ПРОГРАМA «ДОБРИК-ВСЕСВІТ» В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

ПРОГРАМА «ДОБРИК - ВСЕСВІТ»

Головним персонажем Країни є Добрик – чарівна істота, чуйний чоловічок, який своєю доброзичливістю, шанобливим ставленням до людей приносить кожному добро, щастя, здоров’я, успіх; прагне до добра і справедливості.

Голова Добрика – земна куля у вигляді серця, оповита меридіанами та паралелями, що символізує любов, планету. Зліва – маслинова гілочка-символ миру. Червона кулька на її кільці – для зв’язку зі Всесвітом. Праворуч пшениця, кукурудза, рис – символ достатку в різних країнах світу, тому що, символ «Добрик» широко відомий за межами України. На емблемі домінують три кольори: жовтий – сонце, білий – білий світ, зелений – зелений світ.

ПРОГРАМА «ДОБРИК - ВСЕСВІТ» побудована на принципах виховання загальнолюдських цінностей.

Головна мета - виховання загальнолюдських цінностей. Виховання дітей в дусі української національної ідеї, принципах християнської моралі, формування в них готовності зміцнювати незалежну Україну, виховання патріотизму, доброзичливості, поваги до старших, однолітків, формування культури спілкування, залучення їх до добрих та корисних справ.

Основні завдання:

  • виховання екологічної культури школярів;
  • організація гуманного спілкування, співробітництва дітей;
  • виховання в дітей української національної свідомості, історичної пам'яті, любові до рідної мови, культури;
  • формування морально, інтелектуально, духовно і гармонійно розвиненої особистості, яка дотримується здорового способу життя.

Форми роботи: проведення конкурсів, оглядів художньої дитячої творчості, інтелектуальних ігор; складання творів, оповідок про Україну, рідний край, сім’ю; розповіді про життя дітей за кордоном на основі матеріалів з книжок, газет, журналів; зустрічі з цікавими людьми; екскурсії в природу; проведення дослідницької роботи, туристичних походів, експедицій; робота на земельних ділянках, у теплицях тощо.

Форми популяризації: «Запорізька обласна віртуальна Книга Добра» для розміщення кращих дитячих конкурсних робіт на освітньому порталі для педагогів «ЗапоВікі», блог «Добрик в Запорізькій області». Детально ознайомитись з інформацією про Програму можна на сайтах: www.dobrik.at.ua, www.dobrik.org, www.book-goodness.at.ua


  • Контактні телефони: 222-25-81 (Барліт Оксана Олександрівна, зав. кафедри теорії та методики виховання), 098-410-30-65 (Гура Світлана Павлівна, модератор сторінки)