Олімпіада "ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ" 2017/18 н.р.

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

|
ХI Всеукраїнська учнівська олімпіада "Юні знавці Біблії"
Gerbuosa.jpg
  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс «УЧИТЕЛЬ РОКУ ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ – 2018» - 29-30 березня 2018 р.
  • Всеукраїнська олімпіада для учнів 7-11 класів - 27 квітня 2018 р.
  • Всеукраїнська олімпіада для учнів 1-6 класів - 1 червня 2018 р.



Обласний етап Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії"

Нормативна база


  • Орієнтовний термін проведення шкільного етапу учнівської олімпіади “Юні знавці Біблії» 20 жовтня 2017 року
  • Термін проведення районного етапу учнівської олімпіади “Юні знавці Біблії» 11 грудня (понеділок) 2017 року

Заставка олимпиада ЮЗБ 2017.jpg
ІІІ (обласний) етап відбувся 3 лютого 2018 року, в якому взяли участь 58 учнів

Місце проведення: Запорізький ліцей «Захисник» (тел. 227-00-57, адреса: Війсьбуд, 570, зупинка «Військове містечко» маршруток №3, 4, 37).

Регламент роботи:

  • 8.00-8.30 – сніданок для іногородніх учнів
  • 8.30-9.00 – реєстрація учасників олімпіади в холі ЗЛ «Захисник»
  • 9.00-9.15 – відкриття олімпіади
  • 9.15-10.15 – виконання учнями тестових завдань
  • 10.15-10.25 – перерва
  • 10.25-12.25 – виконання учнями творчих завдань
  • 10.25-12.25 – семінар для вчителів
  • 12.25-12.55 – обід для іногородніх учнів
  • 13.00 – від’їзд учасників олімпіади

ЮЗБ ж 03.02.18 12.jpg
Кафедра теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" висловлює глибоку вдячність
керівництву Запорізького ліцею "Захисник" і особисто
Попкову Миколаю Миколайовичу,
заступнику директора,
за створення чудових умов щодо проведення олімпіади протягом декількох років поспіль,
а також за приязність, толерантність, розуміння і швидке вирішення позаштатних ситуацій!

ЮЗБ учні 03.02.18 7.jpg ЮЗБ учні 03.02.18 8.jpg ЮЗБ учні 03.02.18 9.jpg ЮЗБ учні 03.02.18 10.jpg ЮЗБ учні 03.02.18 11.jpg


Вітаємо абсолютних переможців!

  • НАЙКРАЩЕ ЗНАННЯ БІБЛІЇ:
Клас Кіл-ть балів (max 78) Учень/учениця Район/місто Вчитель
5 кл. 44 Воронцова Діана м.Енергодар Єгембердінова Оксана Олексіївна
6 кл. 62 Чепалова Маргарита Вознесенівський Панченко Наталія Петрівна
7 кл. 55,5 Слюсар Данило м.Мелітополь Черних Валентина Іванівна
8 кл. 63 Мартинова Марія Комунарський Іванова Тетяна Іванівна
9 кл. 67 Прошак Тетяна Шевченківський Татаріна Світлана Анатоліївна
10 кл. 72 Ортін Олег м.Мелітополь Гурєєва Ольга Вячеславівна
11 кл. 63 Приходько Данило Комунарський Іванова Тетяна Іванівна
  • НАЙКРАЩІ В ПАРАЛЕЛІ:
Клас Кіл-ть балів (max 114) Учень/учениця Район/місто Вчитель
7 кл. 62 Чепалова Маргарита Вознесенівський Панченко Наталія Петрівна
8 кл. 96 Мартинова Марія Комунарський Іванова Тетяна Іванівна
9 кл. 97 Прошак Тетяна Шевченківський Татаріна Світлана Анатоліївна
10 кл. 100 Боталова Тетяна м.Бердянськ Каліберда Лілія Євгенівна
11 кл. 95 Прошак Валентина Шевченківський Татаріна Світлана Анатоліївна
  • НАЙРЕЗУЛЬТАТИВНІША КОМАНДА ВІД НВЗ:

Сестри Тетяна та Валентина Прошак, учениці Запорізької ЗОШ №4, вчитель Татаріна Світлана Анатоліївна, другий рік поспіль займають перші місця в своїх паралелях!

Шановні учасники олімпіади!
Для розвитку здібностей та реалізації творчого потенціалу запрошуємо вас до участі у обласних заходах на 2018 рік:


Щира подяка за сумлінну працю журі обласної олімпіади:

  • 8.30-12.25 – реєстрація учнів та присутність під час написання олімпіадних завдань:
  1. Іванова Тетяна Іванівна, вчитель Запорізької гімназії №6 Комунарського р-ну
  2. Пришпетливий Геннадій Миколайович, вчитель Запорізької гімназії №107 Комунарського р-ну
  3. Колодочка Валентина Григорівна, вчитель Вільнянської гімназії "Світоч" Вільнянського району
  4. Татаріна Світлана Анатоліївна, вчитель Запорізької ЗЗШ №4 Шевченківького району
  5. Щербань Наталія Анатоліївна, практичний психолог КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів «Світоч» ВРР ЗО Василівський район.
ЮЗБ ж 03.02.18 15.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 26.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 17.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 14.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 16.jpg
  • 10.00-17.00 – перевірка олімпіадних завдань:
  1. Омельянська Ольга Володимирівна, заступник директора ЗЗВШ №31 Вознесенівського р-ну, секретар журі
  2. Єрьоміна Олена Євгенівна, вчитель Запорізької ЗОШ №84 Комунарського р-ну
  3. Каліберда Лілія Євгенівна, вчитель Бердянського навчально-виховного комплексу №1 "Мрія" Бердянської міської ради Запорізької області
  4. Кунінець Олена Іванівна, вчитель Михайлівського НВК ім. О.Т. Слободчикова Вільнянського р-ну
  5. Отришко Валентина Юріївна, вчитель Запорізької ЗВШ №31 Вознесенівського р-ну
  6. Усатенко Олена Валентинівна, вчитель Запорізького колегіуму «Елінт» Дніпровського р-ну
  7. Черних Валентина Іванівна, вчитель Мелітопольської ЗОШ №7, керівник РМО
  8. Холох Ірина Миколаївна, вчитель Запорізький багатопрофільний ліцей №99 Хортицького району
ЮЗБ ж 03.02.18 11.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 3.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 2.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 5.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 20.jpg ЮЗБ ж 03.02.18 4.jpg

Під час олімпіади відбувся семінар для педагогів:

ЮЗБ с 03.02.18 1.jpg Заставка 3.02.18.jpg ЮЗБ с 03.02.18 2.jpg

Матеріали до семінару:

Рекомендовано до перегляду:


Гура С.П.