Обсуждение:Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0 " для педагогічних працівників Гуляйпільського району, березень 2014

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Тренінг сподобався, згадав дещо з основ програмування, дечего навчився!:) Вважаю за доцільне замінити роботу з блогами на більш прогресивну і сучасну модель роботи з соцмережами, що охоплюють максимум учнівського контингенту і педагогічних кадрів. Створення закладок на оремих сайтах виявилось не зовсім корисним, потркбувало відсіювання надлишкової інформації. Вважаю, що варто використовувати такі новітні сервіси як CALAMEO i The Slide Share, сервіси, що дозволяють більш ширше використовувати на уроках презентації і підручники. Дякую, було дуже корисно!

--Миколаєнко Є.В. (обсуждение) 16:15, 26 марта 2014 (EET)миколаєнко Є.В.

Тренінг корисний і потрібний. На сучасному етапі розвитку наших дітей нам не можна плестися у хвості, тому треба володіти і користуватися новітніми технологіями і можливостями веб-ресурсів. Вважаю, що робота зі створенням закладок була не потрібною. Втрачений час можна було використати на інше. Сподобалася робота з геосервісами, фотосервісами, відоесервісами, картою знань. Дякую Ірині Василівні за науку, терплячість, розуміння!

--Eлена (обсуждение) 10:39, 27 марта 2014 (EET)

Тренінг дуже сподобався,багато нового дізналась що може допомогті мені в майбутній роботі.Цікаві завдання,виконуються легко майже без проблем..)) Дякую за допомогу в роботі,було дуже цікаво та корисно!!!

--Юля Іващенко (обсуждение) 10:51, 27 марта 2014 (EET)

Тренінг в де в чому здавався складним, але цікавим та повчальним. Я вважаю, що доцільно більше звертати увагу на такі види роботи, як створення карти знань, розробки проектів, роботу з геосервісами. Робота з блогами, фотосервісами та сервісами збереження закладок, на мою думку, має проводитися оглядово. Мені дуже сподобався тренінг та викладач! Дуже вдячна за участь у тренінгу "Мережеві технології Веб 2.0".

--Пупкова Юлія Миколаївна (обсуждение) 11:07, 27 марта 2014 (EET)

Тренінг дуже корисний для всих вчителів.Навчився користуватися новими Інтернетсервісами, сайтами, якими можна користуватися для підготовки до уроків.Щиро вдячний тренеру Бодні Ірині Василівні за доступність викладу, терпеливість і наполегливість під час курсів.Було цікаво і корисно! --Malina12 (обсуждение) 11:38, 27 марта 2014 (EET)

Тренінг є необхідним і потрібним для кожного вчителя. ВІн дав можливість ознайомитись і навчитись використовувати Інтернетсервіси для формування ІК культури, яка необхідна для підготовки і організації сучасного уроку та для надання допомоги учням у підготовці до уроків. Запропонована програма задовольняє запити педагогів, всі практичні завдання досить актуальні і зможуть бути використані на кожному етапі уроку.Особливо важливими і цікавими є номінації:відеосервіси, карта знань, фотосервіси иа проект " Марафон веб -ідей.Керівник курсів Бодня І. В. є високопрофесійним педагогом, всі пояснення дуже зрозумілі.Слухачі курсів дуже вдячні Ірині Василівні за допомогу. --Bilan svetlana (обсуждение) 14:05, 27 марта 2014 (EET)

Програма тренінгу цікава та насичена.Деякі завдання були складними,але за бажанням виконати ставали доступними та досяжними. А в загальному враженні цей тренінг цікавий, корисний, повчальний. Керівнику Бодні Ірині Василівні щиро дякую. --Сергей Билан (обсуждение) 14:27, 27 марта 2014 (EET)

Тренінг дуже сподобався,і мабуть, буде корисним мені у майбутньому, так як я працюю вчителем тільки другий рік. Завдання самого тренінгу були як складні так і прості,проте дуже цікаві. Я вважаю, що потрібно було більше приділити уваги у роботі з блогами.--Елена 24 (обсуждение) 08:42, 28 марта 2014 (EET)

Тренінг для мене особисто був складним, але для розвитку і підвищення рівня кваліфікації він потрібний кожному сучасному вчителю. Погоджуюсь з думкою: передусім, щоб навчати сучасну молодь треба обовязково самому вчителю володіти і вправно користуватися новітніми технологіями і можливостями веб-ресурсів. Мені дуже сподобалася робота з картою знань, геосервісами, фотосервісами. Велика подяка Ірині Василівні за толерантність, розуміння і всебічну підтримку при проходженні тренінгу! --Olena47 (обсуждение) 08:43, 28 марта 2014 (EET)

Тренінг для мене виявився надзвичайно цікавим. Програма тренінгу була насиченою та здивувала як простими, так і складними завданнями. Взагалі тренер дуже сподобався і деякі завдання я буду використовувати в подальшій роботі. Цікавими та корисними для мене були завдання зі складання кросвордів та інших інтерактивних вправ. Окрему подяку хочеться висловити керівнику Бодні І.В. за її терплячість за допомогу. --Лысенко Вита (обсуждение) 09:23, 28 марта 2014 (EET)

Програма тренінгу "Мережеві технології Веб 2.0" була дуже цікавою. Для мене як для молодого спеціаліста вона виявмлася корисною, я навчилася виготовляти за допомогою сайтів кросворди, ребуси, завантажувати фото та створювати фотоальбоми. Дякую наму викладачу за терплячість та увагу до всіх. --Виктория Николаевна (обсуждение) 10:23, 28 марта 2014 (EET)

Програма тренінгу досить насичена та цікава. Під час проходження навчилася користуватися новими Інтернетсервісами, які можна використати для створення сучасного уроку. Цікавими та корисними були завдання зі складання кросвордів. Дякую Ірині Василівні за всебічну допомогу при проходженні тренінгу.

--Стретенцева Юлія (обсуждение) 10:41, 28 марта 2014 (EET)

Програма тренінгу "Мережеві технології Веб 2.0" була насиченою та цікавою. Особливо для мене як для молодого спеціаліста-географа корисними та пізнавальними були вправи: "інтерактивна розробка", "карта знань", " віртуальна екскурсія".Також зацікавило створення сторінки у блозі. Загалом все було цікавим та особливим. Подяка нашому викладачу Ірині Василівні за терплячість. --Alex70242 (обсуждение) 10:53, 28 марта 2014 (EET)

Робота на тренінгу виявилася дуже цікавою та плідною, я розширила свої знання про користування новими технологіями та можливістю їх використання в навчанні і подальшій праці. Щире спасибі тренеру за навчання та за вміння донести до великих учнів такі цінні знання. Цінність Ірини Василівни для нас дуже велика. Спасибі! --Тетяна Гоцуля (обсуждение) 11:03, 28 марта 2014 (EET)

Даний тренінг мені сподобався перед усім тим, що я дізнався про нові можливості використання інтерактивних технологій. ці знання дадуть мені можливість використання медіаресурсів при підготовці до уроків. Хочу подякувати тренера Бодню І.В. за розуміння та толерантність до слухачів. В цілому було дуже цікаво і корисно!

--Непайда Сергій Михайлович (обсуждение) 12:25, 28 марта 2014 (EET)

Даний тренінг сподобався мені передусім тим, що дізналасЯ про існування безлічі корисних сайтів та навчилася працювати з ними. Особливо цікавим та корисним я вважаю тренінги зі створення кроссвордів та інтерактивних вправ. Не зовсім доцільним, на мою думку, в цьому тренінгу є робота з сайтами БобрДобр та МеморіРу. Дуже б хотілося винести величезну подяку за титанічну роботу та терплячість нашому тренеру - Бодні Ірині Василівні. --Shokotko (обсуждение) 15:50, 3 апреля 2014 (EEST)