Звіт про проведення Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті 2015 р. у КЗ "Веселівська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1" Веселівського району

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

1. В 1-4 класах класними керівниками проведені бесіди з учнями 1 «10 лютого — Міжнародний День Безпечного Інтернету»
2. Під керівництвом керівника ШМО початкових класів Щебликіної Г.П. оформлено стенд «Для Вас, батьки» з інформацією «Діти та Інтернет» для батьків 1-4 класи на І поверсі школи.

3. Класними керівниками 5-11 класів проведені виховні години «Правила безпеки в Інтернеті»
4. Практичним психологом Шкель Н.Л. проведено анкету з учнями «Рівень обізнаності щодо безпеки в Інтернеті»
5. На батьківських зборах вчителі виступили з питанням «Безпечний Інтернет. Пам’ятка для батьків»
6. Вчитель інформатики Артім А.І. провів тренінги з учнями 3-х, 5-6 класів, дискусію в 9-11-х класах «Безпека в Інтернеті»

7. Учні 10 класу залучені до конкурсу презентацій за технологією скрайбінг з теми: «Безпечний Інтернет» (керівник Артім А.І.)
8. На сайті школи розміщені інформаційні матеріали для учнів, батьків, вчителів на тему «Безпека в Інтернеті» Безпека дітей в Інтернеті матеріали на шкільному сайті
9. Провели конференцію для вчителів «Організація роботи з учнями та батьками з безпеки дітей в Інтернеті», де розглянули можливості мережі Інтернет для організації навчально-виховного процесу з використанням ІКТ, переваги та недоліки користування Інтернетом, правила користування електронною поштою, основні «заповіді» мережевої моралі., правила користувачів Інтернету.

10. Всі заходи супроводжувалися показом презентацій, відеофільмів на тему «Безпека в Інтернеті»
11. Під час підготовки до заходів вчителі використовували наробки вчителів Запорізької області, представлені на порталі ЗапоВікі в розділі «Проекти на порталі ЗапоВікі» - «Проект "Безпека в мережі Інтернет"», матеріали, розміщені на сайті школи.