Обсуждение:Портфоліо навчального проекту за темою: "Свята та традиції в Німеччині"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Ключові та тематичні питання поставлені таким чином, що цікаво буде працювати як вчителеві, так і учням, а також виникає бажання прослідити за результатами даного проекту. Запитання прості, продумані, потребують дослідження, щоб відповісти на головне запитання проекту. Стислий опис дає повне уявлення про проект. Навчальні цілі відповідають віку учнів, яким запропонована участь у проекті. Діяльність учнів конкретизована: передбачено і самостійний пошук, і самоаналіз, створення презентацій тощо і рефлексія.--Приходько Тетяна (обсуждение) 23:53, 17 ноября 2014 (EET)

Ідеї для покращення

План вивчення теми показує, як в основному діяльність учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям. Можна поставити більше цілей. Взагалі робота сподобалась!!!--Сафонова Юлія Миколаївна (обсуждение) 16:05, 16 ноября 2014 (EET)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Оцінювання передбачено у три етапи. Вчитель передбачив різні форми оцінювання. Учні матимуть можливість самим оцінити власну роботу, а також оцінити роботу групи, отримати обєктивні відгуки від однокласників.

Ідеї для покращення

План оцінювання, методи та інструменти оцінювання відповідають деяким освітнім державним стандартам, програмам та запланованим навчальним цілям. Бажано внести корективи, розробити в більш цікавій формі з урахуванням вікових особливочтей учнів.

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Дуже цікава назва блогу. Все таке кольорове, веселе, цікаве. Блог не залишить нікого байдужим.

Ідеї для покращення

Учнівська робота цікава, зрозуміла і виконана відповідно до критеріїв. Трохи замало німецької мови.

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Вчителем передбачено оцінювання блогу, відгуки від однокласників, оцінювання спільної діяльності, навіть, блог рефлексії роботи над проектом для учнів та їх батьків!!!

Ідеї для покращення

Назва проекту портфоліо не відповідає назві проекту, що вказаний у критеріях оцінювання учнівської роботи.

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Документ так яскраво оформлений!!! Діти із задоволенням працюватимуть з ним.

Ідеї для покращення

Документ для фасилітації виконано відповідно до вікових особливостей учнів і не потребує корекції.

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Мені дуже сподобався буклет про метод проектів, блог рефлексії роботи над проектом для учнів та їх батьків. Знайшла для себе декілька нових ідей. Дякую.

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

В цілому портфоліо виконано вчасно і за всима правилами. Вчитель продемонстрував своє бачення проекту "Свята та традиції в Німеччині" в притаманній йому манері. Деякі моменти я брала за взірець. Бажаю реалізувати даний проект, спробуйте і отримаєте задоволення. Дякую.

Ідеї для покращення

Портфоліо навчального проекту "Свята та традиції Німеччини" є цікавим, відровідає нормам, але необхідно деякі з документів оформити більш чіткіше, яскравіше, щоб розкрити дану тему. Ніхто не досконалий і завжди потребує доповнень та виправлень.

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ