Обсуждение:Електронний часопис "Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Я б хотіла звернути увагу на ті матеріали, які дійсно допоможуть в подальшій роботі. На жаль, фотозвіти до них не належать, а от сценарії - так. У бібліотечному марафоні «У пошуках диво-скарбу» цікаві завдання взяла собі на примітку, як от пантоміма про спорт, веселка здоров’я, картинка режиму дня з пазлів та конкурс, хто надме швидше кульку. Дякую Тихоненко Зої Миколаївні, бібліотекарю Енергодарської ЗОШ №7.--Tatianadubovik22 (обсуждение) 12:13, 11 ноября 2017 (EET)

"У гармонії з собою і світом".Мультимедійне відео про толерантність та поважне ставлення до людей з особливими потребами(автор Нетреба Наталія Володимирівна зав.бібліотеки КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія"- ЗОШ I-IIIст. №1») - сподобалось відео, яке є чудовою нагодою для дискусії або написання ессе в старших класах.--Tatianadubovik22 (обсуждение) 12:13, 11 ноября 2017 (EET)

"Здоровим бути модно" - найкращий, на мій погляд, сценарій виховного заходу (Бібліотекар Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів Сидоренко Ірина Вікторівна) Цікавинки: стройова підготовка,«Колискова пісня», «Передай градусник сусідові – я більше не хворію», «Затанцюйся», «РЕКЛАМА»--Tatianadubovik22 (обсуждение) 12:11, 11 ноября 2017 (EET)

Я звернула увагу на форму роботи з дітьми - інтерактивні ігри, які необхідно використовувати кожному бібліотекарю, а особливо гра(автор Солоннікова Тетяна Олександрівна, бібліотекар Токмацької ЗОШ № 4,м.Токмак). Це цікаво дітям, приймають участь з бажанням--Гринь Алла Анатольевна (обсуждение) 10:25, 12 января 2018 (EET)

Електронний часопис - дуже корисно для пізнання форм роботи колег та використання.Актуально відео-репортаж бібліотечного флешмобу бібліотекарів енергодарського об'єдання "Ми обираємо здоров'є".--Назарова (обсуждение) 10:32, 12 января 2018 (EET)

Для проведення заходу за темою "Здоровий спосіб життя" багато корисного матеріалу. Цікаві форми.--Котий Ирина (обсуждение) 11:24, 12 января 2018 (EET)