Обсуждение:Портфоліо навчального проекту за темою: "Свята та традиції"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

На мій погляд необхідно додати рік вивчення німецької мови (перший чи п'ятий), та чи вивчається німецька мова як перша або друга іноземна мова. Ключове, таматичні і змістові питання мають глибокий філософський зміст, заставляють дітей замислитися. Можна було б порівняти і святкування Великодня у Британії (якщо перша іноземна мова - англійська) Не бачу плану проекту та плану реалізації проекту серед файлів плану вивчення теми. Чіткі часові рамки при виконанні навчального проекту -не зайва річ. Наталя Кирилівна грамотно ставить навчальні цілі та чітко уявляє свої завдання та діяльність учнів. Другій групі "Смачні паски" в завдання можна додати пошук рецептів пасок та куличів. Вважаю, що презентацію проекту можна провести, наприклад, в переддень Великодня в Німеччині. --Залужная Оксана Петровна (обсуждение) 17:42, 15 ноября 2014 (EET)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

На мій погляд, оцінювання не продумане до кінця. Є тільки оцінювання учнями спільної роботи. Вчитель не повинен залишатись осторонь процесу оцінювання. Необхідно продумати критерії оцінювання всіх видів учнівської роботи (презентації, буклета, блога тощо)--Залужная Оксана Петровна (обсуждение) 17:48, 15 ноября 2014 (EET)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Ідея пректу цікава, але в портфоліо не вистачає кількох важливих складових. Мало уваги приділяється фасилітації, рефлексії, оцінюванню, стимулюванні інтересу в учнів до обраної теми. --Залужная Оксана Петровна (обсуждение) 17:55, 15 ноября 2014 (EET)

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ

Автор проекту Беспалько Наталія Кирилівна, вибрала актуальну та цікаву учням назву проекту: "Свята та традиції".

Усі розділи вікі-сторінки Портфоліо проекту заповнені та надають можливість скласти загальне уявлення про проект, його мету та завдання. Портфоліо містить достатню кількість документів, що супроводжують роботу над проектом.

До позитивних моментів слід віднести:

  • План вивчення теми демонструє, що діяльність учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованих навчальних цілей; розроблені досить цікаві основні питання проекту, які спонукають учнів до мислення високого рівня та до самоаналізу щодо розвитку власних творчих здібностей, чітко розписані навчальні цілі щодо розвитку якостей людини XXI ст., діяльність вчителя та учнів;
  • створені гарні та яскраві документи до Портфоліо: вхідна анкета, буклет про метод проектів, вчительська презентація (чудова, візуально приваблива, конкретна, креативна), учнівський блог (надзвичайно змістовний, інформативний, багато ілюстрований), дидактичні завдання (досить об’ємні та цікаві), таблиця «З-Х-Я-Д»; надані документи для фасилітації;
  • автор проекту має глибоке уявлення про всі етапи та всі цілі оцінювання роботи учнів у проекті та надала до кожного з них дуже гарні документи; учні використовують ІКТ для кращого розуміння та усвідомлення важливих положень теми та розвитку навичок, передбачених навчальною програмою;
  • наведені інформаційні ресурси; до всіх документів надано доступ зі сторінки Портфоліо.

Висновок: Беспалько Наталія Кирилівна продемонструвала глибоке розуміння методу проектів та підготувала просто чудовий навчальний проект, який справляє надзвичайно гарне враження та може бути успішно реалізований. Проект відповідає практично усім вимогам до оформлення проектів за версією Інтел-10.

Ст. викладач каф. теорії та методики виховання КЗ «ЗОІППО» ЗОР Гура Світлана Павлівна