Запорізький ліцей №34

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Запорізький ліцей №34 Запорізької міської ради Запорізької області

Лицей №34.jpg

Содержание

Директор

Дацінько Євдокія Григорівна

Телефон/факс/e-mail

тел/факс: (0612) 67-04-16
E-mail: zplicey34@gmail.com
Веб-сайт: http://zplicey34.at.ua/

Адрес

69120, м.Запоріжжя, вул. Богдана Завади, 8

Про ліцей

Навчання в ліцеї диференційоване і здійснюється за трьома профілями: математичним, економічним та історичним.
До складу закладу входять ліцейські 8-11 класи та 1-7 (класи попередньої підготовки).
З метою забезпечення безперервності та послідовності навчання ліцей входить до складу комплексу "Запорізький регіональний центр політехнічної освіти", має угоди з ЗНТУ, ЗНУ, КПУ.

Мета діяльності навчального закладу: створення умов для отримання кожним учнем рівня освіченості, який спроможний забезпечити подальший розвиток особистості, готовність до професійного самовизначення у відповідності з його потенціалом в умовах збагаченого освітнього середовища, максимального задоволення індивідуального освітнього попиту кожної дитини, виходячи з її навчальних можливостей; забезпечення допрофесійної підготовки учнів.

Основні задачі:

- забезпечити рівень освіти, який відповідає сучасним запитам соціуму на базі підвищеного рівня освіти;
- пошук обдарованих дітей;
- забезпечити творчу атмосферу в ліцеї за рахунок максимального використання всіх можливостей навчального плану;
- створити ситуацію успіху в умовах профільного навчання, формування навчально-виховного простору ліцею на принципах педагогіки успіху;
- подальший розвиток колективу педагогів та учнів, який характеризується індивідуальною активністю, науковою творчістю.

Особливістю діяльності закладу є поєднання високої освітньої підготовки учнів та збагаченого освітнього середовища, що позитивно впливає на формування достатньо освіченої, соціально адаптованої особистості молодої людини. Про оптимальність та ефективність особистісно-зорієнтованої організації навчально-виховного процесу свідчить велика кількість переможців предметних олімпіад всіх рівнів та науково-дослідницьких робіт МАН. Протягом 12 років ліцей утримує Ι місце в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Заклад укомплектований висококваліфікованими, творчо працюючими педагогічними кадрами: 78% вчителів мають кваліфікаційну категорію "Спеціаліст Ι категорії","Спеціаліст вищої категорії", 52% вчителів присвоєні педагогічні звання "Старший вчитель", "Вчитель-методист"; 8 педагогів нагороджені знаком "Відмінник освіти України".