Звіт про проведення Міжнародного Дня Безпечного Інтернету 2015 р. в Кам'янсько-Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Safe internet.png
У останні роки в нашій школі стає доброю традицією щороку, другого вівторка лютого, відзначати всесвітній День безпечного Інтернету, введений Єврокомісією у січні 2004 року за підтримки організацій European SchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету.


Сьогодні кількість користувачів мережі Інтернет постійно зростає, причому частка молоді та зовсім юної аудиторії серед користувачів дуже велика. Для багатьох, особливо молодих людей, Інтернет стає інформаційним середовищем, без якого вони не уявляють собі життя.
Саме тому, у вівторок 10 лютого в рамках «Дня безпечного інтернету» було проведено ряд навчально-виховний заходів з приводу безпеки в інтернеті. Найбільше уваги приділялося саме навчанню дітей, батьків та вчителів безпечному користуванню Інтернетом. Плануючи цей захід, ми ставили за мету: формування у дітей стійкої мотивації до дотримання безпечних форм поведінки в мережі Інтернет.


1. Виховний захід для учнів 11 класу "Безпечний Інтернет"
2. Для учнів десятих класів була проведена бесіда
3. Для учнів 9-их класів була проведена бесіда
4. Для учнів 8-их класів було проведено виховний захід
5. Для учнів 7-их класів була проведена виховна година
6. Для учнів 6-их класів була проведена класна година
7. Для учнів 5-го класу була проведена класна година