Обсуждение:Участь у тренінзі "Мережеві технології Веб 2.0", Хворостяна Ніна Вікторівна, Вільнянський район, 2014 рік.

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Добрый вечер! Обратите внимание на то, что в вике-статье должен быть список используемой литературы; не правильно сделана ссылка на он-лайн календарь; просмотрите русурс веб-микс; не нашла вашего блога- сделайте прямую ссылочку на участие в проэкте. Спасибо за работу!--Sobakaralena (обсуждение) 20:59, 23 ноября 2014 (EET)

Ніна Вікторівна, зверніть увагу, що Вам пропонується взяти участь у обласному семінарі «Використання сучасних освітніх технологій в діяльності бібліотек навчальних закладів» в інтернет-режимі. Лист КУ "ЗОІППО" ЗОР розміщено на головній сторінці персонального сайту відділу освіти, молоді та спорту Вільнянської РДА
--Ясинська Ірина (обсуждение) 19:40, 7 ноября 2014 (EET)

Добрий вечір! Карта знань відразу звертає на себе увагу - прекрасний дидактичний матеріал. Відео про 13 факторів математика взяла собі на замітку, досить цікава інформація. Нажаль не відкривається календар з цікавими подіями. А стаття на блозі повинна бути на стенді біля бібліотеки у кожному навчальному закладі.--Кіндій Руслана Анатоліївна (обсуждение) 00:04, 7 ноября 2014 (EET)

Доброго вечора, шановна Ніно Вікторівно. Мені було цікаво спостерігати за розміщенням Ваших матеріалів як учителя математики, а тому не зовсім зрозумілою виявилася назва створеного Вами блогу. Коли ж прочитала обговорення на цій сторінці, все прояснилося. Це, звичайно, важко суміщати одне з іншим, але, напевно, цікаво. --Світлана Анатоліївна Поліщук (обсуждение)--Світлана Анатоліївна Поліщук (обсуждение) 22:11, 9 ноября 2014 (EET)