Звіт навчальних закладів Розівського району, Міжнародний День Безпечного Інтернету (2016)

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Розівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

В Розівській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів в рамках Міжнародного дня безпечного Інтернету, який відзначається 9 лютого було проведено ряд заходів, метою яких є покращення обізнаності дітей з питань безпечного Інтернету

Для учнів 2-3 класів було створено пам'ятку "Безпека в Інтернеті"

Для учнів 4 класу був проведений урок "Правила безпечного користування Інтернетом при пошуку інформаційних матеріалів". Вивчити правила безпечної поведінки в Інтернеті учням допомогла гра "Дикий Інтернет-ліс", розміщена на сайті http://www.wildwebwoods.org/popup.php?lang=uaДля учнів 6 класу була проведена тренінгова вправа з безпечної поведінки в Інтернеті "Вернісаж думок"Для учнів 7 класу проведений урок-тренінг "Інтернет: за і проти!"Учениця 10 класу Онішкевич Анастасія створила буклет для пятикласників "Безпека в Інтернеті"

Учні 7-10 класів взяли участь у Всеукраїнській акції "Хвиля безпечного Інтернету-2016". Спочатку вони пройшли навчальну гру. По закінченні гри учні,які успішно пройшли тест, отримали сертифікати "Цифрова грамотність та безпека в Інтернеті".

Розівська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

До Міжнародного Дня Безпечного Інтернету, який відзначається 9 лютого 2016 року під девізом «Зіграй свою роль у створенні безпечнішого Інтернету», в школі було проведено рід заходів, метою проведення яких є зменшення негативного впливу небажаної інформації, шляхом покращення обізнаності та поглиблення знань дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету (вчитель інформатики Мазіна І.А.).

План проведення Тижня Безпечного Інтернету

План проведення Тижня 2016Роз.ЗОШ№2.png

На сайті школи створено інформаційну сторінку "Безпека в Інтернеті"

Епіграф до проведених заходів:"Інтернет несе читачу тонни сміття і крупинки золотого піску, тому вміння вибрати найцікавіше стає досить потрібним талантом."

Урок-казка для учнів 3,4,5 класів «Подорож країною Інтернет».

Вивчити правила безпечної поведінки, етикету в мережі Інтернет та познайомитися з цікавими історіями "Безмежний ліс", "Нові друзі Ганнусі" учням допоміг сайт On-ляндія - Безпечна веб-країна

Перегляд відеороликів та презентацій «Безпека дітей в Інтернеті», обговорення побаченого.

Відео на YouTube "Безпечний Інтернет для учнів"

Створення листівок, пам’яток, малюнків  на тему«Правила безпеки в Інтернеті».

Створення листівки учнями 10 класу на тему "Чи безпечний для нас Інтернет"

Створення листівки "БІ". Учениця 11 кл. Волошина Раїса

Листівка Волошина Р.11кл. Роз№2 2016.jpg

Створення презентацій учнями школи на тему "Інтернет очима дітей".

Презентація учениці 10 кл. Блонської Вікторії "Безпека в Інтернеті"

Презентація учениці 10 кл. Овсяннікової Карини на тему "БІ"

Презентація учениці 10 кл. Міщенко Ксенії

Презентація учениць 9 кл. Столярчук Вікторії та Столярчук Катерини

Презентація на тему "Правила в мережі Інтернет"


Бесіда з учнями «Комп’ютерна залежність – це небезпечно».
У 6-11 класах пройшли інформаційни хвилинки на тему "Інтернет: безпека чи ні". Всі бажаючи мали можливість отримати "Пам'ятку з безпечної поведінки в Інтернеті". 
Учні 7-11 класів брали участь у Всеукраїнській акції "Хвиля Безпечного Інтернету - 2016". (вч.інформатики Мазіна І.А.)

На сайті http://www.prointernet.in.ua учні прошли навчальну гру, після завершення тестування, отримали сертифікат який підтверджує те, що вони успішно пройшли онлайн-курс цифрової грамотності Google для школярів та здобули звання "Герой мережі". Курс включав в себе базові знання по наступним питанням: робота з інформацією, спілкування та цифрове споживання в Інтернеті.

Звіт на сторінці шкільного сайту

Звіт на Facebook

Тиждень було завершено під гаслом, який визначили діти «Віртуальний світ живе за своїми правилами – і ми повинні їх знати!»

3 кл.ЗОШ№2 09.02.2016.JPG