Звіт про проведення Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті 2015 р. Токмацька ЗОШ № 1

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

День Безпечного Інтернету -2015

З 10 лютого 2015 р. та протягом тижня у ЗОШ №1 відбулися заходи присвячені Дню Безпечного Інтернету. Цього року день, присвячений безпеці дітей в Інтернеті, проходив під гаслом:«Використовуй Інтернет з розумом!»

3 а подорожуємо та навчаємось.jpeg

Наймолодші користувачі Інтернету, учні 3-х класів та 4 а класу, відвідали інтерактивний урок «Грай та вчись: будь он-лайн». На якому обговорили: Чим корисний Інтернет та навіщо люди його використовують. Вчилися захищати своє приватне життя в Інтернеті, дізнавалися, як ще в різних країнах називають значок @, пригадали основні небезпеки для дітей в Інтернеті, надаючи хлопчику Василю Павутинкові практичні поради з Інтернет-безпеки.

5 в мозковий штурм.jpg

Учні 5-х класів та 6-го класу перевіряли свої знання, примаючи участь у Вікторині з інтернет-сленгу, намагалися «заробити» мільйон своїми знаннями про кібершахрайство, змагалися на краще знання інтернет-ресурсів. А самі стійкі та наполегливі намагалися довести, що вони хоча ще не є Легендами Інтернету, але впевнені Веб-серфери.

Крок до легенд Інтернету 5 а.jpg

Користувачі Інтернету зі «стажем» - учні 9-б класу провели мозковий штурм з приводу найпопулярніших в світі та Україні веб-браузерів, за домопогою презентацій учениць класу: Локоткової Анастасії та Троїцької Дар’ї. Зроблений ними висновок: браузер Google Chrome – найкращій на сьогоднішній день.

9 б використовуй інтернет з розумом.jpg

Учні 9 а класі та 10 класу завітали на сайт проекту «Про Інтернет» та намагалися стати Легендами Інтернету…нажаль обмаль часу завадило їм це довести.

Найближчим часом учні 10 класу, вивчаючи поточну тему з інформатики, завершать створення відеофільмів на тему «Використовуй Інтернет з розумом!». Сподіваємось, що ці фільми познайомлять глядачів з основами безпечної роботи в Інтернеті, вони зможуть ефективно використовувати ресурси мережі, захистити себе.

Також учні могли переглянути відеоролики з сайтів:

tsn.ua

youtube.com