Номінація "Веб-ресурс як Портфоліо педагога", Обласний Фестиваль-огляд авторських веб-ресурсів

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Номінація "Біологія"

Район Навчальний заклад ПІБ модератора Предмет Посилання Місце
Приазовський Богданівський НВК Дроздова Надія Миколаївна біологія http://dosvidroboty1.blogspot.com/ ...
Шевченківський Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65 Плясецька Яна Сергіївна біологія http://dnevnikreflekciyplysetskaya.blogspot.com/ ...
Жовтневий район Запорізька гімназія №11 Іванісова Валентина Михайлівна біологія http://znmc.blogspot.com/ ...
Розівський район Розівська загальноосвітня школа №1 Троцька Марина Василівна Біологія http://portfolio-trotskamarynavasylivna.blogspot.com/ ...
Новомиколаївський район КЗ"Сторчівський НВК" Калюжна Юлія Сергіівна біологія http://himikpsihopat.blogspot.com/ ...
м. Запоріжжя Запорізький колегіум "Елінт" Білоусенко Людмила Григорівна біологія http://portfolblelint.blogspot.com/ Лауреат
Новомиколаївський район Новомиколаївської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Подріз Лілія Михайлівна біологія http://lilipodriz.wix.com/biologia ...
Енергодар Енергодарська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Смиковська Тетяна Миколаївн біологія http://biologija-ta.ucoz.ru/index/0-2 Лауреат
Бердянський район Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів Малієнко Олександр Миколайович біологія http://almal7777.wix.com/malienko1977 Лауреат
Мелітополь Мелітопольськаспеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23 Куліш Олена Валеріївна біологія http://kylish1.blogspot.com ...
Бердянський район Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лутчак Галина Петрівна біологія http://lutchak15.blogspot.com ...

Номінація "Основи здоров'я"

Район Навчальний заклад ПІБ модератора Предмет Посилання Місце
Жовтневий Запорізька гімназія № 11 Топчій Ірина Вікторівна основи здоров'я http://topchiyirina.blogspot.com Лауреат
Шевченківський Комунальний заклад Запорізька спеціальназагальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Коршунова Наталія Іванівна основи здоров’я http://zdoroviesuper.blogspot.com ...
Приморський район Комунальний заклад «Юр’ївська багатопрофільна загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Непочатих Юрій Юрійович основи здоров’я http://yurichoz.blogspot.com/ ...
м. Токмак Токмацька загальноосвітня школа I-III cтупенів №5 Демченко Вікторія Анатоліївна основи здоров’я http://viktorydblog.blogspot.com/ ...
Мелітопольський район Вознесенська загальноосвітня школа I-III cтупенів Левадна Вікторія Олександрівна основи здоров’я http://levadnaya1970.blogspot.com/ Лауреат
м.Мелітополь, Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 Филипенко Наталія Миколаївна Основи здоров’я http://class-03.at.ua/ Лауреат

Номінація "Фізична культура"

Район Навчальний заклад ПІБ модератора Предмет Посилання Місце
Обласне підпорядкування Молочанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Ковалевський Юрій Володимирович Фізична культура http://reabilsport.blogspot.com/ Лауреат
Розівський район Розівська ЗОШ № 1 Онішкевич Оксана Миколаївна фізична культура http://portonishkevych-oksana.blogspot.com/ Лауреат
Шевченківський район ЗНВК №64 ... фізична культура http://vasyanovich87.blogspot.com/ ...
Бердянський район Червонопільська ЗОШ І-ІІІ ст. Сукравцев Віталій Олегович Фізична кульутра http://cpsport.at.ua/ ...
м.Енергодар Енергодарська загальноосвітня школа I-III ст. №4 Нестеренко Любов Петрівна фізична культура http://fizraen.blogspot.com ...
м. Мелітополь Навчально-виховний комплекс № 16 Кириленко Лариса Василівна фізична культура http://zdorovimydr.blogspot.com/ Лауреат
м.Енергодар Енергодарська загальноосвітня школа I-III ст. №2 Корнієнко Любов Федорівна фізична культура http://sport2school.blogspot.com/ ...
м. Мелітополь ДНЗ "Мелітопольський професійний ліцей" Дубовік Світлана Петрівна фізична культура https://duboc0.wix.com/dnzmpl ...
Новомиколаївський ЛюбицькаЗОШ І-ІІІ ступенів КотелевськийАнатолій Вікторович фізична культура http://kotelevskiy.blogspot.com ...

Номінація "Англійська мова"

Район Навчальний заклад ПІБ модератора Предмет Посилання Місце
Веселівський КЗ «Таврійська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Прус Анастасія Борисівна Англійська мова http://stacy199016.blogspot.com/ ...
м.Запоріжжя Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 75 Харченко Юлія Юріївна англійська мова http://englishgerman75zp.blogspot.com/ ...
м.Бердянськ Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Скрипець Анастасія Євгенівна англійська мова http://anastasia-eng.blogspot.com/ ...
Хортицький ЗЗОШ № 51 Макаюк Віра Валеріївна Англійська мова http://uchimangliyskiylehko.blogspot.com/ ...
Новомиколаївський район КЗ "Софіївський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Маркова Інна Володимирівна Англійська мова http://englishinna.jimdo.com/ ...
Веселівський район Веселівська районна різнопрофільна гімназія Моісєєнко Наталія Миколаївна Англійська мова http://teacher09722631.blogspot.com/ ...
ОблУон КЗ «Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»ЗОР Голубєва Наталія Іванівна Англійська мова http://golubeva-zp.weebly.com/ ...
Ленінський район Запорізький колегіум "Елінт" Власенко Марина Василівна Англійська мова http://vlasenkom.wix.com/portfolio Лауреат
Мелітопольський район Мирненська ЗШ І-ІІІ ступенів Устюгова Ольга Олександрівна Англійська мова http://coolteacher20013.blogspot.com/ ...
м. Енергодар НВК «ДНЗ-ЗНЗ №9» Лисенко Марина Володимирівна Англійська мова http://uvk9.blogspot.com Лауреат
Михайлівський КЗ "Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3" Носаченко Марина Станіславівна Англійська мова http://marenglish.ucoz.ua Лауреат

Номінація "ДНЗ"

Район Навчальний заклад ПІБ модератора Предмет Посилання Місце
м.Запоріжжя Дошкільний навчальний заклад № 55 Косма Інна Миколаївна ДНЗ http://maxic1.jimdo.com/ ...
м.Енергодар дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Теремок" №7 Северухіна Олена Дмитрівна ДНЗ http://mamaolena.blogspot.com/ ...
м. Запоріжжя Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №19 «Вогник» Панфілова Марія Вікторівна ДНЗ http://panfilovamv.blogspot.com/ ...
Шевченківський Комунальний заклад Запорізька спеціальназагальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Коваленко Ольга Михайлівна ДНЗ http://dnzdjerelo.blogspot.com/ ...
Кам’янсько-Дніпровський НВК «Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.» Кам`янсько-Дніпровської міської ради Запорізької області (Дошкільний підрозділ «Барвінок») Рукобратська Олена Зіновіївна ДНЗ http://gnomikikd.blogspot.com Лауреат

Номінація "Російська мова та література"

Район Навчальний заклад ПІБ модератора Предмет Посилання Місце
м. Мелітополь Мелітопольська Загальна освітня школа №20 Ковтонюк Ірина Вікторівна Російська мова/література http://kovtonuukirina.blogspot.com/ ...
Вільнянський НововасилівськийНВК Кирик Сніжана Сергіївна російська мова та світова література http://snezanakirik.blogspot.com Лауреат
Приморський район Комунальний заклад «Юр’ївська багатопрофільна загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Щишман Наталія Михайлівна російська мова та літератури http://shishman.ucoz.com ...
Новомиколаївський район Підгірненської ЗОШ І-ІІІст. Русяк Світлана Леонідівна російська література http://festlitera.blogspot.com/ ...
Приазовський район Богданівський НВК Йолкіна Валентина Іванівна Російська мова і література http://vijolkina.blogspot.com/ Лауреат
Веселівський район Веселівська районна різнопрофільна гімназія Посмітна Олександра Василівна Російська мова і література http://alexa16-aleksandra.blogspot.com/ ...
Енергодар Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Матвєєва Вікторія Вікторівна Російська мова і література http://vikmatveeva.blogspot.com/ ...
Заводський район Запорізька гімназія №47 Лук’яненко Юлія Володимирівна Російська мова і література https://sites.google.com/site/portfoliojulia47/poasnitelnaa-zapiska Лауреат
ОблУон КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. «Дивосвіт» ЗОР Олефіренко Ліна Леонідівна Світова література http://olefirenkolina.blogspot.com/ ...