Головна сторінка

Материал из ЗапоВики
(перенаправлено с «Заглавная страница»)
Перейти к: навигация, поиск

Вітаємо на Запорізькому порталі ЗапоВікі!

Адміністратор ЗапоВікі: Сокол Ірина

Стара платформа: http://wiki.ciit.zp.ua

Віртуальні освітні спільноти
Тренінги, семінари
Проекти, конкурси


Допомога в роботі з порталом
Для вчителів та учнів
Вікі-проекти України


Події 2017-2018 навчального року!
2017 рік оголошено Роком Української революції 1917 – 1921 років

Запрошуємо до участі!!!
Вересень:

Жовтень:

Грудень:

Новини на порталі ЗапоВікі

Учасникам освітньої платформи Міксіке
ПроектМиксикевУкраине.jpg

Підготовлено комплект Інтерактивних вправ для вивчення англійської мови. Автор: Кярт Пільв. Вправи можна використовувати в якості домашнього завдання. Вправи знаходяться в розділі "Мови / Англійська мова" та відкриті для всіх. Вправи діляться на три рівні складності:

Фестиваль науки, техніки та сучасних технологій.

16-17 вересня ум.Дніпро відбувся Фестиваль науки, техніки та сучасних технологій. В межах заходу були проведені майстер-класи; змагання роботів (Lego, Arduino), танків, дронів, кораблів; відбулись різні лекції; запуск великого спінера та багато іншого.

Запорізьку область представляли 4 команди: Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум" (керівник:Сопін Ігор), Запорізький обласний центр науково-технічної творчості “Грані”(керівник: Гезалова Марина), Запорізький технічний ліцей (керівник: Ткаченко Тетяна), Матвіївський ЗНВК "Всесвіт"(керівники: Тетяна Рабешко й Вадим Рабешко).

На змаганнях роботів "Robo Line Race Freestyle (Arduino etc)" команда у складі:Рабешко Вадима (вчитель інформатики Матвіївського ЗНВК "Всесвіт"); Рабешко Віталія (учень 3 класу Матвіївського ЗНВК "Всесвіт") та Рабешко Тетяни (вчитель інформатики Матвіївського ЗНВК "Всесвіт") посіла І місце.

На змаганнях роботів «RoboSumo», «RoboSumoControlled»,«Робокегельринг» команда у складі: Сафронюк Олексій, Дмитренко Максим, Сопін Владислав (учні Запорізької школи-інтернат "Січовийколегіум") посіла ІІ місце, та два ІІІ місця.

Вітаємо учнів та керівників команд!!

Фотоальбом заходу - https://photos.app.goo.gl/Hzdz4yExc641DMrB2

Дистанційний курс "Дидактичні можливості освітньої платформи Міксіке".
ПроектМиксикевУкраине.jpg

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам записатись та пройти навчання на дистанційному курсі "Дидактичні можливості освітньої платформи Міксіке".

Курс створений для педагогів ЗНЗ та формує навички створення, збереження та використання дидактичних вправ та завдань для предметів шкільного курсу у відповідності до засад Нової української школи; створення майданчиків для розвитку усного математичного рахунку та розкриває можливості застосування тренажера Прангліміне у навчальній діяльності тощо.

По завершенні курсу педагоги зможуть створювати власні дидактичні матеріали з використанням інструментів Міксіке, брати участь у заходах, що проводяться на платформі Міксіке, у тому числі міжнародних.

Після успішного завершення курсу слухачі отримують сертифікат Національного університету "Львівська політехніка" та освітньої організації MIKSIKE (Естонія)

Реєстраційна форма

КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО»


КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО».png

Онлайн-конкурс до Дня учителя. Виграйте Smart Case учителя початкових класів і почніть користуватися новими технологіями вже зараз! Який він – учитель майбутнього? Які має риси? Чому і як саме навчає дітей у «цифровому» світі? Напишіть у коментарях до публікації про конкурс своє бачення того, яким є учитель початкової школи, який випереджає свій час.

Учителі – автори кращих відповідей отримають подарунок до Дня вчителя – «Смарткейс» із доступом до електронних освітніх ресурсів на рік!

ДЕТАЛЬНО ПРО УМОВИ УЧАСТІ:

 • У дописі обов’язково вкажіть ПІБ, а також клас та назву свого навчального закладу.
 • Дати проведення конкурсу: 8 вересня – 29 вересня 2017 року.
 • Усього буде розіграно три Smart Case учителя початкових класів.
 • Імена 3-х переможців визначить експертне журі партнерів Smart Kids.
 • Про результати конкурсу буде повідомлено 29 вересня 2017 року на сторінці ТМ Розумники у соціальній мережі.

Детальніше - КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО»

STEAM-освіта
483626bf9b173fda9016bf6acae67bd1 XL.jpg

Заходи:

Інші ресурси:

Конкурс інтерактивних плакатів до Дня Землі від проекту "Міксіке в Україні"
ПроектМиксикевУкраине.jpg

Визначено переможців та призерів конкурсу інтерактивного плаката! Впродовж кількох останніх днів літа працювало журі конкурсу інтерактивного плаката присвяченого Дню Землі.

Вітаємо всіх учасників та переможців конкурсу:

 • Номінація 1. Інтерактинві плакати створені учнями
  • 1 місце - Гаращенко Анна, учениця 6-го класу, КЗ "Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я", м. Оріхів, Запорізька область;
 • Номінація 2. Інтерактивні плакати створені в команді (учні та вчитель):
  • 2 місце - Моісєєнко Наталія Миколаївна (вчитель) та учні 9-11 класів Волобуєва Ірина., Василенко Ганна, Рудов Євген, КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" смт. Веселе Запорізька область;
 • Номінація 3. Інтерактивний плакат від вчителя(ів):
  • 1 місце - Білоус Людмила Миколаївна, вчитель історії та/або права, Розумівська ЗОШ I-III ступенів Долинської сільради, Запорізький район, Запорізька область.

Дипломи учасників, переможців та призерів конкурсу будуть передані обласним координаторам проекту.

Детальніше про переможців

Дотримання авторського права

Шановні колеги! В останній час активно піднімається питання авторського права в освіті. З'явилось багато сайтів, які надають сертифікати за розміщені матеріали, це призвело до копіювання та використання чужих праць. Тому нагадуємо:

 • У разі використання / цитування матеріалів інших авторів обов'язковим є посилання на першоджерело.
 • На всі завантажені та використані ресурси Інтернету (презентації, відеоролики, реферати та ін.) повинні бути посилання.
 • Увага!!! В самому тексті повинні бути посилання на джерело, яке було використано / процитовано - наприклад: [1, c.140]
 • Заміна деяких слів на інші не вважається авторським стилем, це називається запозиченням та є порушенням авторського права.
 • Переклад статті на інші мови та розміщення її під своїм прізвищем є порушенням авторського права.
 • У списку використаних джерел заборонено вказувати: Підручник 9 клас, Вікіпедія, https://www.youtube.com/ та ін. Є певні правила оформлення друкованих та Інтернет джерел. Детальніше - Правила оформлення Інтернет-посилань

Нагадуємо правила роботи на порталі ЗапоВікі:

 • Учасники ЗапоВікі несуть повну відповідальність за інформацію на своїх візитках, а також на сторінках авторами (або співавторами) яких вони є.
 • Адміністратори ЗапоВікі мають право видаляти зображення, статті та інші матеріали (без попередження) в разі порушення авторського права.
 • Заборонено завантажувати зображення з природою, квітами, машинами тощо лише для "прикрас" своїх сторінок.
 • Детальніше: Авторське право на ЗапоВікі

Додаткові матеріали:

Гранти FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017

В 2017 році Україна є однією з небагатьох країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду LEGO Foundation. У рамках Меморандуму про співпрацю Громадська організація «Інноваційні освітні технології» проводить конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів.

Будь-яка державна школа або позашкільний заклад може подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впроваджувати найбільш інноваційні освітні технології в навчання вже з вересня 2017 навчального року!

У 2017-2018 навчальному році оголошуються наступні гранти:

 • Трирічний грант для 10 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (10-16 років) та бажають до неї приєднатися. Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/3years_grant_fll_2017/
 • Однорічний грант для 5 державних навчальних закладів, які мають набір LEGO Mindstorms та бажають взяти участь у програмі FIRST LEGO League (10-16 років). Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/1year_grant_fll_2017/
 • Трирічний грант для 2 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років) та бажають до неї приєднатися. Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/3year_grant_fll_jr_2017/

Детальніше - Гранти FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів»

На виконання Плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28 грудня 2016 р.№ 1659, спільного наказу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України від 23 вересня 2016 р.№ 36/247 «Про затвердження дорожньої карти впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України» буде проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів».

Дата та місце проведення: 25-27 вересня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу № 10 м.Хмельницького (Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 9-а).

До участі запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники, керівники навчальних закладів та інші зацікавлені особи, які впроваджують новітні інформаційні технології у навчально-виховний процес. Реєстрація розпочнеться з 1 серпня 2017 року.

Детальніше - Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів»

Обласний фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2017»
LogoSMART2017.jpg

На виконання Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки щодо реалізації обласного освітнього проекту «Формування та розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів» та з метою подальшого розвитку інформаційного освітнього середовища регіону; залучення педагогічних працівників до ефективного використання в навчально-виховному процесі інформаційних технологій; популяризації серед педагогічних працівників, учнів та батьків Запорізького порталу ЗапоВікі та сучасних Інтернет-сервісів; ефективного впровадження інноваційних методик організації навчальних занять з використанням ІКТ та Smart-технологій у навчальний процес; сприяння ефективному обміну досвідом з використання ІКТ; поповнення бази навчального контенту області Smart-розробками фахівців навчальних закладів оголошено обласний фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2017» серед педагогічних працівників Запорізької області.

Порядок та терміни проведення Фестивалю

 • оголошення Фестивалю – 06.06.2017;
 • реєстрація учасників та подання творчих робіт на електронну адресу Фестивалю – 06.06-15.10.2017;
 • перегляд, оцінювання та відбір конкурсних робіт журі Фестивалю – 16.10-29.10.2017;
 • підведення підсумків Фестивалю – – 30.10-31.10.2017.

Конкурсні номінації та напрями

 1. «SMART-контент для школяра, яка складається з окремих підномінацій
  • «SMART-контент для початкових класів»,
  • «SMART-контент для середніх класів»;
  • «SMART-контент для старших класів»;
 2. «SMART-контент для дошкільника».

Детальніше - Обласний фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2017»

Источник — «http://zw.ciit.zp.ua/index.php?title=Головна_сторінка&oldid=442468»