Обласний конкурс навчальних проектів з інформатики за програмою "Інтел: Навчання для майбутнього"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО

Підсумковий протокол
Наказ «Про підсумки обласного конкурсу навчальних проектів за програмою «Intel ® Навчання для майбутнього» з інформатики»

Конкурсні роботи

Район Навчальний заклад Учасник Проект Місце
Жовтневий район Запорізька загальноосвітня школа № 1 Кобзарєва Тетяна Едуардівна Навчальний проект "Ми в Інтернеті - 5 років! (до 30-річчя інформатики)" ...
Комунарський район Запорізька загальноосвітня школа № 103 Левченко Марина Юріївна Проект "Технології - сходинки еволюції?" номінація «Вдале планування, структура та цікава тема проекту»
Шевченківський район Запорізька загальноосвітня школа № 95 Левченко Вікторія Вікторівна навчальний проект "Комп'ютерна техніка і екологія навколишнього середовища - рух в одному напрямку?" номінація «Вдале планування, структура та цікава тема проекту»
Заводський район Запорізька гімназія №46 Мачула Ірина Володимирівна Навчальний проект "Авторське право та ІНТЕРНЕТ" І місце
ОблУон КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР Жук Олександр Анатолійович Навчальний проект Цікавинки із "Джерела" ...
м.Енергодар Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 Висоцька Оксана Степанівна Навчальний проект "Комп'ютерна графіка - майстерня творчості" номінація «Цікава учнівська презентація»
м.Енергодар ЕЗОШ№2 Трубіцина Анастасія Леонідівна Проект "Альтернативний світ" ...
м.Мелітополь ЗОШ №14 Участник:Новицкая Ирина Николаевна Навчальний проект "Алгоритми в нашому житті" номінація «Вдале планування, структура та цікава тема проекту»
м.Мелітополь ЗОШ №4 Богданова Юлія Олександрівна, Оленич Ольга Валентинівна, Гуляй Неллі Станіславівна Навчальний проект "Інтернет, в якому ми живемо" ІІ місце
м.Мелітополь СШ №23 Участник:Наумук Ирина Николаевна Навчальний проект "Вершина людської кмітливості" номінація «Вдале планування, структура та цікава тема проекту»
м.Токмак загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Терещенко Вікторія Іванівна Навчальний проект ''Рідне місто в задачах'' ...
Гуляйпільський Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Тернова Світлана Володимирівна Навчальний проект ''Безпечний Інтернет'' ...
Мелітопольський Костянтинівська СРШ І - ІІІ ст. "ПРОМЕТЕЙ" з пвп Мартиновська Галина Леонідівна Навчальний проект ''Закодована рідна домівка'' ІІІ місце
Веселівський Новоуспенівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Клименко Наталія Олександрівна Навчальний проект "Комп'ютер - друг чи ворог?" номінація «Цікавий блог»
Вільнянський Тернівський навчально-виховний комплекс Вільнянської районної ради Соболь Ірина Анатоліївна Навчальний проект ''Інтернет - вистава в жанрі фентезі'' номінація «Цікаві дидактичні матеріали»
Вільнянський Матвіївський ЗНВК "Всесвіт" Рабешко Тетяна Сергіївна, Рабешко Вадим Віталійович та Полевіченко Денис Володимирович Навчальний проект ''Розробка електронних пристроїв на основі відкритої програмної апаратної платформи Аrduino'' номінація «STEM освіта»
Вільнянський Вільнянська гімназія "Світоч" Урсуленко Неллі Олександрівна Навчальний проект ''Патріотизм крізь призму дитячих очей'' номінація «Цікаві дидактичні матеріали»
Вільнянський Вільнянська гімназія "Світоч" Михайленко Надія Іванівна Навчальний проект ''Інформація. Інформаційні процеси'' номінація «Цікава учнівська презентація»
Пологівський Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2 Кірілова Тетяна Іванівна Навчальний проект "«Інтернет очима дітей»" номінація «Цікаві дидактичні матеріали»
Якимівський Якимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Евлаш Анна Вікторівна Навчальний проект ''Компьютерные вирусы или чума компьютерной эры'' номінація «Цікаві дидактичні матеріали»