Заглавная страница

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Вітаємо на Запорізькому порталі ЗапоВікі!

Адміністратор ЗапоВікі: Сокол Ірина

Стара платформа: http://wiki.ciit.zp.ua

Віртуальні освітні спільноти
Вчимося та навчаємо
Наша діяльність


Допомога в роботі з порталом
Для вчителів та учнів
Вікі-проекти України


Події 2015-2016 навчального року!

Запрошуємо до участі!!!

Новини на порталі ЗапоВікі

Конкурс мелом на доске!!!
ЕмблемаКонкурс Мелом на доске 2015.jpg

Компания ТСО предлагает всем школьникам Украины принять участие в творческом конкурсе под названием «Мелом на доске».

СУТЬ КОНКУРСА:

 • Дети (одноклассники) рисуют мелом на доске картинку определенной тематики, а точнее открытку, посвященную празднику в конкретном месяце (тема каждого месяца обозначена Компанией ТСО).
 • Свои рисунки они присылают на наш почтовый адрес concurs@tso.com.ua с указанием школы и класса.
 • Весь месяц мы собираем ваши работы и выбираем из них самую лучшую, красивую, интересную и креативную! А главное - с душой нарисованную!
 • В конце конкурсного месяца будут определены три призовых места с соответствующими подарками за каждое.
 • Работы всех участников мы разместим на нашем сайте tso.com.ua.

ПОДАРКИ ЗА ПРИЗОВЫЕ МЕСТА:

 • 1 место: школьная доска магнитная 5-пов. 3000Х1000мм (мел/маркер/комби)
 • 2 место: школьная доска магнитная 1-пов. 2000Х1000мм (мел/маркер)
 • 3 место: школьная доска магнитная 1-пов. 1500Х1000мм (мел/маркер)

Поощрительные призы получат те школы, чьи рисунки также достойны победы, но не попали в тройку лидеров.

Поздравляем школы, которые получили поощрительные сертификаты: Запорожская школа-интернат Сечевой коллегиум, Мелитопольская вечерняя школа № 1, Мелитопольская гимназия № 9, Мелитопольская школа № 1, Мелитопольская школа № 7

Тема апреля: В КАЖДОМ МАЛЕНЬКОМ РЕБЕНКЕ...

Сроки проведения конкурса: 01.05.2016 - 30.05.2016 Конкурс "Мелом на доске"

Користувачам Google Apps for Education

Google додала нові функції в Google Classroom, які дозволяють заздалегідь планувати навчання, навіть якщо в школі критично не вистачає вчителів.

Головне нововведення, доступне вже зараз, полягає в можливості планувати все активності Google Classroom для класу заздалегідь, призначаючи їх поява в стрічці класу на певну дату і час. Більш того, ви можете копіювати заготовлені активності між класами в межах школи.

Таким чином, якщо заздалегідь відомо, що в якийсь період часу (можливо навіть протягом всього року) учитель не зможе проводити уроки з якого-небудь предмету, то він або його колеги, можуть підготувати (скопіювати з іншого свого класу) програму навчання за даний період і проводити уроки (і навіть контрольні роботи) з прив'язкою за часом до розкладу занять без особистої присутності (домашні роботи вчитель може при цьому перевіряти на дому, як і раніше).

Також для того, щоб відокремити реальних вчителів, від завучів та інших контролюючих органів, скоро для всіх відкриється можливість не запрошувати контролерів в клас, як вчителя, а налаштувати повну звітність для завучів (кураторів, батьків) про хід проведення занять і успішності, шляхом щотижневої (можна і щоденної) розсилки звітів про всі активностях в класі.

Ці нововведення дозволять більш точно налаштувати права доступу і впорядкувати структуру освітньої організації в Google Classroom з нового навчального року.

Переглянути ролик

Джерело інформації

Каталог електронних освітніх ресурсів Запорізької області

Відповідно до наказу МОН України від 12.01.2016 № 9 «Про систематизацію досвіду використання електронних освітніх ресурсів» та наказу Департаменту освіти і науки України Запорізької обласної державної адміністрації від 12.02.2016 № 0100 «Про систематизацію досвіду використання електронних освітніх ресурсів» в Запорізькій області створюється каталог електронних освітніх ресурсів.

Мета каталогу - підвищення доступності та якості освіти, забезпечення можливості дистанційного, індивідуального навчання, самоосвіти та систематизації досвіду використання електронних освітніх ресурсів у загальноосвітніх навчальних закладах.

Сторінка каталогу - Каталог електронних освітніх ресурсів Запорізької області

Как сделать квест на уроке?

Как самостоятельно создать квест, который можно использовать на уроке, чтобы превратить освоение учебного материала в миссию, а обычную тему — в увлекательную историю.

Читать статьи:

Конкурс GEG Ukraine "День Землі разом з Google"

Конкурс квітня присвячений Дню Землі. До участі у конкурсі у VІІ конкурсі GEG Ukraine запрошуються творчі вчителі, вихователі груп подовженного дня, бібліотекарі та викладачі гуртків, які є учасниками спільноти Навчаємося з Google.

Пропонуємо провести Вам та Вашим учням День Землі разом з Google Необхідні кроки:

 • Розробити конспект уроку, сценарій позакласного заходу, гру або тренінг, в яких підіймаються проблеми нашої планети. Не забувайте, що Google надає широкі можливості для організації спільної роботи, пошуку інформації, представлення результатів спільної роботи.
 • Опублікувати анонс заходу в спільноті Навчаємося з Google в розділі “Конкурси”.
 • Заповнити реєстраційну Google Форму.
 • Після заповнення реєстраційної форми Вам буде надано доступ до 2-х папок, в які Ви зможете завантажити свої файли (документи та фото).
 • Провести зі своїми учнями розроблений захід, зробити фотозвіт, завантажити фотографій в папку конкурсу.

Детальніше про конкурс

Підтримаємо учасників Запорізької області

Підтримаємо учасників Міжнародного конкурсу відео #DOMOREWITHLESS від проекту SPARE, які представляють Запорізьку область: Геворкян Артура та Геворкян Едгара учнів Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат "Джерело".

Що необхідно зробити:

Інформація про конкурс - Міжнародний конкурс відео #DOMOREWITHLESS

Всеукраїнський конкурс з програмування імені професора П.І.Федорука

Всеукраїнський конкурс учнівських проектів з програмування імені професора П.І.Федорука проводиться за ініціативою ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», починаючи з 2015 року для учнів загальноосвітніх закладів на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.

Конкурс - це змагання учнів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок у програмуванні.

Мета конкурсу - виявлення та підтримка молоді у галузі інформаційних технологій, сприяння реалізації творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.

Детальніше - Всеукраїнський конкурс з програмування імені професора П.І.Федорука

Фестиваль проектів "Психолого-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору"

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у Фестивалі!

Відповідно до Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.08.2013 № 1106 та Плану роботи комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»» Запорізької обласної ради на 2016 рік, з метою пошуку, підтримки та професійного розвитку працівників психологічної служби системи освіти області в березні-травні 2016 року проводиться обласний фестиваль проектів «Психолого-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору"

Етапи проведення:

 • І етап з 21 березня по 24 квітня 2016 року – онлайн-реєстрація учасників, подання та розміщення матеріалів;
 • ІІ етап з 25 квітня по 06 травня 2016 року – онлайн-голосування та робота журі;
 • ІІІ етап 12.05.2016 – очний захист проектів переможцями першого етапу; підведення підсумків, нагородження учасників.

Наказ ДОН 0179

Сторінка Фестивалю - Фестиваль проектів "Психолого-педагогічний супровід створення безпечного інформаційного освітнього простору"

Методичні рекомендації щодо створення та ведення освітнього блогу

На сьогодні в Україні йде розвиток освітніх веб-ресурсів: блогів, сайтів, Вікі та ін.. Кожен рік проводяться різні конкурси: Всеукраїнський конкурс на кращий інформаційний сайт навчального закладу «Веб-сайт – обличчя успіху», Міжнародний відкритий конкурс інтернет-сайтів «Web-Resurs», Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека», Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу та інші.

У 2015 році для учасників Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2015» створили обов’язкову умову – наявність інформаційного веб-ресурсу. Але сьогодні мало просто мати ресурс, його необхідно створювати з урахуванням правил веб-дизайну, колористики, постійно оновлювати, додавати актуальну інформацію… Лише тоді ресурс буде виглядати «живим», бути цікавим та необхідним.

Методичні рекомендації створені у допомогу вчителям, які вже мають свій власний веб-ресурс, а також учителям, які планують створити його у майбутньому.

Фестиваль улюблених книг "Зорепад книжкових ювілеїв"
Фестиваль книги, 2016.jpg

З 15 лютого по 26 травня 2016 року в закладах освіти Запорізької області проводиться Фестиваль улюблених книг "Зорепад книжкових ювілеїв", присвячений книгам-ювілярам 2016 року.

Мета фестивалю:

 • всебічний розвиток школярів;
 • підвищення читацької активності учнів;
 • виховання кваліфікованого, талановитого, творчого читача, формування інтересу до духовних надбань людства;
 • підняття престижу книги, читання і бібліотеки в освітньому закладі;
 • залучення бібліотечних і педагогічних працівників до ефективного використання в навчально-виховному процесі бібліотечних фондів, у т.ч. й електронних та інформаційних технологій.

В рамках фестивалю заплановані заходи:

Детальніше читайте на сторінках відповідних заходів у ЗапоВікі.

Запрошуємо всіх, хто бажає, прийняти участь у Фестивалі улюблених книг "Зорепад книжкових ювілеїв"!!!

Увага освітян, які працюють із хмарними технологіями
 • План науково-методичних та організаційних заходів щодо реалізації Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» на 2016 рік
  • 18-19.05 - Всеукраїнський науково-практичний семінар «Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник розвитку ІК-компеткнтності вчителів та учнів»
  • 13-19.06 - Друга літня школа «Хмарні сервіси в освіті»
  • 3-4.10 - Всеукраїнський науково-практичний семінар «Хмарні сервіси в освіті як чинник розвитку загальної середньої освіти»
  • грудень - Всеукраїнський науково-практичний семінар «Хмарні сервіси в освіті як чинник розвитку загальної середньої освіти»
Источник — «http://zw.ciit.zp.ua/index.php?title=Заглавная_страница&oldid=314310»