Звіт про проведення Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті 2015 р. Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г. Шевченка

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

В Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г. Шевченка до Міжнародного Дню безпечного Інтернету було проведено ряд заходів.
1. Вчителі інформатики Кобзарєва Т.Е. та Рабінович Ж.А. провели годину спілкування на тему «Безпечний Інтернет» у всіх класах з 1-го по 8-ий, де ознайомили учнів з безпечною країною Он-ляндією та Всеукраїнською учнівською соціальною мережою Щоденник.ua. У безпечній країні Он-ляндії учні проглянули розповіді та відповіли на контрольні запитання. У Всеукраїнською учнівською соціальною мережею Щоденник.ua ознайомилися зі сторінкою "День безпечного Інтернету" та з подарунками й пропозиціями до цього дня від ЗапоВікі, Google та Ради Європи.
2. Класні керівники провели виховну годину на тему «Діти, Інтернет» за матеріалами сторінки сайту школи Безпека в Інтернеті. Класний керівник 2А класу Шикова І.І та вчитель інформатики Рабінович Ж.А. Представили виставку робіт учнів:

3. Вчитель інформатики Кобзарєва Т.Е провела інтегровані уроки у 9-11 класах "Безпечний Інтернет в моєму навчанні та майбутньої спеціальності". А потім учні сертифікувались на сайті Google
Picture05March2015.png