Краща газетна/журнальна публікація «Дивись навколо», ЗНВК №19

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Увага! Обов'язкове заповнення всіх розділів

Содержание

Назва проекту

«Дивись навколо»

Рік створення

2014

Змістовий напрям:

«Мала Батьківщина. Нерукотворне чудо» - медійна робота про об’єкти природи (ріка,джерело, лісок, пагорб, парк, природний пам’ятник і т.д.),котрий знаходиться у рідному селі, місті, вулиці, районі.

Автор

Самородіна Катерина, Шиян Андрій, Алеша Марія, Янченко Кирил, Юрченко Настя, Салахутдінов Богдан. Редколегія газети «Місто Класне», 8-б клас, Запорізький навчально-виховний комплекс №19.

Керівник проекту

Єлькін Андрій Вячеславович, педагог-організатор

Навчальний заклад

ЗНВК №19

Мета проекту

Формування медіакомпетенцій при створенні фотовиставок, навичок фотографування. Розвиток екологічного світогляду, вміння бачити досконалість навколишнього природного середовища рідного краю.

Анотація (короткий опис) проекту

У рамках освітньої програми фото-медіастудії "Успішний кадр" триває реалізація проекту "Дивись навколо". Це підтвердила чергова творча група фотокореспондентів газети " Місто Класне", яка успішно виконала завдання з фіксації природних об'єктів школи-комплексу № 19.

Фото-практикум "Дивись навколо" оголошений для всіх учасників проекту "ВМ-НФ". Він передбачений в рамках освітньої програми створеної в партнерстві з МК "Запоріжсталь" фото-медіа студії. В якості завдання практикуму оголошено створення фотовиставок за допомогою двадцяти хвилинних фото-сесій. Кожна така фотовиставка повинна підкреслити привабливість природи , яка у всьому своєму різноманітті оточує громадян Мрії .

Використані джерела

  • Лапин А. Фотография как… М.; Издательство МГУ, 2003.
  • Пожарская С. Фотомастер. М.; Пента, 2001.
  • Морозов С. Творческая фотография. М.; "Планета", 1985.
  • Вартанов А. Фотография - документ и образ. М.; "Планета", 1983.
  • Михалкович В.И., Стигнеев В.Т. Поэтика фотографии. М.;"Искусство", 1990.
  • Дыко Л., Головня А. Фотокомпозиция. 2-ое издание М.; "Искусство",1962.
  • Дыко Л. Беседы о фотомастерстве. М.; "Искусство", 1977.
  • Панфилов Н. Введение в художественную фотографию. М.;"Искусство", 1977.

Відгук

У ході творчого проекту ми все більше переконуємося, що наші учасники вміють бачити навколишній світ у всіх його найбільш цінних візуальних складових. Увага юних фотографів приваблюють мальовничі галявини пришкільної ділянки, дерева - красені, що прикрашають територію школи, чагарники і клумби. Всі учасники проекту обов'язково фотографують шкільний стадіон, численні шпаківні та годівниці, виготовлені громадянами Дитячо-юнацької громадської екологічної організації"Республіка Мрія" ЗНВК №19.

На думку експертної ради медіаосвітнього проекту «Вісник Мрії – новий формат» представники редколегії газети «Місто Класне» чудово впоралися з поставленим завданням.

Андрій Вячеславович Єлькін, керівник МП «ВМ-НФ»

Посилання на проект, розміщений в мережі Інтернет

«Дивись навколо»