Заглавная страница

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Вітаємо на Запорізькому порталі ЗапоВікі!

Адміністратор ЗапоВікі: Сокол Ірина

Стара платформа: http://wiki.ciit.zp.ua

Віртуальні освітні спільноти
Вчимося та навчаємо
Наша діяльність


Допомога в роботі з порталом
Для вчителів та учнів
Вікі-проекти України


Події 2013-2014 навчального року!

Запрошуємо до участі!!!

Новини на порталі ЗапоВікі

Компания «Samsung Electronics Украина» объявляет о завершении первого этапа социальной инициативы «Samsung навстречу знаниям»

Компания «Samsung Electronics Украина» объявляет о завершении первого этапа социальной инициативы «Samsung на встречу знаниям», который длился с 1-го октября по 13-е ноября 2014 года. В рамках первого этапа проекта «Samsung навстречу знаниям» 2014 года для участия в конкурсе зарегистрировалось 1534 команды из всех регионов Украины.

В число команд во главе с лидерами, которые вышли в полуфинал конкурса «Samsung навстречузнаниям» 2014 года, сумев покорить строгое жюри проекта, вошла команда общеобразовательной школы №23 из г.Мелитополь Запорожской области во главе с Натальей Александровной Кидаловой

На втором этапе, команды представят видеопрезентации, раскрывающие их видение темы конкурса – «Школа будущего». Проголосовать за презентации участников, которые будут доступны на сайте конкурса, можно c 3 по 12 декабря.

В результате голосования 5 команд, чьи работы будут признаны лучшими, получат для своих школ «смарт-классы» Samsung. Уникальное оборудование, которое входит в состав «смарт-класса» – интерактивная доска, планшеты, монитор, ПК и МФУ – позволят значительно повысить уровень взаимодействия между учителями и учениками во время учебного процесса.

Дополнительную информацию о конкурсе можно узнать на официальном сайте проекта «Samsung на встречу знаниям»: education-samsung.com.ua.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "Навчання вищої проби" від Platinum Bank

24 жовтня 2014 року журі конкурсу визначило переможців всеукраїнського конкурсу серед загальноосвітніх навчальних закладів під назвою «Навчання вищої проби». Ініціатором проекту вже четвертий рік поспіль виступає Platinum Bank. Партнерами конкурсу виступили компанія «Майкрософт Україна», компанія EY (раніше - «Ернст енд Янг та громадська організація «МоKoLaD».

Учасники конкурсу розробили ігрові уроки-проекти з предмету «Основи економіки». Запропоновані проекти допоможуть школярам зрозуміти основи фінансової грамотності, а також полегшити та прискорити засвоєння предмету. Призом для переможців стали комп'ютерні класи, для обладнання котрих Platinum Bank надав ноутбуки та багатофункціональні пристрої (сканнер-принтер-копіюючий пристрій).

Вітаємо Мелітопольську загальноосвітню школу I-III ступенів №23 Мелітопольської міської ради, яка стала одним з переможців!!! Молодці!!

Детальніше

Конкурс "Мелом на доске". Ноябрь!!!

Melom na doske2014.jpg

Поздравляем школы Запорожской области, которые получили поощрительные призы в октябре!!!

Компания ТСО предлагает всем школьникам Украины принять участие в творческом конкурсе под названием «Мелом на доске».

СУТЬ КОНКУРСА:

 • Дети (одноклассники) рисуют мелом на доске картинку определенной тематики, а точнее открытку, посвященную празднику в конкретном месяце (тема каждого месяца обозначена Компанией ТСО).
 • Свои рисунки они присылают на наш почтовый адрес concurs@tso.com.ua с указанием школы и класса.
 • В конце конкурсного месяца будут определены три призовых места с соответствующими подарками за каждое.

Октябрьская тема конкурса "Мелом на доске": "ДЕНЬ ДРУЖБЫ"

Сроки проведения конкурса с 03.11.14. по 28.11.14.

Победители будут определены 30.11.14.

Детальнее про конкурс

V обласний конкурс учнівських творчих робіт з математики та інформатики

Zny emblema.jpg

Для виявлення та підтримки творчої учнівської молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку інтересу до наукової та дослідницької діяльності математичний факультет Запорізького національного університету оголошує про початок 1 листопада 2014 року V обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики (відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу).

Взяти участь у Конкурсі можуть творчі роботи учнів 7-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, студентів коледжів.

Початок Конкурсу - 1 листопада 2014 року.

Кінцевий термін подання роботи на конкурс - 1 березня 2015 року.

Оголошення результатів конкурсу- кінець квітня 2015 року.

Детальніше

Плани на листопад!!!

Що нас очікує у листопаді 2014 р.:

Детальніше - Поточні події

Фотоконкурс "Осінь з Intel"

Top-banner intal konkurs.jpg

Детальніше про конкурс

Національний конкурс тренінгових вправ з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді

SID 2015.jpg

Національний комітет Дня безпечного Інтернету 2015 (SID 2015) в особі ЛОМО «Старт», кафедра соціальної педагогіки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Науково-дослідний центр проблем соціальної педагогіки та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Видавництво педагогічної преси та літератури «Шкільний cвіт» оголошують про старт Національного конкурсу тренінгових вправ з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді.

Мета – створення ресурсно-методичної бази для обміну кращими практиками з формування безпечної поведінки дітей та молоді в Інтернеті серед українських педагогів.

До участі запрошуються соціальні педагоги, соціальні працівники, психологи освітніх закладів всіх рівнів в Україні.

Положення конкурсу

Учасникам Року електронної дидактики!!!

7 жовтня відбулось засідання НМР, під час якої були затверджені матеріали обласного конкурсу розробок з навчальних предметів (згідно Наказу НДОН № 0451 від 10.06.2014 "Про підсумки Року електронної дидактики «Мистецтво навчати»"). Сертифікати будуть створені лише в електронному варіанті та розміщені на сторінці розробки, протягом жовтня-листопада.

Переглянути наявні сертифікати можна на сторінці Сертифікація матеріалів в розділі "Наявні сертифікати".

Крім того, на своїх Вікі-візитках ви можете розмістити емблеми "Учасника" та "Переможця". Для цього необхідно скопіювати код та вставити на відповідну сторінку:

 • емблема "Учасник": [[Файл:Емблема год дидактики участник.jpg|250px|справа]]
 • емблема "Переможець": [[Файл:Емблема год дидактики победитель.jpg|250px|справа]]

Samsung назустріч знанням!!!

Konkurs sumsung2014.JPG

У рамках проекту Samsung Electronics щороку проводить конкурс учнівських есе та освітніх проектів серед учнів та викладачів середніх шкіл всіх типів.

Конкурс проходитиме у період з 1-го жовтня 2014 року по 30-е листопада 2014 р. в мережі Інтернет на сайті education-samsung.com.ua

У Конкурсі беруть участь Команди.

 • Конкурсне есе має написати Команда.
 • Команда повинна складатися з одного вчителя та не менше 2-х і не більше 5-ти учнів.
 • Команда складається із представників загальноосвітніх шкіл України І-ІІІ ступеня 5-х – 11-х класів.
 • Від школи може брати участь необмежена кількість команд.

Детальніше про конкурс

Продовжується реєстрація на дистанційний семінар «Впровадження квест-технології в освітній процес»

Emblema quest seminar.jpg

В жовтні-листопаді 2014р. Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті проводить он-лайн семінар «Впровадження квест-технології в освітній процес». Семінар проходить в рамках реалізації Року квестів та за підтримки компанії Інтел в Україні.

Термін проведення: 06.10-21.11.2014

Режим проведення: дистанційно

Форма роботи на семінарі: ознайомлення з матеріалами спікерів, робота з обговоренням актуальних питань.

Мета семінару: обговорення актуальних питань з впровадження квестів в освітній процес, обмін досвідом, розповсюдження інформації про сучасну інноваційну технологію.

Платформа: http://www.zhu.edu.ua/mk_school/

На семінар запрошуються вчителі різних дисциплін, які мають досвід розробки та проведення квестів, а також ті, хто його не мають, але хотіли б познайомитись із сучасною технологією навчання.

Детальніше - Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 176 від 20.05.2014 Про проведення обласного онлайн семінару «Впровадження квест-технології в освітній процес»

Інструкція реєстрації на платформі семінару

Новые горизонты ИКТ в образовании!!!

IKT intel-conferencia.JPG

Уважаемые коллеги!

Приглашаем вас принять участие во ІІ международной образовательной онлайн конференции INTEL «Новые горизонты ИКТ в образовании» для Украины и стран СНГ, которая будет проводиться с 15 сентября по 15 ноября 2014 года на портале Образовательных инициатив Intel в Украине

Конференция организована корпорацией Intel при поддержке Министерства образования и науки Украины, Акдемии пед. наук Украины, Института инновационных технологий и содержания образования МОН Украины, областных институтов последипломного педагогического образования, областных государственных администраций.

В работе конференции смогут принять участие учителя, представители администрации школ, методисты, преподаватели высшей школы, сферы последипломного образования, профессионально технического образования, студенты педагогических вузов Украины и стран СНГ, а также приглашённые эксперты в области ИКТ в образовании.

Детальнее про конференцию - http://conf2014.iteach.com.ua/

Вторая Международная онлайн конференция "Новая школа: мой маршрут"

Intel конференция новый маршрут.JPG

Корпорация Intel приглашают работников образования на Вторую международную образовательную научно-практическую он-лайн конференцию «Новая школа: мой маршрут», которая будет проходить на порталах организаторов.

На конференции Вы узнаете:

 • о приемах, методах и образовательных технологиях формирования ключевых компетенций XXI века;
 • о новых трендах в образовании;
 • об ИКТ-практиках в рамках реализации ФГОС в начальной школе и среднем звене;
 • о модели мобильного обучения «1 ученик : 1 компьютер»;
 • о роли школьной инфраструктуры в успешном внедрении ИКТ в образовательную среду;
 • об организации исследовательской и проектной работы учащихся (в т.ч. робототехнике, геймификации, смешанном и перевернутом обучении и др.).

Детальнее на сайте конференции - «Новая школа: мой маршрут»

Створення банку веб-ресурсів Запорізької області

БанквебресурсівЗап.області).jpg

З 2008 року в Запорізькій області впроваджуються мережеві технології Веб 2.0. На сьогоднішній день створено дуже багато освітніх веб-ресурсів: сайтів, блогів, Вікі-проектів тощо. Сьогодні склалася ситуація, що багато вчителів/навчальних закладів/райдержадміністрацій мають цікаві ресурси, але вони не відомі широкому колу освітян. Тому ми запускаємо проект по створенню банку веб-ресурсів Запорізької області. Всі надані веб-ресурси, після перевірки, будуть розміщені на порталі ЗапоВікі - Банк веб-ресурсів Запорізької області.

Крім того це допоможе нам інформувати адміністраторів веб-ресурсів о проведенні обласних/Всеукраїнських/Міжнародних конкурсів. Наприклад, лише у 2013-2014 н.р. були проведені Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека", Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу, Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів та багато інших. Нажаль в конкурсах мало представників Запорізької області, але ми знаємо, що у наших освітян є прекрасні сучасні веб-ресурсі, які просто повинні бути оцінені на високому рівні. Так, Панченко Катерина Олександрівна, завідувач бібліотеки комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека"; шкільний сайт Запорізької ЗОШ № 23 став переможцем 4-го Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу; блог "Камертон філолога" Корицької Г.Р.-к.ф.н.Кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО став переможцем у Міжнародному відкритому конкурсі інтернет-сайтів "Web-Resurs" і це лише деякі здобутки наших педагогів.

Для подання веб-ресурсу до банку він повинен відповідати умові: ресурс повинен бути активним, постійно оновлюваним, живим!!!

Для того, щоб ваш веб-ресурс потратив до банку необхідно заповнити анкету - Банк веб-ресурсів Запорізької області

Источник — «http://zw.ciit.zp.ua/index.php?title=Заглавная_страница&oldid=91468»