Досягнення вчителів та учнів в області ІТ-технологій, 2017 рік

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Результати гранту FIRST LEGO League Junior 2017
FIRST LEGO League.jpg

Визначено переможців грантового конкурсу FIRST LEGO League Junior від Благодійного Фонду LEGO Foundation. Ним став Балабинський НВК “школа І-ІІІ ступенів – гімназія “Престиж” Запорізької області.

Бажаємо творчих успіхів і надзвичайних звершен!

Детальніше про переможців

Вітаємо!!!
ПроектМиксикевУкраине.jpg

В межах проекту "Міксіке в Україні" протягом березня-жовтня відбулись "Учительські майстерні". 64 педагоги з різних областей України подали на конкурс 141 авторську інтерактивну вправу. Найбільш активними виявились вчителі початкових класів - 23 учасники та 59 конкурсних вправ, а також вчителі математики та інформатики, які були об'єднані у творчу майстерню точних наук - 23 учасники, 50 конкурсних вправ.

Вітаємо переможців Запорізької області:

 • Звання МАЙСТРА-2017 (3 місце) майстерні точних наук посіла Циммерман Олена вчитель інформатики Запорізького багатопрофільного ліцею №62.
 • Звання МАЙСТРА-2017 журі присудило Білоус Людмилі, вчителю історії Розумівської ЗОШ І-ІІІ ст Долинської сільради Запорізького району.

Детальніше на сайті проекту - http://miksike.net.ua/

Конкурс інтерактивних плакатів до Дня Землі від проекту "Міксіке в Україні"
ПроектМиксикевУкраине.jpg

Визначено переможців та призерів конкурсу інтерактивного плаката! Впродовж кількох останніх днів літа працювало журі конкурсу інтерактивного плаката присвяченого Дню Землі.

Вітаємо всіх учасників та переможців конкурсу:

 • Номінація 1. Інтерактинві плакати створені учнями
  • 1 місце - Гаращенко Анна, учениця 6-го класу, КЗ "Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я", м. Оріхів, Запорізька область;
 • Номінація 2. Інтерактивні плакати створені в команді (учні та вчитель):
  • 2 місце - Моісєєнко Наталія Миколаївна (вчитель) та учні 9-11 класів Волобуєва Ірина., Василенко Ганна, Рудов Євген, КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" смт. Веселе Запорізька область;
 • Номінація 3. Інтерактивний плакат від вчителя(ів):
  • 1 місце - Білоус Людмила Миколаївна, вчитель історії та/або права, Розумівська ЗОШ I-III ступенів Долинської сільради, Запорізький район, Запорізька область.

Дипломи учасників, переможців та призерів конкурсу будуть передані обласним координаторам проекту.

Детальніше про переможців

Результати гранту FIRST LEGO League 2017
FIRST LEGO League.jpg

Відібрано переможців грантового конкурсу FIRST LEGO League від Благодійного Фонду LEGO Foundation!

Вітаємо навчальні заклади Запорізької області, які отримали трирічний грант:

 • КЗ “Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Світоч” Василівської районної ради Запорізької області - Запорізька область, м.Дніпрорудне
 • Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кам’янсько-Дніпровськoї районної ради Запорізької області – Запорізька область, м.Кам’янка-Дніпровська

Вітаємо навчальні заклади Запорізької області, які отримали однорічний грант:

 • Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Запорізької області – с. Богданівка, Запорізької області

Детальніше про переможців

Вітаємо!!!!
Всеукраїнський фестиваль BestRoboFest.jpg

3-4 червня у м.Дніпро відбувся Всеукраїнський фестиваль BestRoboFest, на який з’їхалися понад 40 команд з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Кіровоградської та Одеської областей. У межах фестивалю пройшли різні змагання, майстер-класи та ін.

Дуже приємно, що Запорізьку область представляли декілька команд: Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум”, КЗ "ЗОЦ НТТУМ "Грані", Запорізький технічний ліцей та інші.

Вітаємо Запорізьку команду "Incredible Genius 3", яка посіла І місце у змаганнях "СУМО керовані роботи". До складу команди увійшли учні Запорізької спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум”: Софія Адріяш (9 клас), Олексій Сафронюк (8 клас), Максим Дмитренко та Владислав Сопін (5 клас). Вітаємо тренера команди - вчителя інформатики Сопіна Ігоря Миколайовича.

Сайт фестивалю - http://bestrobofest.com/

Група ФБ - https://www.facebook.com/BestRoboFest/?fref=nf&pnref=story

Technovation Challenge, Вітаємо переможців

Вітаємо Запорізьку команду дівчат - Zaporozhye Teens, яка виграла основний приз регіонального етапу конкурсу Technovation Challenge в Україні - поїздку на глобальний пітч-івент в Сан-Франциско в серпні 2017 року. Дівчата розробили додаток, який сповіщає про місця з перевищенням вмісту шкідливих речовин у повітрі у певному районі, дані з пунктів замірів автоматично фіксуються та оновлюються.

Також вітаємо команду Pani Ukraine, яка за балами посіла перше місце.

Technovation ― конкурс з ІТ-підприємництва серед дівчат.

Детальніше про конкурс: https://www.facebook.com/TechnovationUkr/

Відео про конкурс: https://youtu.be/I3Q9LRrhxO4

Сайт конкурсу: http://technovationchallenge.org/

III Всеукраїнський фестиваль з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору»
III Всеукраїнський фестиваль з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору».jpg

З 1 березня по 5 квітня 2017 року в рамках III Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору» за спільною ініціативою Інституту модернізації змісту освіти та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проводився Всеукраїнський творчий конкурс з майстерності використання ІКТ серед учнів 5–11 класів та вчителів усіх ЗНЗ України за такими номінаціями: "Мама", "Видатні жінки України", "Моя маленька Батьківщина", "Видатні постаті сучасності", «Інноваційний вчитель».

Всі роботи мали обов’язково виконуватись із використанням хмарних сервісів: OneDrive, Forms, Sway, PowerPointOnline, OneNoteта Office 365 тощо. Цей освітній захід, який об‘єднав навколо себе 320 учителів і 520 учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашої держави, став органічною частиною всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» та сприяв реалізації «Дорожньої карти впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України». Надійними спонсорами та партнерами конкурсу виступили компанії Адамант, Майкрософт Україна, Plus1s та ІТ-Інтегратор.

25 квітня в Києві членами журі було відзначено найкращі роботи та проведено урочисте нагородження переможців фестивального дійства. З вітальним словом до учасників звернувся Юрій Кононенко, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України. Він зазначив, що найважливішим із завдань сьогодення, визначених у Концепції Нової української школи, є розроблення нового змісту освіти на засадах ІК-компетентності. Світлана Литвинова, керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», доктор педагогічних наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, у своєму виступі підкреслила: «Ми впевнені, що фестиваль сприяв підвищенню рівня ІК-компетентності, формуванню навичок співпраці та спільної онлайн-роботи, а також підвищив мотивацію учителів до використання новітніх технологій під час навчальної та виховної роботи».

Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ "Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору": Білоус Людмилу Миколаївну, учителя історії Розумівської ЗОШ Долинської сільської ради с.Розумівка Запорізького району Запорізької області.

Детальніше -Фестиваль творчого пошуку з використанням хмарних сервісів

Із відеозаписом церемонії нагородження переможців ІIІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ‑насиченого освітнього простору» можна познайомитись за посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=2854

ІІІ Всеукраїнський фестиваль з використання ІКТ "Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору"

Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ "Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору": Білоус Людмилу Миколаївну, учителя історії Розумівської ЗОШ Долинської сільської ради с.Розумівка Запорізького району Запорізької області.

Всі переможці запрошуються 25 квітня на 14-00 в Міністерство освіти і науки на урочисте вручення!

Вітаємо переможців VII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

У 2017 році в Україні відбувся VII Всеукраїнський конкурс на кращій веб-сайт навчального закладу (лист МОН України № 1/9-644 від 06.12.2016).

Конкурс проводився Інтернет Асоціацією України (ІнАУ) за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.

Вітаємо переможців Запорізької області:

 • Навчально-виховний комплекс "Якимівська гімназія"
 • Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 270 "Іскринка" Запорізької міської ради
 • КЗ "Запорізький обласний центр туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молодці" ЗОР

Детальніше про переможців