План-конспект уроку "Environmental Protection" для 9 класу
Увага! Категорично заборонено використовувати цей матеріал на інших інтернет-порталах і в засобах масової інформації без письмового дозволу автора. Дозволяється, з метою навчання, використовувати елементи розробки з обов'язковим посиланням на дану сторінку. |
План-конспект
Тему уроку
«Захист навколишнього середовища»
Автор (и) розробки
Лимар Людмила Едуардівна, вчитель англійської мови
Навчальний заклад
Навчально-виховний комплекс “Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Кам′янсько-Дніпровської міської ради Запорізької області
Клас
9
Назва навчальної програми, автори програми
«Програми для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземної мови, Іноземні мови. 5-9класи», Київ 2010р.;
Тип уроку
комбінований
Компетенції учнів на уроці
1. Лінгвістичні компетенції: 1.1 Лексична: Розширення лексичного запасу з теми «Охорона довкілля» та вживання нових ЛО в говорінні та читанні.
1.2. Граматична: Складання та вживання в мовленні речень у пасивному стані. 1.3. Фонетична: правильне використання артикуляційного апарату з метою поліпшення вимови звуків для усунення помітного акценту.
2. Соціокультурна компетенція: сприйняття теми захисту навколишнього середовища як загальносвітової проблеми.
3. Загальнонавчальна компетенція: уважне стеження за презентованою інформацією та висловлювання своїх думок; усвідомлення мети поставленого завдання; знаходження основної та спеціальної інформації у коротких газетних статтях; передача отриманої інформації адекватно завданням спілкування.
Цілі уроку
Практична:
1. Вдосконалювати слухо-вимовні навички учнів за допомогою автентичної відеофонограми.
2. Ознайомити учнів з новою лексикою методом наочної та мовної семантизації. Закріпити нові ЛО через читання та говоріння.
3. Розвивати навички монологічного мовлення на основі матеріалу уроку.
4. Формувати вміння вивчаючого читання з метою максимально повного розуміння змісту та навчання здогадуватись про значення незнайомих слів за допомогою контексту.
5. Повторити та активізувати граматичний матеріал: пасивний стан дієслів з метою підготовки учнів до ефективного сприйняття граматичної теми: «Пасивний стан у теперішньому тривалому часі» на наступних уроках.
Розвиваюча:
1. Розвивати мовну здогадку та навички логічного викладення думок.
2. Розвивати готовність до участі в іншомовному спілкуванні.
Виховна:
1. Виховувати в учнях ціннісні орієнтації.
Освітня:
1. Вчити учнів усвідомлювати суть мовних явищ, іншої системи понять, через яку може сприйматися дійсність.
Обладнання уроку
Комп’ютер
Інтерактивна дошка
Проектор
Роздруковані вправи для самостійного виконання
Несвіт, А. М. Англійська мова: Ми вивчаємо англійську мову: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. /А. М. Несвіт. – К.: Генеза, 2009. -228с.:іл..
Дидактичні та методичні матеріали
Відеокліп М. Джексона “The Earth Song”,
Презентація вчителя до уроку
Відео ВВС
Вправи для інтерактивної дошки
Вправи у додатку http://learningapps.org
Перелік он-лайн сервісів, які використані на уроці
[[1]]
Хід уроку
Список використаних джерел
1. Несвіт, А. М. Англійська мова: Ми вивчаємо англійську мову: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. /А. М. Несвіт. – К.: Генеза, 2009. -228с.:іл..
2. Методика викладання іноземних мов у середніх навчальних закладах: Підручник. Вид. 2-е, випр. і перероб./Кол. авторів під керівн. С.Ю.Ніколаєвої. -К.:Ленвіт, 2002. - 328 с.
Додатки
завдання №1 http://LearningApps.org/699354
завдання №2(Фізпауза) http://LearningApps.org/737493
завдання №3 http://learningapps.org/800155
завдання №4 http://LearningApps.org/800128
завдання №5 http://LearningApps.org/737831
Фонетична зарядка: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKNjk4T1M2WUFjVWs/edit
Перегляд відео кліпу: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKRFdMVVN3am1aV0U/edit
Презентація вчителя: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKMFVOdEh0NjFYYU0/edit
Фрагменти уроку:
Phonetics: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKdlpuQl9rbXM2ajg/edit
Video: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKN24wMjlLcjY4cVk/edit
Discussion: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKWjVvenJZTlkwMEk/edit
Lexics: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKZlBvdEFnbm02OEU/edit
Lexics: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKVnhxSW5ibDBPSVE/edit?usp=drive_web
Discussion: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKM2M4OXJZOFFfaVE/edit
Text. Discussion: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKRWFhNE1qY3g0NDA/edit?usp=drive_web
Discussion: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKd0RPUHprV2E2Ujg/edit
Lexics: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKT0RVVkpPYTVMWkE/edit
Lexics: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKZWpKVWhNLTJaVlE/edit
Digital Board: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKYlNNT0tyS3RIdjg/edit
Grammar exercise: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKYU1veF9sVFhDR2c/edit
Grammar: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKMzVxeXV4SUNvSzA/edit
Lexics: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKUWpsWEVOWFFtelk/edit?usp=drive_web
Lexics: https://docs.google.com/file/d/0Bxp32jVm44UKV0Naamc0ekRUcTg/edit