Обсуждение участника:Надя Сичикова

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Шановна Надіє Анатоліївно!

Дякую за Вашу роботу і сумлінне виконання проекту. Він зроблений дуже ретельно, акуратно, тема цікава, все старанно прописано і, без сумніву, ця робота заслуговує на сертифікат. Але дуже попрошу Вас звернути увагу на кілька моментів:

  • за обома посиланнями на презентації відкривається стартова презентація вчителя, а хотілося б побачити обидві
  • буклет, який доступний за посиланням, розповідає про конкретний проект за конкретною темою, а пропонувалося зробити буклет про переваги методу проектів)))
  • посилання з слова "викладають" (п.7 розділу Діяльність учнів) веде на закритий від глядачів документ: звернуть увагу, до нього не надано доступ
  • ваші "білі" характеристики проекту колеги, звичайно, зрозумілі, бо ви бачили проект))) але будьмо об’єктивні: за тими трьома документами, що наразі доступні, аж ніяк не варто писати про те, що має бути, як про те, що вже є))). Дуже прошу вас через певний час об’єктивно перекоментувати роботу колеги

Одночасно я прошу вашу колегу виправити похибку та розмістити відгуки на сторінці Обговорення проекту. Якщо ви цього не дочекаєтесь, можете виправити ситуацію власноруч, але не поспішайте, дайте можливість Наталі Григорівні виправитись)))

Через мою неуважніть в останній день тренінгу Ви мало не залишились поза роллю Сірого опонента, але зараз я вже виправилася))) Зазирніть до таблички та прокоментуйте роботу колеги))) Дякую за роботу і вітаю з сертифікатом.--Aviket (обсуждение) 22:18, 19 ноября 2013 (EET)