Методичні посібники для викладання курсів "Екологія" та "Екологія рідного краю"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

До Вашої уваги інформаційний збірник за результатами обласного етапу учвської олімпіади з екології 2016-2017 н.р. інформаційний збірник за результатами обласного етапу учвської олімпіади з екології 2016-2017 н.р.


До Вашої уваги посібник, створений за результатами роботи творчої групи Практична складова курсу "Екологія рідного краю" (випуск I)

До Вашої уваги інформаційний збірник за результатами обласного етапу учвської олімпіади з екології Інформаційний збірник за резльтатами III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЗБІРНИК (за матеріалами III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології) 2012-2015 р.р.

Прпонуємо до Вашої уваги методичний посібник ПРОЕКТНО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА УЧНІВ З ЕКОЛОГІЧНОЇ ПРОБЛЕМАТИКИ В ШКОЛАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ: ОРГАНІЗАЦІЯ, МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД ТА ПРАКТИКА

Даний методичний посібник містить теоретичні та практичні матеріали, спрямовані на допомогу вчителям екології щодо роботи з обдарованими дітьми та формування екологічної компетентності учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник може бути використаний вчителями дисциплін природничого циклу, батьками та учнями в процесі підготовки до Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Науково-методичний посібник "ФОРМУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЯК БАГАТОАСПЕКТНИЙ ПРОЦЕС РОЗВИТКУ І САМОРОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ УЧНІВ" містить теоретичні та практичні матеріали, спрямовані на допомогу вчителям екології для роботи з обдарованими дітьми та формування загальної екологічної культури учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник може бути використаний керівниками освітніх закладів, вчителями екології, батьками та учнями в процесі підготовки до Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Науково-методичні посібники містять всі матеріали, необхідні для успішної реалізації регіонального спецкурсу «Екологія рідного краю»: наукові та методичні рекомендації, адаптовану та інтегровану програми; вказівки до планування роботи за програмою; критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з екології; необхідну вчителю літературу тощо. Посібник призначений для вчителів екології та керівників освітою регіону.