Програма "Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція" в Запорізькій області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
  • Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та комплекс методичних посібників до неї, які розроблені в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджений Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Детальніше...
  • Розраховано на вчителів, соціальних педагогів, психологів, інших фахівців соціальної сфери, студентів вищих педагогічних навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також на всіх, хто не байдужий до проблем дітей в Україні.
  • Схвалено Міністерством освіти і науки України до використання у загальноосвітніх навчальних закладах протокол №3 від 4 жовтня 2016 р.
Заставка ПТЛ 1.jpg

0 800 505 501 або 527 - національна безкоштовна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

НОВИНИ

Тренінг Київ 23.11.17.jpg 22-24 листопада 2017 року група педагогічних працівників КЗ «ЗОІППО» ЗОР, Науково-методичного центру м. Енергодар та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти взяла участь у семінарі-тренінгу «Методика впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з питань попередження торгівлі людьми», який відбувся у м. Київ за підтримки ВБО Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Міністерства Міжнародних справ Канади при сприянні Міністерства освіти і науки України.

Протягом наступного півріччя проект буде впроваджуватися в освітній простір Запорізької області.


Опитувальник для педагогічної спільноти Запорізької області

НОРМАТИВНА БАЗА

Сайти

  • Сайт "Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні" Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні розпочала свою роботу в 1998 році з метою допомогти Уряду України та громадськості у зусиллях із протидії торгівлі людьми та забезпечення доступу постраждалих до допомоги та правосуддя.
  • MigrantInfo.org.ua
  • Сайт “Ла Страда-Україна” Міжнародний жіночий правозахисний центр (свідоцтво про реєстрацію Міністерства юстиції України № 1010 від 31.03.98) з 1997 року працює в напрямі запобігання торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, ліквідації всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві, сприяння дотриманню прав людини, гендерної рівності та захисту прав дітей.

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ


З7 11.jpg ЗВР.jpg ЗИ.jpg ЗПТНЗ.jpg ЗБ.jpg
Матеріали для 7-11 класів Матеріали для ОІППО Матеріали для шкіл-інтернатів Матеріали для ПТНЗ Матеріали для роботи з батьками

Примітка: доступ до методичних матеріалів буде надаватися педагогічним працівникам після проходження відповідних тренінгів.

Відео


Модератор сторінки: Гура Світлана