Програма "Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція" в Запорізькій області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
  • Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та комплекс методичних посібників до неї, які розроблені в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджений Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Детальніше...
  • Розраховано на вчителів, соціальних педагогів, психологів, інших фахівців соціальної сфери, студентів вищих педагогічних навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також на всіх, хто не байдужий до проблем дітей в Україні.
  • Схвалено Міністерством освіти і науки України до використання у загальноосвітніх навчальних закладах протокол №3 від 4 жовтня 2016 р.
Заставка ПТЛ 1.jpg

0 800 505 501 або 527 - національна безкоштовна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

НОВИНИ

Тренінг Київ 23.11.17.jpg 22-24 листопада 2017 року група педагогічних працівників КЗ «ЗОІППО» ЗОР, Науково-методичного центру м. Енергодар та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти взяла участь у семінарі-тренінгу «Методика впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з питань попередження торгівлі людьми», який відбувся у м. Київ за підтримки ВБО Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Міністерства Міжнародних справ Канади при сприянні Міністерства освіти і науки України.

Протягом наступного півріччя проект буде впроваджуватися в освітній простір Запорізької області.


Зустріч 16.05.18 076.jpg Відповідно до плану реалізації проекту Український фонд “Благополуччя дітей” 16 травня 2018 р. на базі ЗОІППО, була проведена робоча зустріч для фахівців, які брали участь у семінарах-тренінгах, щодо методики впровадження програми виховних заходів “Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція”, з метою обміном досвідом щодо здійснення підготовки педагогічних працівників до просвітницької роботи з протидії торгівлі людьми та надання консультаційної підтримки.

Розглядалися такі питання:

- Загальна оцінка учасниками результатів участі у семінарі-тренінгу «Методика впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»»;

- Використання результатів участі у семінарі-тренінгу фахівцями;

- Оцінка прогресу реалізації розробленого навченими фахівцями плану впровадження Програми в області;

- Труднощі та успіхи у підготовці педагогічних працівників до впровадження Програми;

- Плани на майбутнє стосовно підготовки педагогів до реалізації Програми.


Опитувальник для педагогічної спільноти Запорізької області

НОРМАТИВНА БАЗА

Сайти

  • Сайт "Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні" Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні розпочала свою роботу в 1998 році з метою допомогти Уряду України та громадськості у зусиллях із протидії торгівлі людьми та забезпечення доступу постраждалих до допомоги та правосуддя.
  • MigrantInfo.org.ua
  • Сайт “Ла Страда-Україна” Міжнародний жіночий правозахисний центр (свідоцтво про реєстрацію Міністерства юстиції України № 1010 від 31.03.98) з 1997 року працює в напрямі запобігання торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, ліквідації всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві, сприяння дотриманню прав людини, гендерної рівності та захисту прав дітей.

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ


З7 11.jpg ЗВР.jpg ЗИ.jpg ЗПТНЗ.jpg ЗБ.jpg
Матеріали для 7-11 класів Матеріали для ОІППО Матеріали для шкіл-інтернатів Матеріали для ПТНЗ Матеріали для роботи з батьками

Примітка: доступ до методичних матеріалів буде надаватися педагогічним працівникам після проходження відповідних тренінгів.

Відео


Модератор сторінки: Гура Світлана