План-конспект уроку "Виконання вправ на застосування формул квадрата двочлена та різниці квадратів" у 7 класі

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Увага! Категорично заборонено використовувати цей матеріал на інших інтернет-порталах і в засобах масової інформації без письмового дозволу автора. Дозволяється, з метою навчання, використовувати елементи розробки з обов'язковим посиланням на дану сторінку.

Соболь сертификат 130.jpg


План-конспект

Содержание

Тему уроку

Виконання вправ на застосування формул квадрата двочлена та різниці квадратів

Автор (и) розробки

Соболь Ірина Анатоліївна, вчитель математики

Навчальний заклад

Тернівський навчально-виховний комплекс Вільнянської районної ради Запорізької області, вчитель математики

Клас

7

Назва навчальної програми, автори програми

Математика для загальноосвытніх навчальних закладів, 5 - 12 класи.Авт. М.І. Бурда, Г.В. Апостолова, В.Г.Бевз, В.В.Грінчук, Ю.І.Мальований, А.Г.Мерзляк, і др.Київ Перун-Ірпінь, 2005

Тип уроку

Закріплення здобутих знань

Компетенції учнів на уроці

Ціннісно-смислові, самоосвітні, загальнокультурні, мовленєві, дослідницькі. логічні, пізнавальні, інформаційні, комунікативні, соціальні, моральні, здоров'язберігаючі.

Цілі уроку

  • узагальнити і систематизувати знання, вміння та навички у застосуванні формул квадрата двочлена і різниці квадратів;
  • розвивати логічне мислення, вміння правильно висловлювати думку, самостійно застосовувати набуті знання;
  • розвивати інтерес учнів до математики, прагнення краще вивчати предмет;
  • виховувати уважність, допитливість, любов до навчання.

Обладнання уроку

проектор, інтерактивна дошка, оцінки-наліпки, картки з етапами уроку, мультимедійна презентація

Дидактичні та методичні матеріали

  1. Інтерактивна вправа для перевірки домашнього завдання
  2. Знайди пару
  3. Гра "Парочки"
  4. Склади пазли
  5. Трикутник Паскаля

Перелік он-лайн сервісів, які використані на уроці

  1. Cтворення хмаринок слів
  2. Розміщуємо власні презентації
  3. Сервіс для створення дидактичних он-лайн матеріалів
  4. Створюємо он-лайн кросворд

Хід уроку

Організаційний момент.
Мотивація навчальної діяльності.
Перевірка домашнього завдання

  1. гра "Перевіримо себе"

Актуалізація опорних знань.

  1. Знайди пару
  2. Гра "Парочки"

Закріплення та вдосконалення навичок.

  1. Раціональні обчислення
  2. Застосування формул для спрощення і перетворення виразів

(фізкультхвилинка)

  1. Історична хвилинка
  2. розв’язуємо кросворд "Трикутник Паскаля

Підсумок уроку

  1. Підрахунок житонів
  2. Робота з повторенням правил (хмари слів)
  3. Релаксація

Заключне слово вчителя.
Домашнє завдання

Список використаних джерел

  1. Компьютерна презентація "Блез Паскаль" учениці 9 класу Загваздіної Анастасії.
  2. Підручник Алгебра 7 клас
  3. Мотивація навчальної діяльності

Додатки

  1. Конспект уроку
  2. Презентація до уроку