренд-маркетингу і PR компанії Людмила Притула, представники загальноосвітніх навчальних закладів.

Міністр освіти і науки повідомив, що в цьому році 1543 команди школярів зі всієї країни взяли участь у конкурсі написання есе, а переможцями стали 6 із них. Сергій Квіт зазначив, що за роки існування проекту вже 43 українські школи отримали «смарт-класи» від компанії Samsung та привітав школярів з перемогою.

Підсумки проекту «Samsung назустріч знанням» оголошено 18 грудня 2014 року. За результатами публічного голосування в Інтернет, перемогли 5 команд, чиї відеопрезентації набрали найбільше голосів. Ще одного переможця обрав президент Samsung Electronics Україна пан Ю Джей Сул. Так, серед переможців конкурсу – команди загальноосвітньої школи №33 міста Вінниці (лідер – Заєць Л.); спеціалізованої школи № 5 міста Тернополя (лідер – Жук Т.); загальноосвітньої школи № 23 міста Мелітополя (лідер – Кідалова Н.); гімназії імені В.М. Гнатюка міста Бучача (лідер - Панькевич Р.); ліцею «Політ» міста Кременчука (лідер – Ліцман Шаповал О.); загальноосвітньої школи № 27 міста Сум (лідер – Ліцман А.).

Джерело - Міністр освіти і науки Сергій Квіт привітав переможців освітнього проекту «Samsung назустріч знанням»

Оголошені переможці фoтоконкурсу "Осінь з Intel"

Intel осінь конкурс 2014.JPG

За підсумками «народного» голосування та після оцінювання журі, підведені результати конкурсу:

 • 1 місце займає Жук Олександр Анатолійович з фотоальбомом "Свято осені з Intel"
 • 2 місце посіла Борисенко Ольга В’ячеславівна
 • 3 місце отримала Величко Наталія

У самий найближчий час будуть надіслані дипломи переможцям, а також головний приз за перемогу у фотоконкурсі «Осінь з Intel»!

Вітаємо Олександра Анатолійовича, вчителя КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР та його учнів з перемогою!!!

Вітаємо переможців конкурсу «Година коду» для вчителів, бібліотекарів та громадських активістів

Оголошені переможці конкурсу «Година коду» для вчителів, бібліотекарів та громадських активістів, який був організований компанією Microsoft. Список був сформований за допомогою random.org

Сертифікати (великого розміру) отримують:

 • Олександрівська ЗОШ Приазовського району Запоріжжя, 6 клас, Соловей Ірина
 • Мелітополь Запорізька область. 8 кл. навчально-виховного комплексу №16, Бабич Валентина
 • Вільнянськ, Запоріжжя, ЗОШ 1, класи 3, 9, 10,11, Собакар А.

Вітаємо наших вчителів та учнів!!!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "Samsung на зустріч знанням"

Sumsungназустрічзнанням 2014.jpg

Звернення організаторів конкурсу: "Шановні учасники, відповідно до положень п.8.3. Офіційних правил Конкурсу у випадку виникнення ситуацій, не врегульованих цими Правилами, Замовник має право прийняти остаточне рішення відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому таке рішення вважається остаточним та оскарженню не підлягає. Відповідно, Замовником Конкурсу було здійснено перевірку даних голосування. Із результатів голосування було видалено голоси, що суперечили умовам Офіційних правил, зокрема, надійшли з тимчасових електронних адрес з метою штучного збільшення кількості голосів. Із цих причин Замовником було прийнято рішення про обрання переможцями, за результатами голосування".

Вітаємо Мелітопольську школу № 23 з перемогою у конкурсі та отриманні смарт-класу!!! Школа отримала 2368 голосів та посіла 3 місце.

Дякуємо всім, хто підтримав школу своїм голосом!!

Детальніше про конкурс: http://www.samsung.com/ua/education/

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "Навчання вищої проби" від Platinum Bank

24 жовтня 2014 року журі конкурсу визначило переможців всеукраїнського конкурсу серед загальноосвітніх навчальних закладів під назвою «Навчання вищої проби». Ініціатором проекту вже четвертий рік поспіль виступає Platinum Bank. Партнерами конкурсу виступили компанія «Майкрософт Україна», компанія EY (раніше - «Ернст енд Янг та громадська організація «МоKoLaD».

Учасники конкурсу розробили ігрові уроки-проекти з предмету «Основи економіки». Запропоновані проекти допоможуть школярам зрозуміти основи фінансової грамотності, а також полегшити та прискорити засвоєння предмету. Призом для переможців стали комп'ютерні класи, для обладнання котрих Platinum Bank надав ноутбуки та багатофункціональні пристрої (сканнер-принтер-копіюючий пристрій).

Вітаємо Мелітопольську загальноосвітню школу I-III ступенів №23 Мелітопольської міської ради, яка стала одним з переможців!!! Молодці!!

Детальніше

Вітаємо переможців конкурсу фотографій-2014!

В рамках програми Intel"Шлях до успіху" в 2014 році було проведено конкурс фотографій. Барабанний дріб переможцям із Запорізького краю в номінації "Комп’ютер, що допомагає у роботі":

 • "Компьютер-помічник", автор - Ністратова Тетяна (Навчально-виховний комплекс № 16, Запорізька обл. м.Мелітополь), фасилітатор - Тарасенко Ольга Валеріївна
 • "Розмаїття комп’ютерного середовища", автор - Михайлик Павло (Запорізький колегіум «Елінт»), фасилітатор - Рощупкіна Тетяна Миколаївна

Детальніше

Підсумки Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" у 2013/2014 навчальному році

Бібліотека конкурсблогов 2014.jpg

Завершився Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека". Вітаємо учасників конкурсу, які стали лауреатами у номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу»:

 • Панченко Катерина Олександрівна - завідувач бібліотеки комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської районної ради Запорізької області

Також вітаємо Крижко Людмилу Володимирівну - методиста науково-методичного центру позашкільної освіти Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, яку разом з іншими працівниками обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, було відзначено за високий рівень організаційно-методичної роботи та координування організації і проведення 1-го та 2-го етапів конкурсу.

Наказ МОН № 703 від 12.06.14 року Про підсумки Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" у 2013/2014 навчальному році

Підбито підсумки першого освітнього фестивалю Epson «Інтерактивний світ знань»

У рамках конференції Epson відбулося нагородження фіналістів першого освітнього фестивалю Epson «Інтерактивний світ знань», а також були окреслені плани подальшої співпраці з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

З 1 вересня 2013 року до 15 травня 2014 року проходив перший освітній фестиваль Epson «Інтерактивний світ знань» серед педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл України. Головною метою фестивалю було підготувати методичні рекомендації щодо використання сучасної техніки Epson в освіті України.

Переможцем Запорізької області стала:

 • Кабакова Олена Василівна, вчитель фізики, НВК № 5, м. Енергодар (третє місце).

Детальніше про підсумки фестивалю

Підсумки конкурсу на найкращу авторську мультимедійну презентацію в номінації «Інноваційні форми роботи на занятті гуртка»

Підсумки конкурсу на найкращу авторську мультимедійну презентацію в номінації «Інноваційні форми роботи на занятті гуртка»

 • І місце (образотворче мистецтво) - Cкригун Людмила Леонідівна, учитель початкових класів, керівник гуртка «Петриківський розпис» Богданівської ЗОШ І—ІІІ ст., Запорізька обл.
 • І місце (декоративно-ужиткове мистецтво) - Мескева Оксана Геннадіївна, керівник гуртка дизайну «Креативний задум» Палацу дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя
 • ГУМАНІТАРНИЙ НАПРЯМ, І місце - Балагутрак Ніна Юріївна, практичний психолог Центру дитячої та юнацької творчості м. Енергодар, Запорізька обл.
 • ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ НАПРЯМ, І місце - Сапальова Людмила Іванівна, учитель географії Чернігівської ЗОШ І—ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу А. М. Темника
 • АУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМ, І місце - Гізьо Наталія Вікторівна, керівник гуртка «Комп’ютерні технології» Центру дитячої та юнацької творчості м. Енергодар, Запорізька обл.

ІнАУ підбиває підсумки 4-го Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу!!!

Інтернет Асоціація України у 2014 році проводила 4-й Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу. Серед переможців Запорізька ЗОШ № 23 (сайт http://znvk23.zp.ua/)

Вітаємо Корицьку Г.Р.-к.ф.н.Кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО з перемогою у Міжнародному відкритому конкурсі інтернет-сайтів "Web-Resurs" в номінації "Лучший сайт 'Сделал Сам'":

 • 1 місце - За підсумками оцінок журі
 • 2 місце - За підсумками користувацького голосування

Переглянути блог - "Камертон філолога"

Вітаємо переможців Десятого Всеукраїнського конкурсу "Вчитель-новатор"!!!

UKR 19609 001 image012.jpg

На засідання членів журі конкурсу, було визначено 10 переможців. У числі переможців є і наші вчителі Запорізької області:

 • Гончар Наталія Василівна, Комунальний заклад "Зеленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів природничо - математичного напряму" Приморської районної ради Запорізької області, «Интернет-это целый мир, в котором... "
 • Косован Тамара Василівна, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім.Героя Радянського Союзу О.М.Кота №2, «Вдохновляющие силы весны»

Гран-прі конкурсу отримала Кравченко Ліна із Запорізького Січового колегіуму-інтернату м. Запоріжжя.

Вітаємо!!!!'

Детальніше про переможців

Підсумки Успішний проект-2013

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Успішний проект – 2013», який проводився компанією Інтел в Україні. Запоріжці знову в переможцях!

В номінації «Соціальні ініціативи» перше місце отримав проект Quest "Zaporizhzhia in faces" (Січовий колегіум)

В номінації «Навчальний проект» друге місце виборов проект «Кінофестиваль документальних фільмів «Погляд у минуле» (Приазовська ЗОШ № 2)