Звіт навчальних закладів Гуляйпільського району, Міжнародний День Безпечного Інтернету (2016)

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Малинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

В понеділок 8 лютого на загальношкільній лінійці було оголошено про проведення заходів у школі до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету : В 9 і в 5 класах було проведено урок Ми за бепечний Інтернет, хлопці 11 класу підготували презентацію Які небезпеки і загрози несе Інтернет, а дівчатка цього класу підготували буклети Я за Безпечний Інтернет

Гуляйпільський колегіум "Лідер"

У понеділок, 8 лютого, на класних куточках колегіуму було розміщено інформаційну листівку для учнів з порадами щодо безпечної роботи в мережі.

У п’ятих класах проведено урок – презентацію «Безпечний Інтернет», на якому учні ознайомилися з поняттям Інтернету як глобальної комп’ютерної мережі та правилами безпечного користування Інтернетом, обговорили переваги та недоліки окремих послуг Інтернету.

Koba xvilya 09.02.2016 gulyaipole.jpg
9 лютого 2016 р. учні 11 класів приєналися до «Хвилі безпечного Інтернету – 2016», пройшли навчальну гру та спробували отримати сертифікати "Цифрова грамотність та безпека в Інтернеті". Першою закінчила сертифікацію Коба Альона, стан володіння Інтернетом якої було оцінено на рівні "веб-серфера". "Героєм мережі" стала Семенюта Катерина. Інтернет-повноліття Макаренко Олександра, Передерія Максима, Шрамко Ольги, Шабалтія Олександра та Баранової Лілії оцінено на рівні "Стажерів", Яни Попович - "Веб-серфера". А от іншим учням було рекомендовано пройти повторне навчання за курсом від Google для покращення умінь безпечного та усвідомленого використання Інтернету.
Kolegium lider 3b 09.02.2016.jpg

Цього ж дня третьокласники на уроках інформатики вивчали тему "Авторське право. Правила безпечної роботи в Інтернеті". Під час уроку учні познайомилися з правилами безпечного та свідомого використання мережі Інтернет, вивчили терміни "комп'ютерний вірус" та "авторське право", навчалися правильно використовувати матеріали, знайдені в Інтернеті.

9 лютого 2016 року учні 10 класів працювали редакторами: кипіла робота над виготовленням інформаційних бюлетенів для учнів та батьків, кращими серед яких визнано:

В середу, 10 лютого, учні 9-а класу готували презентації для інших школярів закладу на актуальні теми безпечної роботи в Інтернеті. Після кропіткої та напруженої роботи відбувся захист створенних презентацій. Найбільш вдалі роботи можна переглянути нижче:

11 лютого на паралелі 6 класів проведено виховні заходи «Безпечний Інтернет». Чудовий настрій, веселі посмішки та доброзичлива атмосфера надовго запам'ятаються дітям.

11 лютого на паралелі 7-х класів було проведено уроки-змагання на тему "Інтернет: за і проти. Правила роботи в мережі", де учні обговорили інтернет - ризики для дітей, можливості захисту устаткування та інформації, особистий захист в он-лайні, дотримання правового поля.

Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2

У Гуляйпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№ 2 у рамках Міжнародного дня безпечного Інтернету вчителем Сахно О.О. було проведено для учнів 5-9 тематичні уроки на тему "Віртуальна країна Інтернету", де учні обговорили основні види небезпечних ситуацій, пов'язаних з використанням глобальної мережі та методи їх профілактики та можливості захисту персональних комп'ютерів та інформації, особистий захист в он-лайні, дотримання правового поля.

презентація


Для підготовки уроків були використані матеріалу сайту

Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6 клас 7 клас 10 клас
Успенівська ЗОШ 6 клас Успенівська ЗОШ 7 клас Успенівська ЗОШ 10 клас
Відео фрагменти уроку Переглянули фломастерну анімацію

та зробили коментарі на шкільному сайті

Анімація та коментарі

Зробили публікації

до дня безпечного інтернету

Сертифікат Хвиля безпечного інтернету

Успенівська ЗОШ 10 клас

Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

У школі до Дня безпечного Інтернету була проведена інформаційна компанія серед учнів 3-11 класів, що розпочалася 08.02.2016 під час якої учням було донесено про небезпеки які чатують на них у мережі, способи захисту та правила поведінки. На закріплення дітьми були виконанні практичні роботи та вправи. Для працівників школи було проведено майстер-клас "Захисти свій комп"ютер". Презентація майстер-класу

Скрайбінг-презентація "7 правил"

Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою пропаганди відповідального та безпечного користування всесвітньою мережею серед учнівської молоді у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано наступні заходи:

  • для учнів 2 класу проведено урок - казку "Подорож Чомучки в Інтернеті", на якому діти дізналися: "Що таке Інтернет? Що може Інтернет?" та познайомились з правилами безпечного користування Інтернетом;
  • для учнів 6-7 класів проведено виховний захід "Безпека підлітків в Інтернеті", на якому учні обговорювали загрози Інтернету, шляхи безпечного використання молоддю Інтернету та розробили пам'ятку "Правила безпеки підлітків в Інтернеті";
  • для учнів 9-11 класів проведено вікторину "Правила безпечної поведінки в Інтернеті", на якій учні відповідали на питання, пов'язані з інтернет - ризиками, загрозами протизаконного контенту та Інтернет - етикою.

До Дня безпечного Інтернету у навчальному закладі було оформлено стенд з питань безпеки дітей в Інтернеті, кожен клас отримав інформаційну пам'ятку з правилами безпеки в Інтернеті.

Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9 лютого в школі пройшли заходи до Дня безпечного Інтернету. Метою виховних заходів було дослідити позитивні та негативні сторони Інтернету, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання.

  • для учнів 7-го класу виховний захів "Інтернет: безпека чи ні".
  • для учнів 9 та 11 класів - "Що таке Інтернет і для чого він потрібний?"

Інтернет безпека чи ні.

Що таке Інтернет і для чого він потрібний.

Скрайбінг Безпечний Інтернет (виконали учні 9 класу)

Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської районної ради

З 09 по 12 лютого у школі проводився Тиждень Безпечного Інтернету.

Школярі отримати можливість ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання мережі.

У 3-А класі було проведено годину спілкування «Правила поводження в Інтернеті», під час якої було розглянуто питання швидкого розвитку злочинного спілкування в Інтернеті; агресивно налаштованих осіб, які розповсюджують віруси та торгують людьми і дітьми через он-лайн, розповсюджують фільми з насильства, залякування та приниження, жорстокості над неповнолітніми; людей, які намагаються залучити неповнолітніх дітей до наркотичних засобів, суїциду, міжнаціональну та релігійну ворожнечу, расизм, фашизм, молодіжну агресивну течію, ігрову залежність з негативним змістом. Вчитель Смола Л.І. виготовила скрайб-презентацію, яка слугувала підтвердженням безпечного поводження в Інтернеті.

У 9-А класі пройшла виховна година з теми "Безпечний Інтернет" Школярі провели соціологічне дослідження серед учнів школи в ході якого було видно, що не всі учні знають про небезпеки в мережі Інтернет та вміють їх уникати. Учні підготували презентацію "Плюси та мінуси Інтернету". Також було виготовлено буклети та інформаційні бюлетені з даної теми. У коридорі закладу організовано виставку з бюлетенів та буклетів, де старшокласники проводили бесіди з молодшими школярами.

Також учні 2-11 класів взяли участь у Всеукраїнській акції "Хвиля безпечного Інтернету". Учні пройшли навчальну гру та отримали сертифікати.

Скрайб - презентація

Соціологічне дослідження

Презентація плюси і мінуси Інтернету