Обсуждение:Портфоліо навчального проекту "Хімічні та фізичні явища"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

На мою думку, ключові і тематичні питання визначені вдало, завдання перед учнями відповідають темі проекту.Вдало дається стислий опис проекту. Навчальні цілі відповідають вимогам чинної програми для 7 класу. Спланована діяльність учнів і передбачені її результати.

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Заплановані різні форми оцінювіння на всіх етапах уроку, що дає можливість і учням, і вчителю контролювати засвоєння учнями матеріалу.

Ідеї для покращення

План оцінювання відповідає освітнім стандартам та програмам. Але організаційна діаграма містить запитання лише про ознаки хімічних явищ; на мою думку, необхідно співставити ці явища, вказавши ознаки і фізичних .Крім того я переглянула б завдання для учнів з високим рівнем знань і внесла б до них корективи.

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Публікація учнів містить в собі відповіді на поставлені завдання, є результат роботи, в якому учні наводять приклади фізичних та хімічних явищ та розкривають їх роль в житті людей.

Ідеї для покращення

Дуже добре, що учні змінюють оформлення результатів з запланованої презентації на публікацію. Вона вийшла насичена і змістовна. Але можна було збільшити кількість питань з планування роботи.

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

На початку проекту діти заповнюють ЗХД-таблицю, це дає можливість попередньо оцінити рівень знань, необхідних для роботи над проектом.

Ідеї для покращення

Можна розширити форму для оцінювання учнівської публікації.

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Завдання для обдарованих - більш складні завдання, для учнів з особливими потребами - детальна інструкція до практичної роботи, стимулює до роботи з підручником як джерелом інформації.

Ідеї для покращення

Документи для фасилітації носять загальний характер. Для оформлення пудлікації можна було б використати й інші шаблони. Крім того, до документу фасилітації я додала б інструкцію про поводження в надзвичайних ситуаціях, адже ці теми тісно переплітаються.

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Дуже добре, що розробені критері оцінювання для учнів.

Ідеї для покращення

Грубі помилки в роботі відсутні, всі документи складових портфоліо присутні і виконані вірно.

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Вцілому портфоліо добре оформлене, в презентації вдало сформульовані тематичні та змістовні питання, фон для презентації не нав'язливий, що не відволікає від роботи.

Ідеї для покращення

Вітаю Вас колего із закінчення над кропіткою роботою по оформленні портфоліо. Вами була обрана цікава тема,затрачено немало зусиль, завдяки яким робота вийшла змістовна і після невеликого доопрацювання вона стане ще кращою.

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ