Звіт про проведення "Дня безпечного Інтернету" (11.02.2014) у Солоненському НВК

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Вступ

11 лютого 2014 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме Міжнародний День Безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет.
Інтернет надає величезні інформаційні можливості, але діти, їхні батьки та вчителі повинні бути впевнені у тому, що Iнтернет-середовище є безпечним для дитини.
У 2009-2010 навчальному році тема безпеки в Інтернеті внесена в шкільну програму для учнів 5-11 класів. Це відбулося завдяки зусиллям Коаліції з питань безпеки дітей в Iнтернетi, заснованої «Майкрософт Україна».
Останнім часом діти все впевненіше освоюють безмежні терени Інтернету – світу, який дорослі створювали для себе. З одного боку, це дуже добре, адже Інтернет надає величезні iнформацiйнi можливості, допомагає їм навчатися, розвиватися, пізнавати світ, спілкуватися, не відчуваючи кордонів та меж. В Інтернеті є безліч цікавих речей. Однак, не завжди Інтернет приносить користь. Саме тому дiти, їхнi батьки та вчителi для того, щоб убезпечити своє перебування в Iнтернет-середовищі, повинні знати та виконувати прості правила.

Виховні години "Безпека в Інтернет"

Учні 5 - 8 класів переглянули відеоролики про загрози в Інтернеті.

Учні 9 - 11 класів виготовили презентації та інформаційні буклети

[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
[8]

Виставка малюнків початкових класів

Учні молодших класів підготували малюнки на тему "Безпечного інтернету":