Звіт навчальних закладів м.Запоріжжя, Міжнародний День Безпечного Інтернету (2016)

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Комунальний заклад "Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів" Запорізької обласної ради

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, яке відзначається 9 лютого 2016 року, в школі-інтернаті №7 м. Запоріжжя була проведена акція «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».

Метою проведення заходу є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей з питань безпечного Інтернету.

У 2 та 3 класах був проведений урок Інтернет-безпеки, на якому діти здійснили подорож до казкової країни On-ляндія та дізнались, як правильно користуватися перевагами Інтернету. On-ляндія — це інтерактивний курс з інтернет-безпеки, завдяки якиму діти змогли освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, ознайомившись з якою навіть починаючі користувачі зможуть ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту. http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm.

4, 5, 6, 7 класи взяли участь у проекті «Про Інтернет», який розповідає про будову електронного мозку мережевого простору. Діти дізналися про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію, критично оцінити контент, створити власний інтернет-проект, спілкуватися — і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки. http://www.prointernet.in.ua.

У 9 класах був проведений урок Інтернет-безпеки, на якому кожен учень пройшов онлайн курс «Права людини та Інтернет», що передбачає ознайомлення Інтернет-користувачів з їх правами в онлайновому середовищі http://hr-online.org.ua/ua/kursi/.

  1. Урок Інтернет-безпеки [[1]]
  1. Фотозвіт [[2]]

Комунальний заклад "Запорізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІI ступенів №4" Запорізької обласної ради

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, яке відзначається 9 лютого 2016 року, в школі-інтернаті №4 м. Запоріжжя була проведена низка заходів «Безпечний Інтернет – 2016».

Звіт можна переглянути перейшовши за посиланням: Презентація-звіт (звіт містить інформацію про використані ресурси, фото та виконані роботи з посиланням на них)

Запорізька гімназія №31 Запорізької міської ради Запорізької області

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, яке відзначається 9 лютого 2016 року, в гімназії №31 м. Запоріжжя була проведена акція «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».

Метою проведення заходу є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей з питань безпечного Інтернету.

У 2 класах був проведений урок "Подорож країною Інтернет"
У 3 класах був проведений урок "Гра-Безпечний Інтернет"
У 4 класах був проведений урок "Правила безпечного користування Інтернету"
На уроках діти ознайомились з правилами Інтернет-безпеки, навчились ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.

5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класи взяли участь у проекті «Про Інтернет», який розповідає про будову електронного мозку мережевого простору. Діти дізналися про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію, критично оцінити контент, створити власний інтернет-проект, спілкуватися — і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки. http://www.prointernet.in.ua.

  1. Урок https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=4365501928214438332#editor/target=post;postID=5159163340421665206;onPublishedMenu=posts;onClosedMenu=posts;postNum=1;src=postname
  2. Фотозвіт https://goo.gl/photos/zeUbjxzRNwEfcp5i8