Заглавная страница

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Вітаємо на Запорізькому порталі ЗапоВікі!

Адміністратор ЗапоВікі: Сокол Ірина

Стара платформа: http://wiki.ciit.zp.ua

Віртуальні освітні спільноти
Вчимося та навчаємо
Наша діяльність


Допомога в роботі з порталом
Для вчителів та учнів
Вікі-проекти України


Події 2013-2014 навчального року!

Запрошуємо до участі!!!

Новини на порталі ЗапоВікі

Продовжується реєстрація на дистанційний семінар «Впровадження квест-технології в освітній процес»

Emblema quest seminar.jpg

В жовтні-листопаді 2014р. Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті проводить он-лайн семінар «Впровадження квест-технології в освітній процес». Семінар проходить в рамках реалізації Року квестів та за підтримки компанії Інтел в Україні.

Термін проведення: 06.10-21.11.2014

Режим проведення: дистанційно

Форма роботи на семінарі: ознайомлення з матеріалами спікерів, робота з обговоренням актуальних питань.

Мета семінару: обговорення актуальних питань з впровадження квестів в освітній процес, обмін досвідом, розповсюдження інформації про сучасну інноваційну технологію.

Платформа: http://www.zhu.edu.ua/mk_school/

На семінар запрошуються вчителі різних дисциплін, які мають досвід розробки та проведення квестів, а також ті, хто його не мають, але хотіли б познайомитись із сучасною технологією навчання.

Детальніше - Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 176 від 20.05.2014 Про проведення обласного онлайн семінару «Впровадження квест-технології в освітній процес»

Інструкція реєстрації на платформі семінару

Конкурс "Мелом на доске"!!!

Melom na doske2014.jpg

Компания ТСО предлагает всем школьникам Украины принять участие в творческом конкурсе под названием «Мелом на доске».

СУТЬ КОНКУРСА:

  • Дети (одноклассники) рисуют мелом на доске картинку определенной тематики, а точнее открытку, посвященную празднику в конкретном месяце (тема каждого месяца обозначена Компанией ТСО).
  • Свои рисунки они присылают на наш почтовый адрес concurs@tso.com.ua с указанием школы и класса.
  • В конце конкурсного месяца будут определены три призовых места с соответствующими подарками за каждое.

Сентябрьская тема конкурса "Мелом на доске": "ДЕНЬ ЗНАНИЙ"

Сроки проведения конкурса с 01.09.14. по 29.09.14.

Победители будут определены 30.09.14.

Детальнее про конкурс

Golden-days-thumb-700x466-7576.jpg

Новые горизонты ИКТ в образовании!!!

IKT intel-conferencia.JPG

Уважаемые коллеги!

Приглашаем вас принять участие во ІІ международной образовательной онлайн конференции INTEL «Новые горизонты ИКТ в образовании» для Украины и стран СНГ, которая будет проводиться с 15 сентября по 15 ноября 2014 года на портале Образовательных инициатив Intel в Украине

Конференция организована корпорацией Intel при поддержке Министерства образования и науки Украины, Акдемии пед. наук Украины, Института инновационных технологий и содержания образования МОН Украины, областных институтов последипломного педагогического образования, областных государственных администраций.

В работе конференции смогут принять участие учителя, представители администрации школ, методисты, преподаватели высшей школы, сферы последипломного образования, профессионально технического образования, студенты педагогических вузов Украины и стран СНГ, а также приглашённые эксперты в области ИКТ в образовании.

Детальнее про конференцию - http://conf2014.iteach.com.ua/

Плани на вересень!!!

Шановні колеги, залишилось зовсім трохи і починається новий навчальний рік!!! Що нас очікує у вересні 2014 р.:

Вторая Международная онлайн конференция "Новая школа: мой маршрут"

Intel конференция новый маршрут.JPG

Корпорация Intel приглашают работников образования на Вторую международную образовательную научно-практическую он-лайн конференцию «Новая школа: мой маршрут», которая будет проходить на порталах организаторов.

На конференции Вы узнаете:

  • о приемах, методах и образовательных технологиях формирования ключевых компетенций XXI века;
  • о новых трендах в образовании;
  • об ИКТ-практиках в рамках реализации ФГОС в начальной школе и среднем звене;
  • о модели мобильного обучения «1 ученик : 1 компьютер»;
  • о роли школьной инфраструктуры в успешном внедрении ИКТ в образовательную среду;
  • об организации исследовательской и проектной работы учащихся (в т.ч. робототехнике, геймификации, смешанном и перевернутом обучении и др.).

Детальнее на сайте конференции - «Новая школа: мой маршрут»

Створення банку веб-ресурсів Запорізької області

БанквебресурсівЗап.області).jpg

З 2008 року в Запорізькій області впроваджуються мережеві технології Веб 2.0. На сьогоднішній день створено дуже багато освітніх веб-ресурсів: сайтів, блогів, Вікі-проектів тощо. Сьогодні склалася ситуація, що багато вчителів/навчальних закладів/райдержадміністрацій мають цікаві ресурси, але вони не відомі широкому колу освітян. Тому ми запускаємо проект по створенню банку веб-ресурсів Запорізької області. Всі надані веб-ресурси, після перевірки, будуть розміщені на порталі ЗапоВікі - Банк веб-ресурсів Запорізької області.

Крім того це допоможе нам інформувати адміністраторів веб-ресурсів о проведенні обласних/Всеукраїнських/Міжнародних конкурсів. Наприклад, лише у 2013-2014 н.р. були проведені Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека", Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу, Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів та багато інших. Нажаль в конкурсах мало представників Запорізької області, але ми знаємо, що у наших освітян є прекрасні сучасні веб-ресурсі, які просто повинні бути оцінені на високому рівні. Так, Панченко Катерина Олександрівна, завідувач бібліотеки комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер» стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека"; шкільний сайт Запорізької ЗОШ № 23 став переможцем 4-го Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу; блог "Камертон філолога" Корицької Г.Р.-к.ф.н.Кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО став переможцем у Міжнародному відкритому конкурсі інтернет-сайтів "Web-Resurs" і це лише деякі здобутки наших педагогів.

Для подання веб-ресурсу до банку він повинен відповідати умові: ресурс повинен бути активним, постійно оновлюваним, живим!!!

Для того, щоб ваш веб-ресурс потратив до банку необхідно заповнити анкету - Банк веб-ресурсів Запорізької області

Источник — «http://zw.ciit.zp.ua/index.php?title=Заглавная_страница&oldid=87845»