Краща газетна/журнальна публікація «У природи немає поганої погоди», ЗНВК №19

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Увага! Обов'язкове заповнення всіх розділів

Содержание

Назва проекту

У природи немає поганої погоди

Рік створення

2014

Змістовий напрям:

«Мала Батьківщина. Нерукотворне чудо» - медійна робота про об’єкти природи (ріка,джерело, лісок, пагорб, парк, природний пам’ятник і т.д.),котрий знаходиться у рідному селі, місті, вулиці, районі.

Автор

Роман Божков, Олександр Бірченко, Кирило Теслюк. Редколегія газети «Вісник Відважних», 8-А клас, Запорізький навчально-виховний комплекс №19.

Керівник проекту

Єлькін Андрій Вячеславович, педагог-організатор

Навчальний заклад

ЗНВК №19

Мета проекту

Формування медіакомпетенцій при створенні фотовиставок, навичок фотографування. Розвиток екологічного світогляду, вміння бачити досконалість навколишнього природного середовища рідного краю. Формування бажання більш уважно спостерігати за природними об'єктами і мальовничими видами малої батьківщини.

Анотація (короткий опис) проекту

За підтримки металургійного комбінату "Запоріжсталь", починаючи з 11 сезону медіаосвітнього проекту "Вісник Мрії - новий формат" ДЮЕГО "Республіка Мрія", в ЗНВК №19 розпочато роботу освітньої фото-медіастудії. Перший творчий проект отрима вназву "Дивись навколо". В рамках проекту учасникам пропонується закороткий проміжок часу зафіксувати на цифрову фотокамеру природні об'єкти, які знаходяться поруч зі шкільним будинком. Основне завдання, яке необхідно досягти, полягає в умінні вибрати місце зйомки і такі ракурси, щоб фотографії представляли максимальну художню та естетичну цінність.

13 лютого 2014 в освітній програмі "Дивись навколо" взяли участь Роман Божков, Олександр Бірченко і Кирило Теслюк. Свою фотовиставку вони вирішили назвати "У природи немає поганої погоди".

Використані джерела

  • Фельдман Я., Курский Л. Техника и технологии фотосъёмки. М.;"Лёгкая и пищевая промышленность", 1981.
  • Килпатрик Д. Свет и освещение. М.; "Мир", 1988.
  • Гонт Л. Экспозиция в фотографии. М.; "Мир", 1989.
  • Хокинс Э., Эйвон Д. Фотография - техника и искусство. М.;"Мир", 1986.
  • Хеджкоу Д. Искусство цветной фотографии. М.;"Планета", 1981.
  • Уэйд Д. Техника пейзажной фотографии. М.; "Мир",1989.
  • Шорохов Е.В. Основы композиции. М.; "Просвещение",1986.
  • Раушенбах Б.В. - Геометрия картины и зрительноевосприятие - Азбука-классика, 2003

Відгук

Якщо ми хочемо виховати громадян "Мрії" у дусі шанобливого ставлення до природи та щирого прагнення берегти її, ми повинні використовувати всі можливості для розвитку емоційно-моральної сфери наших вихованців. Медіа-творчість у цих актуальних процесах виконуєвідчутну роль.

Завдання зі створення фотовиставки «У природи немає поганої погоди» було виконано за 20 хвилин. Хлопцям вдалося створити знімки, розглядаючи які, важко повірити, що всі вони зроблені, не виходячи за територію улюбленої школи.

Андрій Вячеславович Єлькін, керівник МП «ВМ-НФ»

Посилання на проект, розміщений в мережі Інтернет

«Дивись навколо»