План-конспект уроку "''«Загальна характеристика класу Комахи. Зовнішня будова комах»."'' для 8 класу

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Увага! Категорично заборонено використовувати цей матеріал на інших інтернет-порталах і в засобах масової інформації без письмового дозволу автора. Дозволяється, з метою навчання, використовувати елементи розробки з обов'язковим посиланням на дану сторінку.

Бескоровайна сертификат 120.jpg


Содержание

Тема уроку

«Загальна характеристика класу Комахи. Зовнішня будова комах».

Автор (и) розробки

Бескоровайна К.В., учитель біології та хімії

Навчальний заклад

Кам’янсько – Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Кам’янсько – Дніпровської районної ради Запорізької області

Клас

8 класс

Назва навчальної програми, автори програми

Програма для 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів із поглибленим вивченням біології

Тип уроку

Урок засвоєння нових знань.

Компетенції учнів

Інформаційна, предметна, комунікативна, проектно-технологічна

Цілі уроку

Навчальна:

1.Ознайомити учнів з основними особливостями організації та зовнішньої будови комах; з’ясувати пристосування організмів до середовища існування

Розвивальна:

2. Розвивати в учнів здібності до біології, логічне мислення, освітні компетенції для задовольняння інтересів учнів до цієї науки, формувати стійкий інтерес до предмета, створити основу для свідомого вибору професії, пов’язаної з використанням біологічних знань.

Виховна:

2.Виховувати дбайливе ставлення до представників тваринного світу як до однієї з ланок ланцюга біосфери.

Обладнання уроку

Підручник, мультимедійна дошка, презентація, таблиця «Зовнішня будова комах», обладнання для лабораторної роботи, колекція комах, зошити із печатною основою, комп’ютер, Інтернет.

Дидактичні та методичні матеріали

1. Серебряков В.В. Біологія: Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.- К.: Генеза, 2008.-304с.

2. Котик Т.С. Біологія 8 кл. Робочий зошит.- Х.: «Ранок», 2009.- 88с. + додатки.

3. Біологія 8 кл. Дидактичні матеріали до курсу.- Х.: Видавнича група «Основа», 2008-141с.

4. Наумов Н.П., Карташев Н. Н. Зоология позвоночных.- Ч.1 Низшие хордовые, бесчелюстные, рыбы, земноводные: Учебник для биологических спец.- М.: Высш. Школа, 1979.- 333с, ил.

5. Картки з лабораторною роботою.

Перелік он-лайн сервісів, які використані на уроці

1.Програма PowerPoint

2.Інтерактивні вправи LearningApps.org.

Хід уроку

I. Актуалізація опорних знань 7 хв.

II. Мотивація навчальної діяльності 7 хв.

III. Повідомлення теми, мети та завдань уроку 3 хв.

IV. Вивчення нового матеріалу 20 мин

V. Узагальнення знань 3 мин

VI. Підсумки. Рефлексія. 2мин

VII. Оцінювання. 2 мин

VIII. Домашне завдання, інструкції щодо виконання. 1 мин

Список використаних джерел

1. Мережа Інтернет

2. http://learningapps.org/display?v=prtt658o201&preview=1

3. http://learningapps.org/22068

4. http://learningapps.org/473684

Додатки

Конспект уроку https://drive.google.com/file/d/0Bw8U0ZErq93jZmRFeTBGWG93SDg/edit?usp=sharing

Презентація до уроку https://drive.google.com/file/d/0Bw8U0ZErq93jQUxJczBZbElBNUk/edit?usp=sharing

Мій блог: http://dachka231.moyblog.net/

Фотогалерея уроку