Обсуждение:Віртуальна виставка "Тиждень Книжкових Сюрпризів" (березень-квітень 2016)

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Літературний квест "Ключі до бібліотеки" авт. Немашкало Л М допомагае орієнтуватися у книжковому фонді, розширює кругозор читача, підвищує інтерес до бібліотеки. Дуже цікаво! Солодовник Галина, ЗОШ №2--Мельникова (обсуждение) 11:39, 27 апреля 2016 (EEST)

Хочеться подякувати творчим трудівникам-колегам за, як завжди, цікаві роботи: Симоненко Г.В., завідувачу ШБ Токмацької ЗОШ №5; Єрмак М.М., Блудовій М.М.- бібліотекарям Енергодарського НВК №5; Тихоненко З.М.- бібліотекарю Енергодарської ЗОШ №7; Підлісняк О.І. - бібліотекарю Мелітопольського НВК №16, Клеймьоновій Г.Б. - бібліотекарю Енергодарського НВК №1; Воленко О.В. - бібліотекарю Мелітопольської гімназії №19. Представлені роботи цих колег зацікавили різноманітністю новітніх форм бібліотечної роботи у популяризації книги. Літературний квест "Ключі від бібліотеки" (Немашкало Л.М., Енергодарська ЗОШ №7) та літературний квест "В пошуках скарбів"(Симоненко Г.В., Токмацька ЗОШ №5) - найбільш велика, об'ємна робота, яка потребує багато зусиль, творчості і часу для підготовки та проведення ніж інші форми масової роботи. Детальне представлення літературних квестів може слугувати чудовим зразком для впровадження у роботу колег, яких зацікавила дана інноваційна форма діяльності. Власне для себе відмітила ще цікаві моменти, як то: форма роботи літературне кафе, а саме, оформлення-стилізація бібліотеки під кафе (Єрмак М.М.,Блудова М.М., Енергодарський НВК №5); співпраця з вчителем, використання у проведенні заходу (зоряного експресу) театралізовано-ігрового колажу та авторських мультимедійних літературні ігор (Симоненко Г.В., Токмацька ЗОШ №5); спроба проведення нової форми бук-слему "День книги-іменинниці" (Тихоненко З.М.,Енергодарська ЗОШ №7); вдалі віртуальні виставки - до 90 -річчя "Вінні-Пуха"(Клеймьонова Г.Б.,Енергодарський НВК №1) та "Книги-ювіляри 2016 р"(Підлісняк О.І., Мелітопольський НВК №16); відео-журнал "Почитайко", випуски про популяризацію книг (Воленко О.В., Мелітопольська гімназія №19). Дякую, колеги, за творчі знахідки, ідеї для впровадження. Із негативного відзначу: класичне відхилення від зразку представлення матеріалів на виставку; класична інертність більшості бібліотек навчальних закладів і в цьому переліку - фактична відсутність робіт Запоріжжя, Бердянська і т.д.--Немашкало Людмила (обсуждение) 12:03, 26 апреля 2016 (EEST)


Переглянула майже всі роботи учасників віртуальної виставки. Як завжди всі знайомі прізвища. Цікавий квест з питаннями для учнів різного віку представила бібліотекар ЗОШ №7 м. Енергодара Немашкало Л.М. Яка зроблена велика робота, і як детально, покроково Людмили Миколаївна презентувала свій квест. А її колега, Тихоненко З.М., познайомила нас з програмою тижня дитячого читання для учнів 1-4 класів, до якої було включено нову форму роботи - букслем. Заходьте і переглядайте! Приємно, що бібліотекарі Енергодара взяли активну участь у створенні віртуальної виставки "Тиждень Книжкових Сюрпризів. Яскрава, детальна презентація присвячена ювілею казкової повісті А.Мілна "Вінні_Пух і всі, всі, всі..." створили бібліотекарі ЕНВК №-1 м. Енергодара, --Mariaermak (обсуждение) 15:59, 28 апреля 2016 (EEST)


Познайомилася з усіма публікаціями. Матеріалів у цьому році менше на віртуальній книжковій виставці «Тиждень Книжкових Сюрпризів", ніж у минулому році. Як кажуть: «Нас мало, але ми в тільняшках» В цьому є свій плюс. Дуже чекала на публікацію матеріалів Галини Симоненко, (м.Токмак), так як я є її шанувальниця. Слідкувала за всіма заходами, які вона проводила протягом Тижня дитячого читання. Не перестаю дивуватися її творчої активності. Вона завжди оперативно реагує на всі події, які відбуваються, використовує цікаві форми роботи, як наприклад квест, та інші.

Найбільше публікацій від м.Енергодар. Людмила Немашкало не тільки надала нам нову форму роботи «Літературний квест», але й провела майстер-клас для бібліотекарів, щоб ми теж окунулися в цей захоплюючий світ пригод. Марія Єрмак, Марина Блудова зацікавили своїм літературним кафе: цікаво, в спокійній, невимушеній атмосфері поговорити про книги-ювіляри, немов дійсно відмітити день народження книг.

Галина Клеймьонова цікаво презентувала нам всім добре відому з дитинства книгу Мілна «Вінні Пух..». Навіть захотілося знову перечитати її.

Не можу не відмітити презентацію Надії Рубінської про Остапа Вишню. Надія Рубінська – наша місцева знаменитість, поет. Дуже творча, активна, любить українську мову і пише свої вірші українською мовою, а також активно популяризує творчість українських поетів. За що ми їй дуже вдячні!

Зоя Тихоненко розповіла про Тиждень дитячого читання в бібліотеці, тиждень плідної роботи. Спочатку ми визначали найактивніший клас бібліотеки; потім оцінювали найкращого бук-слемера і найцікавішу книгу-іменинницю; підклеювали книги разом із трудовим десантом в бібліотеці під час проведення благодійної акції «Книжкова лікарня», прикрашали бібліотеку яскравими кусудамі. А свято «День котів» був для нас як релаксація на завершення Тижня. Я думаю, що після нього всі ми стали друзями тварин.

Дякую всім за цікаві публікації! Бажаю успіхів! Tuhonenko (обсуждение) 23:27, 29 апреля 2016 (EEST)