Обсуждение:Портфоліо проекту "Прекрасне поряд"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Вдало сформовано ключове питання, чіткі тематичні; так і зацікавлюють дітей, націлюючи на дослідження, щоб задовольнити свою цікавість. Діяльність учнів буде містити нотки доброти та турботи про братів наших менших--Подлєвська Олена Василівна (обсуждение) 22:33, 13 декабря 2013 (EET)

Ідеї для покращення

На мою думку вчителю можна було по іншому сформулювати ключове питання, а також додати змістовних питань які б допомогли більше розкрити тему проекту.--Lisitsinvv (обсуждение) 23:11, 21 декабря 2013 (EET)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Звичайно оцінювання є невід'ємною складовою будь-якої діяльності учнів. Даний проект містить добре аргументовані та чітко спланованя критерії оцінювання--Подлєвська Олена Василівна (обсуждение) 22:37, 13 декабря 2013 (EET)

Ідеї для покращення

На мій погляд вчителю також доцільно розробити критерії оцінювання на різних етапах проведення проекту: оцінювання на початку проекту, поточне оцінювання, наприкінці роботи над проектом.--Lisitsinvv (обсуждение) 22:49, 21 декабря 2013 (EET)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Вражають глибиною та доцільністю різноманітність учнівських робіт, що звісно є показником діяльності учнів. Чудовий буклет, пам'ятка, інструкція щодо виготовлення годівниць, народні прикмети потребують не аби-яких знань--Подлєвська Олена Василівна (обсуждение) 22:43, 13 декабря 2013 (EET)

Ідеї для покращення

На мою думку вчителю можна також додати учнівські презентації у яких були б розкриті особливості роботи груп над темою проекту.--Lisitsinvv (обсуждение) 22:55, 21 декабря 2013 (EET)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Вчитель добре продумав оцінювання робіт учнів. Розроблена таблиця де чітко вказані об'єкти оцінювання та максимальна кількість балів за кожен. Також таблиця містить розділи де є оцінювання учнями, самооцінювання та оцінювання вчителем, що дає змогу оцінити проект з трьох позицій--Подлєвська Олена Василівна (обсуждение) 22:50, 13 декабря 2013 (EET)

Ідеї для покращення

Я думаю вчителю також можна розробити анкетування для учнів яке б допомогло з’ясувати наскільки їм було цікаво приймати участь у даному проекті, та дати можливість оцінити свою роботу.--Lisitsinvv (обсуждение) 23:15, 21 декабря 2013 (EET)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Вчитель не стоїть осторонь проекту, а виконує роль фасилітатора. Для цього створені посилання на джерела, які можуть використати діти, а також вся робота побудована так, щоб дати дітям правильний напрям та "приховано" допомогти у вирішені питання--Подлєвська Олена Василівна (обсуждение) 22:55, 13 декабря 2013 (EET)

Ідеї для покращення

Я думаю що вчителю також доцільно додати пам’ятку на тему "Як працювати із різними джерелами інформації", друкованими виданнями та Інтернет - ресурсами.--Lisitsinvv (обсуждение) 23:22, 21 декабря 2013 (EET)

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Дане портфоліо містить всі необхідні документи, вони добре продумані та завжди стануть у нагоді як вчителю так і учням--Подлєвська Олена Василівна (обсуждение) 22:57, 13 декабря 2013 (EET)

Ідеї для покращення

Я думаю що вчителю також можна додати "Журнал спостережень" у якому можна відобразити особливості спостереження учнів за сезонними змінами в житті птахів.--Lisitsinvv (обсуждение) 22:58, 21 декабря 2013 (EET)

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Даний проект чудовий своєю актуальністю та різноманітною діяльністю: це і презентації, публікації, буклети, народні прикмети..... Учні зможуть використати набуті знання та засвоїти нові. --Подлєвська Олена Василівна (обсуждение) 23:00, 13 декабря 2013 (EET)

Ідеї для покращення

Після закінчення проекту можна провести екскурсію в зимовий парк з метою розміщення створених годівничок, а також створити фотоколаж про те як був реалізований проект. Я дякую своїй колезі за роботу, яку можна використовувати на уроках та позаурочний час і бажаю їй успіхів та натхнення.--Lisitsinvv (обсуждение) 22:46, 21 декабря 2013 (EET)

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ

Мені сподобався проект! Я буду використовувати його матеріали на своїх уроках! Оксана - МОЛОДЕЦЬ!!!--Подлєвська Олена Василівна (обсуждение) 23:03, 13 декабря 2013 (EET)