Куйбишевський ЦТДЮ

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Фото ЦТДЮ


Содержание

Куйбишевський ЦТДЮ Куйбишевської районної ради Запорізької області


Прізвище ім"я по батькові директора

Кузнєцова Тетяна Володимирівна


Реквізити закладу

Запорізька область,

Куйбишевський район,

смт.Куйбишеве, вул. Леніна, 27

71001

''Координати закладу": Місце роботи на карті

Телефон/факс/e-mail

тел.                   +380614722112

e-mail                  centr-tvorchosti@mail.ru

Адреса сайту

http://centrtvorchosti.ucoz.ua/

Історія закладу

ДОВОЄННІ РОКИ СЕЛИЩА

Куйбишевський район створений у 1923 році. У той час він називався Царекостянтинівським і входив до Бердянської округи. 1925 року переданий до Маріупольської округи, з 1930 – район республіканського підпорядкування. 27 лютого 1932 року район увійшов до новоствореної Дніпропетровської області. 1 квітня 1935 року на вшанування державного діяча В.В. Куйбишева Царе-Костянтинівський район був перейменований на район імені товариша Куйбишева. А 7 серпня того ж року для узгодження з назвою району був перейменований і районний центр – село Царекостянтинівка на село Куйбишеве. З 10 січня 1939 року – в складі Запорізької області.


ОСВІТНЯ СИСТЕМА РАЙОНУ

Освітня система району характеризується такими показниками: загальна кількість шкіл – 20, з них шкіл І ступеня – 1, шкіл І-ІІ ступеня – 8, шкіл І-ІІІ ступеня – 10, дошкільних закладів - 11. На території району розташований Куйбишевський професійний аграрний ліцей, який почав своє існування у 1980 році. До складу навчальних закладів входить і позашкільний заклад - Куйбишевський центр творчості дітей та юнацтва. Будівлею для закладу раніше слугували: теперішня (2014 рік) будівля "Пенсійний фонд", пізніше - теперішня (2014 рік) будівля "Земельні ресурси".


ЗАКЛАД У НОВОМУ ТИСЯЧОЛІТТІ

Нині позашкільний заклад розташований на території Куйбишевської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 на вулиці Леніна, 27. З 2002 року директором Куйбишевського центру творчості дітей та юнацтва є Кузнєцова Тетяна Володимирівна, яка постійно стежить за змінами в області позашкільної освіти, дбає та піклується про педагогічний колектив закладу, переймається розширенням контингенту у керівників гуртків.

Педагогічний колектив закладу

Солонська Олена Олександрівна

[[1]]Хоменко Наталя Вікторівна

[[2]]Сидоренко Юлія Вікторівна

[[3]]Михайленко Ірина Володимирівна

Олексенко С.В.

Федотова О.В.

Ільєнко Г.А.

Тристан В.М.

Чернявська В.М.

Дем'яненко О.Б.

Саєнко С.М.