Заглавная страница

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Вітаємо на Запорізькому порталі ЗапоВікі!

Адміністратор ЗапоВікі: Сокол Ірина

Стара платформа: http://wiki.ciit.zp.ua

Віртуальні освітні спільноти
Вчимося та навчаємо
Наша діяльність


Допомога в роботі з порталом
Для вчителів та учнів
Вікі-проекти України


Події 2014-2015 навчального року!

Запрошуємо до участі!!!

Новини на порталі ЗапоВікі

V конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Uia конкурс веб-ресурсов 2014.JPG

Повідомляємо, що розпочався V конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти. Захід проводиться Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Метою конкурсу є сприяння появі та удосконаленню веб-сайтів вітчизняних освітніх закладів, впровадження у навчальний процес нових зручних інструментів взаємодії всіх його учасників, стимулювання ініціативи у цій сфері.

Головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінюється за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

До участі у Конкурсі запрошуються освітні заклади у таких номінаціях:

 • веб-сайти сільських шкіл;
 • веб-сайти міських шкіл;
 • веб-сайти дошкільних закладів;
 • веб-сайти позашкільних закладів;
 • веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти.

Детальніше про конкурс - http://www.inau.org.ua/projects.phtml

Cтартував ХІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор»

Microsoft вчитель-новатор 2014.JPG

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор», мета якого — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.

Учасниками конкурсу є педагогічні працівники та закладів освіти будь якої форми власності та студенти педагогічних навчальних закладів, науковці.

Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено 100 лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають електронний сертифікат учасника Конкурсу.

Детальніше про конкурс - http://www.microsoft.com/ukraine/vchytel-novator/

Вітаємо переможців конкурсу «Година коду» для вчителів, бібліотекарів та громадських активістів

Оголошені переможці конкурсу «Година коду» для вчителів, бібліотекарів та громадських активістів, який був організований компанією Microsoft. Список був сформований за допомогою random.org

Сертифікати (великого розміру) отримують:

 • Олександрівська ЗОШ Приазовського району Запоріжжя, 6 клас, Соловей Ірина
 • Мелітополь Запорізька область. 8 кл. навчально-виховного комплексу №16, Бабич Валентина
 • Вільнянськ, Запоріжжя, ЗОШ 1, класи 3, 9, 10,11, Собакар А.

Вітаємо наших вчителів та учнів!!!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "Samsung на зустріч знанням"

Sumsungназустрічзнанням 2014.jpg

Звернення організаторів конкурсу: "Шановні учасники, відповідно до положень п.8.3. Офіційних правил Конкурсу у випадку виникнення ситуацій, не врегульованих цими Правилами, Замовник має право прийняти остаточне рішення відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому таке рішення вважається остаточним та оскарженню не підлягає. Відповідно, Замовником Конкурсу було здійснено перевірку даних голосування. Із результатів голосування було видалено голоси, що суперечили умовам Офіційних правил, зокрема, надійшли з тимчасових електронних адрес з метою штучного збільшення кількості голосів. Із цих причин Замовником було прийнято рішення про обрання переможцями, за результатами голосування".

Вітаємо Мелітопольську школу № 23 з перемогою у конкурсі та отриманні смарт-класу!!! Школа отримала 2368 голосів та посіла 3 місце.

Дякуємо всім, хто підтримав школу своїм голосом!!

Детальніше про конкурс: http://www.samsung.com/ua/education/

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Школа ХХІ століття»

Школа ХХІ століття 2014.JPG

Всеукраїнський конкурс «Школа ХХІ століття» спрямований на популяризацію найкращих закладів України, піднесення престижності педагогічної праці, заохочення молоді до величної професії педагога, розповсюдження передового педагогічного досвіду, новаторства в освітянській сфері. Новітні педагогічні технології, розробки та пропозиції учителів та науковців України приумножують інтелектуальний потенціал і утверджують високий освітній статус українського народу. Відтак саме на освітян усіх ланок лягає почесна місія – забезпечувати інтелектуальну та морально-етичну базу соціально-економічного і культурного поступу суспільства.

Цього року у конкурсі брало участь понад 300 шкіл з усієї Україні.

Переможцем всеукраїнського конкурсу у номінації «Школа педагогічного пошуку» стала директор комунального закладу «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради, доктор педагогічних наук, доцент Валентина Нечипоренко.

(Джерело інформації)

Оголошені переможці фoтоконкурсу "Осінь з Intel"

Intel осінь конкурс 2014.JPG

За підсумками «народного» голосування та після оцінювання журі, підведені результати конкурсу:

 • 1 місце займає Жук Олександр Анатолійович з фотоальбомом "Свято осені з Intel"
 • 2 місце посіла Борисенко Ольга В’ячеславівна
 • 3 місце отримала Величко Наталія

У самий найближчий час будуть надіслані дипломи переможцям, а також головний приз за перемогу у фотоконкурсі «Осінь з Intel»!

Вітаємо Олександра Анатолійовича, вчителя КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР та його учнів з перемогою!!!

Відкрито сайт про безпеку в Інтернеті від Google

Проект гугл про интернет 2014.JPG

Компанія Google разом з Інтернет Асоціацією України запускає комплексний освітній ресурс для дітей та вчителів «Про Інтернет».

Проект «Про Інтернет» спрямовано на підвищення навчальної компетентності учнів українських шкіл. Навчальна частина проекту складається з чотирьох навчальних модулів для школярів. На сайті також є розділ, призначений для вчителів, де можна знайти методичний посібник і практикум для проведення занять. За допомогою інтерактивної гри «Подорож на Астерікс» діти зможуть закріпити отримані знання та навички. Крім того, на сайті можна знайти бібліотеку з посиланнями на корисні ресурси для навчання та дозвілля.

Завдяки порталу «Про Інтернет» школярі отримають знання, завдяки яким зможуть безпечно користуватися Інтернетом та розкрити всі можливості, які він дарує.

(Джерело інформації)

Конкурс "Мелом на доске". Декабрь!!!

Melom na doske2014.jpg

Поздравляем победителей ноября: Каменско-Днепровский УВК, Нововасильевский УВК, Запорожская школа № 72, а также школы Запорожской области, которые получили поощрительные призы в ноябре!!!

Компания ТСО предлагает всем школьникам Украины принять участие в творческом конкурсе под названием «Мелом на доске».

СУТЬ КОНКУРСА:

 • Дети (одноклассники) рисуют мелом на доске картинку определенной тематики, а точнее открытку, посвященную празднику в конкретном месяце (тема каждого месяца обозначена Компанией ТСО).
 • Свои рисунки они присылают на наш почтовый адрес concurs@tso.com.ua с указанием школы и класса.
 • В конце конкурсного месяца будут определены три призовых места с соответствующими подарками за каждое.

Октябрьская тема конкурса "Мелом на доске": "НОВЫЙ ГОД"

Сроки проведения конкурса с 01.12.14. по 29.12.14.

Победители будут определены 30.12.14.

Детальнее про конкурс

V обласний конкурс учнівських творчих робіт з математики та інформатики

Zny emblema.jpg

Для виявлення та підтримки творчої учнівської молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку інтересу до наукової та дослідницької діяльності математичний факультет Запорізького національного університету оголошує про початок 1 листопада 2014 року V обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики (відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу).

Взяти участь у Конкурсі можуть творчі роботи учнів 7-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, студентів коледжів.

Початок Конкурсу - 1 листопада 2014 року.

Кінцевий термін подання роботи на конкурс - 1 березня 2015 року.

Оголошення результатів конкурсу- кінець квітня 2015 року.

Детальніше

Національний конкурс тренінгових вправ з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді

SID 2015.jpg

Національний комітет Дня безпечного Інтернету 2015 (SID 2015) в особі ЛОМО «Старт», кафедра соціальної педагогіки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Науково-дослідний центр проблем соціальної педагогіки та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Видавництво педагогічної преси та літератури «Шкільний cвіт» оголошують про старт Національного конкурсу тренінгових вправ з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді.

Мета – створення ресурсно-методичної бази для обміну кращими практиками з формування безпечної поведінки дітей та молоді в Інтернеті серед українських педагогів.

До участі запрошуються соціальні педагоги, соціальні працівники, психологи освітніх закладів всіх рівнів в Україні.

Положення конкурсу

Учасникам Року електронної дидактики!!!

7 жовтня відбулось засідання НМР, під час якої були затверджені матеріали обласного конкурсу розробок з навчальних предметів (згідно Наказу НДОН № 0451 від 10.06.2014 "Про підсумки Року електронної дидактики «Мистецтво навчати»"). Сертифікати будуть створені лише в електронному варіанті та розміщені на сторінці розробки, протягом жовтня-листопада.

Переглянути наявні сертифікати можна на сторінці Сертифікація матеріалів в розділі "Наявні сертифікати".

Крім того, на своїх Вікі-візитках ви можете розмістити емблеми "Учасника" та "Переможця". Для цього необхідно скопіювати код та вставити на відповідну сторінку:

 • емблема "Учасник": [[Файл:Емблема год дидактики участник.jpg|250px|справа]]
 • емблема "Переможець": [[Файл:Емблема год дидактики победитель.jpg|250px|справа]]

Створення банку веб-ресурсів Запорізької області

БанквебресурсівЗап.області).jpg

З 2008 року в Запорізькій області впроваджуються мережеві технології Веб 2.0. На сьогоднішній день створено дуже багато освітніх веб-ресурсів: сайтів, блогів, Вікі-проектів тощо. Сьогодні склалася ситуація, що багато вчителів/навчальних закладів/райдержадміністрацій мають цікаві ресурси, але вони не відомі широкому колу освітян. Тому ми запускаємо проект по створенню банку веб-ресурсів Запорізької області. Всі надані веб-ресурси, після перевірки, будуть розміщені на порталі ЗапоВікі - Банк веб-ресурсів Запорізької області.

Крім того це допоможе нам інформувати адміністраторів веб-ресурсів о проведенні обласних/Всеукраїнських/Міжнародних конкурсів. Наприклад, лише у 2013-2014 н.р. були проведені Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека", Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу, Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів та багато інших. Нажаль в конкурсах мало представників Запорізької області, але ми знаємо, що у наших освітян є прекрасні сучасні веб-ресурсі, які просто повинні бути оцінені на високому рівні. Так, Панченко Катерина Олександрівна, завідувач бібліотеки комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека"; шкільний сайт Запорізької ЗОШ № 23 став переможцем 4-го Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу; блог "Камертон філолога" Корицької Г.Р.-к.ф.н.Кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО став переможцем у Міжнародному відкритому конкурсі інтернет-сайтів "Web-Resurs" і це лише деякі здобутки наших педагогів.

Для подання веб-ресурсу до банку він повинен відповідати умові: ресурс повинен бути активним, постійно оновлюваним, живим!!!

Для того, щоб ваш веб-ресурс потратив до банку необхідно заповнити анкету - Банк веб-ресурсів Запорізької області

Источник — «http://zw.ciit.zp.ua/index.php?title=Заглавная_страница&oldid=91468»