Звіт про проведення Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті 2015 р. в Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Щорічно учні та вчителі Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відзначають Міжнародний День Безпечного Інтернету. Не став вийнятком і 2015 рік. 10 лютого до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету для учнів школи проведено тематичні виховні години, під час яких вихованці дізналися про небезпеку, яка чатує на них у всесвітній павутині. Учні основної та старшої школи зацікавилися проектом від Google - "Про Інтернет", всім бажаючим запропоновано "протестувати" гру "Подорож на Астеріск".

  • 09 лютого учні 5-6 класів переглянули відеоролик "Небезпека при роботі в Інтернеті" [1] та оцінили свої знання під час гри "Хмаринка Знань".
  • 10 лютого для учнів 2-4 класів організовано перегляд мультиплікаційних роликів про правила Інтернет безпеки. З учнями 9 класів проведено бесіди «Безпека дітей в мережі Інтернет» та «Онлайн ігри: захоплення чи залежність», виготовлено інформаційні стіннівки («Міжнародний день безпечного Інтернету», «Ми за безпечний Інтернет»,«Інтернет очима дітей»). Учні 9-11 класів проявили свої знання та творчі здібності під час створення презентацій («Реальні небезпеки віртуального світу»[2], «Правила безпечного Інтернету»[3], «Інтернет світ широких можливостей») для молодших школярів та листівок-пам’яток «5 простих правил онлайн-безпеки».