Обсуждение:Розробка позакласного заходу "Чи завжди безпечний Інтернет?"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Рецезія

Автор статті опублікував методичну розробку для проведення позакласного заходу "Чи завжди безпечний Інтернет?" для учнів 4-6 класів. Тема безпечного Інтернету в сучасному інформаційному суспільстві надзвичайно актуальна, тим більше для дітей 10-12 років. Якраз діти цієї вікової категорії є досить активними и постійними користувачами глобальної комп’ютерної мережі Інтернет, але для них ще не проводяться спеціальні уроки за шкільними програмами, на яких розглядалися би питання про правила безпечної роботи в Інтернет. Тому розроблений автором захід є своєчасним й корисним.

Зміст заходу відповідає зазначеній автором меті, враховує вікові особливості дітей. Запропоновані етапи заходу забезпечують логічну, структуровану діяльність вчителя та учнів під час його проведення. Різноманітні форми, методи та засоби навчання на всіх етапах створюють умови для стимулювання пізнавальної активності учнів, для створення комфортної атмосфери, для прояву учнями критичного мислення, толерантності та вміння працювати з однолітками.

Лавренко С.В. розмістила посилання на всі методичні та дидактичні матеріали до заходу: аудіо файли для музикального супроводу, відеоролик, презентації та буклет, Посилання опубліковані так, що зразу зрозуміло, як електронні матеріали використовуються під час проведення заходу.

Дана розробка посіла перше місце в номінації «Виховний захід» в обласному конкурсі розробок позакласних заходів, присвячених темі «Безпечний Інтернет» Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 089-Д від 08.04.2013 "Про підсумки обласного конкурсу розробок позакласних заходів, присвячених темі «Безпечний Інтернет»"

Висновок: стаття «Розробка позакласного заходу "Чи завжди безпечний Інтернет?"» на ЗапоВікі рекомендована для отримання «Сертифіката про публікацію на ЗапоВікі». --Васильченко С.В. (обсуждение) 13:47, 18 декабря 2013 (EET)