Обсуждение:Портфоліо навчального проекту " Food "

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Дуже вдало сформульовані тематичні та змістові питання проекту, що задає правильний напрямок пощуковій роботі учнів. Усі навчальні матеріали, створені вчителем для проекту, відповідають віку учнів і є цікавими та мотивуючими.--AnnaGertsen (обсуждение) 10:38, 11 сентября 2017 (EEST)

В проекті здорове харчування представлене, як загальна інформація, можливо під час рефлексії учень повинен зробити висновки написати як саме він повинен харчуватись правильно або скласти здорове меню для себе.в опитуванні, на мою думку треба вказати тему, та зверніть увагу, що одне з запитань вимагає декілька правильних відповідей, а вибрати можна лише одну. --Irene.k (обсуждение) 11:05, 11 сентября 2017 (EEST)
Сірий опонент: робота загалом складає позитивне враження, але є деякі неточності. Третє тематичне питання вимагає корекції, оскільки воно не спонукає дітей до дослідження. Треба додати розвиваючу та виховну цілі. Нема планів вивчення та впровадження теми. Є деякі структурні помилки в оформленні опитування, що заважає його розумінню (невірно посилання на відео та складені питання)--Irene Steshenko (обсуждение) 11:14, 11 сентября 2017 (EEST)